Предлагам поддръжка на Facebook страница

minch3v

Active Member
Рейтинг - 92.3%
24   2   0
Предлагам поддръжка и развитие на Фейсбук страници с цел увеличаване на рийча и феновете. Имам опит в това и мога да поддържам както страници на забавна тематика, така и бизнес страници.

Ето какво предлагам:

- увеличаване на post reach-а
- увеличаване броя на феновете
- ръчно качване на статуси, снимки и видеоклипове, свързани с тематиката на страницата (възможност за създаване на собствени снимки + добавяне на лого)
- комуникация с феновете на страницата (в коментарите и на лично съобщение)
- споделяне на линкове


Цена за месец, при споделени 3 поста на ден:

70лв


Цената може да бъде променяна, в зависимост от броя на постовете и изискванията на клиента.
 
От: Предлагам поддръжка на Facebook страница

Ами мога да те взема при нас :) Имаме нужда от такъв човек.
 
От: Предлагам поддръжка на Facebook страница

Здравей,
рекламни кампании във фейса можеш ли да управляваш?
 
От: Предлагам поддръжка на Facebook страница

Да, имам опит. Писах ти на лично.
 
От: Предлагам поддръжка на Facebook страница

Здравейте, ако имате интерес за поддръжка на ФБ страници и групи с по няколко поста на ден, надписи върху снимки и линкове ще се радвам да се чуем и работим заедно. Също се занимавам и с копирайтинг.
Ако имате интерес: [email protected]
Поздрави!
 
От: Предлагам поддръжка на Facebook страница

Привет,
и аз предлагам сходни услуги - поддържане на лични, корпоративни или фен страници и групи.

Имам опит в поддържането на Фейсбук страници и групи, Туитър акаунти и Инстаграм. Работил съм и като рекламен агент, и като журналист, т.е. имам дар слово, пиша грамотно, сериозен, организиран, комуникативен и диалогичен човек.

Имам няколко лични, поддържал съм и продължавам да поддържам, корпоративни страници. Услугите, които предлагам са познати: качване на постове, снимки, видеа, изготвяне на съдържание, свързано с тематиката и аудиторията на страницата, провеждането на рекламни кампании, организиране на игри, отговаряне на съобщения и коментари, и като цяло всякакви въпроси. Мога да добавя и още, но не бих искал да "засенчвам" колегата в неговата тема. :)
Може да се свържете с мен на поща - petyr.petrov91@ gmail.com (без място след маймунката)
Другият вариант е на лично съобщение тук.
 
Последно редактирано:
От: Предлагам поддръжка на Facebook страница

ПРЕДЛАГАМ ПОДДРЪЖКА НА СТРАНИЦИ, КОЙТО ИМА ИНТЕРЕС НЕКА ПИШЕ И НА МЕН
 
От: Предлагам поддръжка на Facebook страница

Здравейте,
Интересувам се от вашите услуги за поддръжка на фирмени ФБ страници. Как може да се свържа с вас?
 
Ужасяваща услуга нямаща нищо общо с описанието.
На няколко пъти се налагаше да подсещам @minch3v че предлага по 3 поста на ден, а не на седмица.

Уви! Очаквах поне 80-90 поста (~30 дни * 3 поста), а в крайна сметка получих има 30-40 поста.
 
Здравейте, предлагам поддържане на страници във Facebook, като в администрацията на конкретна фен страница включвам стандартни практики: публикуване на минимум 3 поста на ден, в това число качване на снимки, клипове и уникални текстове, съобразени с целевата аудитория на страницата, качване на линкове, в случай че страницата е обвързана с уеб сайт, редовна и навременна комуникация с потребителите в ситуациите, които изискват това - коментари, лични съобщения и пр., отговорност и коректност по отношение на постоянното поддържане на страницата, включващо всеки ден (включително събота и неделя) сутрешна публикация, публикация на обяд и публикация в 18 часа, провеждане на рекламни кампании*. Разбира се, всичко е въпрос на договорка, както и желание на клиента. Целите, които защитавам с администрирането на дадена страница, са увеличаване на аудиторията, до която достигат постовете (post reach), увеличаване броя на проявилите пряк интерес към публикацията (post engagement), увеличаване броя на феновете на страницата. Работата ми е напълно позната. И в настоящия момент се занимавам с администриране на Facebook страници. Мога да предложа и копирайтинг* на статии на различна тематика, според конкретната необходимост на клиента - мода, култура, кино, кулинария и т. н. Най-общо казано, мога да пиша за всичко.

*Услугите се заплащат допълнително и не са обвързани със стандартната администрация на страницата.

Цена за един месец поддръжка на страница - 80 лв. Възможност за изготвяне на индивидуален план с повече от 3 ежедневни публикации, за което цената е различна.

Всеки, който се интересува, може да ми пише на [email protected] за повече информация или тук на лично съобщение.
 

Горе