Предлагам: Предлагам посещения за уебсайт

xainov

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
33   0   1
Здравейте колеги.
Предлагам нова услуга за мен - уебтрафик.

В какво се изразява?

- В посещения на вашия уебсайт. Избирате си пакет и в посочения срок ще получите заплатения трафик.

Трафикът реален ли е?

- Да, абсолютно реален трафик. Т.е. не се прави от програма, а от хора - най-често генериран с изкачащи прозорци.

Каква е продължителността на сесията?

- Не мога да се наема да предоставя такава информация. Зависи от много неща.

Как ще следя какво се случва?

- Ако нямате брояч на сайта си, ще ви дам линк, на който да следите движението на вашата кампания.

Как се процедира при поръчка?

- Клиентът се свързва с нас посредством ЛС, заявява пакета и предплаща необходимата сума по един от начините, описани по-долу. До 3 часа след получаване на сумата, започвам да генерирам трафик към сайта му.

Какви пакети от посещения мога да избирам?

Пакети с реални Български посещения:

- Пакет 5 000 посещения - цена 50 лв;

- Пакет 7 000 посещения - цена 65 лв;

- Пакет 10 000 посещения - цена 80 лв;

- Пакет 15 000 посещения - цена 125 лв

- За по-големи пакети - индивидуални цени.

Други:

Цена на посещения генерирани от цял свят: 0.006 лв / посещение

Цена на посещения от конкретна държава: 0.007 лв / посещение

Мин. количество 10 000 посещения.


Таргет: България
Години: 20 / 55 - 80 %
Пол: мъже - 40 % ; жени - 60 %
Подходящ за онлайн магазини, за лични страници, блогове и др.

Сроковете за изпълнение могат да варират между 20 и 40 работни дни за посочените пакети.
Приемат се плащания само по банков път, Еконт или в кеш.
Фактури не се издават.

Запазвам си правото за отказ на заявената услуга.
Не нося отговорност за последствия, в случай, че възникнат такива.


Преди старта на кампанията се правят договорки, НО ако кампанията е стартирала ВСИЧКИ ДОГОВОРКИ СЕ ПРЕУСТАНОВЯВАТ!
 
Последно редактирано:
От: Предлагам посещения за уебсайт

Успех. Цените са повече от високи!

За хората от форума ще има ли ревю.
 
От: Предлагам посещения за уебсайт

На мен цените не ми изглеждат никак високи за подобна услуга. Потребителят с ник rutera ако предлага за 10 лв същото нещо, може и от него да взема, само че не би било реалистично подобно нещо. При първа възможност ще пиша на колегата, за да се възползвам от това нещо, най-малкото да се види каква ефективност има. 50 лв. къде ли не си ги дал общо взето...
 
От: Предлагам посещения за уебсайт

Цените са мега високи за такъв тип трафик, според мен трябва драстично да ги намалиш, ето и примерен сайт ( лидер в бранша ) , който съм ползвал, накратко и не само в този сайт цените варират около 7-8-9-10 долара за 8-10 000 българи.

12205d924eac53239ba4822238c8588a.png
 
От: Предлагам посещения за уебсайт

На мен цените не ми изглеждат никак високи за подобна услуга. Потребителят с ник rutera ако предлага за 10 лв същото нещо, може и от него да взема, само че не би било реалистично подобно нещо. При първа възможност ще пиша на колегата, за да се възползвам от това нещо, най-малкото да се види каква ефективност има. 50 лв. къде ли не си ги дал общо взето...

@nikosa1986 ако предлагам нещо на ниска цена то ще е защото знам как се изкарват пари и не всеки може да задели 40-50лв. за реклама, трафик, лайкове и др.
пс. Може да питаш uphero и други от форума когато предлагах SSL който струва 9$ аз го предлагах за 1$ защото съм го купил за 0,95$. Сам прецени!
 
От: Предлагам посещения за уебсайт

Аз се възползвах от услугата и няма нищо общо с описанието. Пича ми вкара сайта в iframe в някакъв негов сайт с клипчета и който кликне да гледа клипче xainov ми брои клик към моя сайт?!?!? Няма никакви изСкачащи прозорци! Този, който гледа клипа, дори може да не разбере, че има iframe забит в дъното на сайта.
Добре поне, че ми върна парите, за което едно голямо БРАВО, като прилично си ме руга, след като му казах, че не съм доволен от услугата му. Ама няма как да плащам за трафик, при който потребителят не посещава моя сайт.

Не се връзвайте, никакъв трафик няма да получите!
 
От: Предлагам посещения за уебсайт

Е той човека си каза в една друга тама- получаваш клик, не посещение :)
Може би заглавието малко подвежда...
 
От: Предлагам посещения за уебсайт

Е той човека си каза в една друга тама- получаваш клик, не посещение :)
Може би заглавието малко подвежда...

Ако верно просто зарежда в iframe не е нито клик , нито посещение.....
 
От: Предлагам посещения за уебсайт

Ако верно просто зарежда в iframe не е нито клик , нито посещение.....

явно авторът на темата е на друго мнение. Имам и скрийн шот на въпросния метод за привличане на "трафик", но за сега няма да го кача, да не правим реклами.
 
От: Предлагам посещения за уебсайт

то да беше го сложил iframe-а поне на видно място, ако не за трафик, поне за реклама да го отчета, пък то празна работа, че и ще ме псува на лични...
 
От: Предлагам посещения за уебсайт

то да беше го сложил iframe-а поне на видно място, ако не за трафик, поне за реклама да го отчета, пък то празна работа, че и ще ме псува на лични...

Женчо, не само на лични. И тука ще го отнесеш, ако продължаваш да си го просиш. Да не мислиш, че ти си единствения, който се е възползвал. Предлагам услугата от повече време, откакто ми е темата тука. И засега единствения недоволен си ти. Това какво ти говори?
Докарвал съм трафик на сайтове на афилиейт към bet365/betfair и т.н., на сайтове с женска насоченост, на мои сайтове също. Прочети темата. Най-отдолу е написано: "Не нося отговорност за последствия, в случай, че възникнат такива."
Това ясно ли ти е какво означава? Означа плащаш, докарвам ти трафика и "можеш да ходиш на м*йната си". И пак излязох човек. Върнах ли ти парите? Върнах ги. Получи ли трафик над 7000 посещения? Получи. Недей казвай на черното бяло, ами промени отношението, 'щото се държиш като малко момиченце и някъде много ще патиш за тия к*рвенски чалъми.
 
От: Предлагам посещения за уебсайт

Най-отдолу е написано: "Не нося отговорност за последствия, в случай, че възникнат такива."
Това ясно ли ти е какво означава? Означа плащаш, докарвам ти трафика и "можеш да ходиш на м*йната си". И пак излязох човек. Върнах ли ти парите? Върнах ги. Получи ли трафик над 7000 посещения? Получи. Недей казвай на черното бяло, ами промени отношението, 'щото се държиш като малко момиченце и някъде много ще патиш за тия к*рвенски чалъми.

Как винаги клиента ти е крив?

Когато всички околни са олигофрени, а само ти си наред, това започва да прилича на диагноза.

А пък начина ти на комуникация намирисва на недоизживян пубертет.
 
От: Предлагам посещения за уебсайт

Оооо, торба лъжи. Недей. Недей, че така се изказа, все едно само гледам как да ви прееба тука от форума. :D
Имам доста доволни клиенти. И няколко недоволни. И когато аз не съм прав, казвам: "Извинявай" и компенсирам човека отсреща. Ама когато някой се опитва да ме прецака, като същевременно с това поддържа илюзията на потенциални мои клиенти, че аз съм некоректен, ми съжалявам - няма да стане. И ако да защитаваш реномето си е пубертетско - тогава ок,нека да съм пубертет.
 
От: Предлагам посещения за уебсайт

А каква е разликата между ”докарвал съм трафик” и ”предлагам посещения на уебсайт” ?
'щото на предходните избори на ”Информационни системи” им бяха ”докарали трафик” , та чак ги спряха ...
Ако ме ”докараш” до сайта на младежа, но нито аз разбера, че съм му клиент, нито той по-добре 500 клиента от adwords отколкото 100 мб трафик (ти го чети като 5000 посещения, ако така предпочиташ)
 
От: От: Предлагам посещения за уебсайт

И ако да защитаваш реномето си е пубертетско - тогава ок,нека да съм пубертет.

Ако това според теб ти "защитава реномето" ...
Женчо, не само на лични. И тука ще го отнесеш, ако продължаваш да си го просиш. Да не мислиш, че ти си единствения, който се е възползвал.
.......
'щото се държиш като малко момиченце и някъде много ще патиш за тия к*рвенски чалъми.
 
От: Предлагам посещения за уебсайт

Да сложиш сайт в iframe, който при всяко зареждане отчита посещение от goo.gl не е никакъв трафик. Спри да лъжеш хората и се засрами. Да се беше извинил и да си спреш фалшивата услуга, а не да показваш цветущия си речник. Нито съм те обиждал, нито нищо, а и си ми под нивото да ме трогнеш по какъвто и да било начин!

Със здраве и внимавай следващия път какви услуги и на кой ги предлагаш! :|
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Предлагам посещения за уебсайт

Кой съм излъгал? Кой? Кажи един? Трафик имаш ли? Имаш. 'Щото ми ги написа едни - че си нямал трафик и прочие (аз също мога да прикача кореспонденцията). 5000 посещения, получи над 7000. Плати ли за тях?! Не. Тогава тихо, мойто момче. Дали съм ти на нивото или не, за съжаление, не си ти човека, който ще го каже това. Недей, че можеш и да ме обидиш. Написах ти го и в другата тема. Вземи си парите и отиди на психолог, който да ти каже какво означава да си мъж. 'Щото, пич, поведението ти е неприсъщо на мъж. Истинският мъж си плаща за нещата, които получава, чете преди това какво точно ще получи, не мрънка и не се оплаква като малко момиче и най-вече: истинския мъж има топки! Хайде със здраве идано това здраве ти се запази по-дълго, че някъде с тия к*рвенски номера ще ядеш голяма хурка. Успех!
 
От: Предлагам посещения за уебсайт

И за да спреш да занимаваш и хората с простотийте си, давам кода, който беше сложил в iframe-а, само съм сменил линка с абв.бг за да не правя реклама:

<iframe src="http://goo.gl/ug5mTG" width="00" height="00"></iframe>


Този код при всеки рефреш отчита кликове. Който иска може да го сложи в някой сайт, да си рефрешва колкото си иска и даже да си следи посещенията тук http://goo.gl/#analytics/goo.gl/ug5mTG/all_time Понеже симпатягата дава такава статистика и после ти вика, че трафик ти докарва и се бие в гърдите

Истината е, че трафикът, както го наричаш е повече от компрометиран и нереален!

Тук има доста кадърни хора, които ще разберат за какво става въпрос и най-малкото да те баннат.
 
От: Предлагам посещения за уебсайт

И за да спреш да занимаваш и хората с простотийте си, давам кода, който беше сложил в iframe-а, само съм сменил линка с абв.бг за да не правя реклама:

<iframe src="http://goo.gl/ug5mTG" width="00" height="00"></iframe>


Този код при всеки рефреш отчита кликове. Който иска може да го сложи в някой сайт, да си рефрешва колкото си иска и даже да си следи посещенията тук http://goo.gl/#analytics/goo.gl/ug5mTG/all_time Понеже симпатягата дава такава статистика и после ти вика, че трафик ти докарва и се бие в гърдите

Истината е, че трафикът, както го наричаш е повече от компрометиран и нереален!

Тук има доста кадърни хора, които ще разберат за какво става въпрос и най-малкото да те баннат.

Чакам ...
Истината е, че не ми пука от колко кладенеца ще опиташда извадиш вода, само и само ти самия да се изкараш "света вода ненапита". Нали се сещаш, че си един жалък авантаджия?! Голям порасъл. Все едно ми е и дали ти или някой друг ще се възползва от продукт или услугата, която предлагам.Защо ли? Защото, на който му е харесало, пак се връща и пак ме търси. Независимо от това какво говориш ти или останалите тролове/хейтъри/спамери тук.
А иначе с това "симпатягата" окончателно ми затвърди преценката ми спрямо теб. :D
Ходи се къпи на другия бряг и не се занимавай с мен.
 

Горе