Предлагам платени публикации във фейсбук страница(главна тема: политика и новини)

bhopz

Active Member
Рейтинг - 70%
7   3   0
Реклама във фейсбук страница с над 700,000 седмичен рийч

Страницата има над 9,300 харесвания, а прави над 700,000 рийч! :wink:
Ето и една информативна снимка:
Здравейте, предлагам реклама във фейсбук страница с близо 9 000 харесвания. Страницата е доста активна..:


  • y5Omx_pQ3BY.png
    9,360 likes +2,272 this week

    L9WjLeecheA.png
    729,972 post reach this week

Темата на страницата е главно за; политика и новини.
Цена на публикация: 3лв.
Плащане: Paypal или Epay.
Публикациите не се трият!!
Вече е с над 10,300 харесвания!

 
Последно редактирано:
От: Предлагам платени публикации във фейсбук страница(главна тема: политика и новини)

Възползвах се от услугите и останах доволен.
 
От: Предлагам платени публикации във фейсбук страница(главна тема: политика и новини)

Възползвах се от услугите и останах доволен.

Радвам се, че съм полезен! ЪП на темата и ето нова снимка на страницата: Виж файлът 13161

Страницата има почти 5,000 харесвания, а прави над 100,000 рийч! :wink:
 
От: Предлагам платени публикации във фейсбук страница(главна тема: политика и новини)

Прати ми ЛС с цена, странициа и ако може скрийншот с рийча на последните платени постове.
 
От: Предлагам платени публикации във фейсбук страница(главна тема: политика и новини)

Прати ми ЛС с цена, странициа и ако може скрийншот с рийча на последните платени постове.

Имаш лично, изпрати ти цена на публикация!
 
От: Предлагам платени публикации във фейсбук страница(главна тема: политика и новини)

Прати ми цвни за реклама (публикации)
 
От: Предлагам платени публикации във фейсбук страница(главна тема: политика и новини)

Колега може ли страницата и цени на ЛС
 
От: Предлагам платени публикации във фейсбук страница(главна тема: политика и новини)

Здравей,
може ли цена на публикация и малко повече информация (тематика, аудитория и др.) ?
скайп - georgi_83


Благодаря!
 
От: Предлагам платени публикации във фейсбук страница(главна тема: политика и новини)

Писах ти в скайп.
 
Последно редактирано:
От: Предлагам платени публикации във фейсбук страница(главна тема: политика и новини)

ЪП! Страницата разполага вече с 9,240 харесвания и над 800,000 седмичен рийч!
 
От: Предлагам платени публикации във фейсбук страница(главна тема: политика и новини)

Колега,прати и на мен линк,благодаря
 
От: Предлагам платени публикации във фейсбук страница(главна тема: политика и новини)

Прати ако може и на мен страниците на лс.
 

Горе