Предлагам публикуване на платени статии, линкове и още нещо

pepo_999

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
134   0   0
невалидна оферта
 
Последно редактирано:
От: Предлагам публикуване на платени статии, линкове и още нещо

Пускам в тази тема всичките си актуални предложения защото в много теми информацията е остаряла и се размива във времето.

Предлагам публикуване на ваши уникални статии с изходящи линкове към Ваши проекти с цел СЕО, не са за трафик в:

Ваша статия в сайтове на български език туризъм с ПР1 или ПР2, готварски рецепти с ПР1, риболов с ПР1, имоти и интериор, за дома и градината с ПР1 или ПР2, с дължина от 300-800 думи, над 90% уникалност с 1 изходящ линк - 5 лева

Ваша статия в сайтове на български език туризъм с ПР1 или ПР2, имоти и интериор, за дома и градината с ПР1 или ПР2 с дължина от 300-800 думи, над 90% уникалност с 2 изходящи линка - 10 лева

Ваша статия в сайт на английски език на тема мода с ПР3 с дължина от 300-800 думи, над 90% уникалност с 2 изходящи линка - 10 лева

Продавам годишни линкове за СЕО в хедъра, сайтбар или футър в:

Сайтове на български език с ПР2 на тема туризъм, имоти и дизайн - цена за линк в избран сайт за период от 12 месеца - 20 лева

Сайтове на български език с ПР1 на тема туризъм, риболов, готварски рецепти, торенти - цена за линк в избран сайт за период от 12 месеца - 15 лева

Сайт на български език с ПР3 на тема здраве - цена за линк за период от 12 месеца - 30 лева

Сайт на английски език с ПР3 на тема мода - цена за линк за период от 12 месеца - 30 лева

Продавам банер реклама, не гарантирам трафик, по скоро за СЕО

Банери с размери 250/250 в сайтбар на сайтове с ПР1 или ПР2 туризъм, имоти и архитектура с ПР2, здраве с ПР3 - цена за банер за избран сайт за период от 12 месеца - 20 лева

Банер с размери 780/100 в хедъра на сайт тип каталог за хотели с ПР2 - цена за 12 месеца - 150 лева

Банер с размери 300/250 в хедъра на сайт тип каталог за хотели с ПР2 - цена за 12 месеца - 50 лева


Добавяне на хотел - туристически обект в сайт тип портал за туризъм с ПР2 - еднократна цена за добавяне - 30 лева


Преработка на шаблон в блогър за начинаещи блогъри с тема по избор на български или английски език - 5 лева

Ще помоля заинтересованите да изпращат ЛС с точно формулирано запитване за вида на избрания продукт, за да не се губи време в излишни разменяния на съобщения от типа за кое точно, коя тема и т.н. за да получат адресите на избраните сайтове.

Срок за изпълнение на услугата 1 работен ден след получаване на запитване и уточняване на сайт и услуга.

Приемам заплащане с Ипей или Пейпал след свършена работа от моя страна.

Здравей, ако може инфо за сайтовете със статии за туризъм, готварски рецепти, риболов, имоти и интериор, за дома и градината. :) Проявявам интерес.
 
От: Предлагам публикуване на платени статии, линкове и още нещо

Пратил съм ви данните, ако си изпразните кутията може да ви отговоря и на новите въпроси
 
От: Предлагам публикуване на платени статии, линкове и още нещо

mis_hell has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space.
mis_ hell, изтрийте си писмата от входящата кутия, за да може да ви пишат. Имате ограничение.
 
От: Предлагам публикуване на платени статии, линкове и още нещо

Темата е обновена, изпратено е нужното на всички запитвания, ако съм пропуснал някой да не се срамува а да пише отново
 
От: Предлагам публикуване на платени статии, линкове и още нещо

здравейте, заинтересована съм ако може да ми пишете за информация
 
От: Предлагам публикуване на платени статии, линкове и още нещо

понеже все още не мога да пиша ЛС ако може да ми пратите някакви данни да се свържа с вас
 
От: Предлагам публикуване на платени статии, линкове и още нещо

понеже все още не мога да пиша ЛС ако може да ми пратите някакви данни да се свържа с вас

писал съм ви и ако интереса е реален заповядайте
 
От: Предлагам публикуване на платени статии, линкове и още нещо

Важи първото мнение
 
Последно редактирано:
От: Предлагам публикуване на платени статии, линкове и още нещо

Други ниши скоро?

по лесно е да ми пратиш на лично какво търсиш, всеки има по нещо скрито
 
От: Предлагам публикуване на платени статии, линкове и още нещо

Следващия моля
 
От: Предлагам публикуване на платени статии, линкове и още нещо

Важи първото мнение
 
Последно редактирано:
От: Предлагам публикуване на платени статии, линкове и още нещо

Добавям два нови сайта за годишни линкове

Блог със статии на български език на тема здраве - цена за период от 12 месеца - 8 лева

Сайт на български език на тема вицове - цена за период от 12 месеца - 10 лева
 
Последно редактирано:
От: Предлагам публикуване на платени статии, линкове и още нещо

След кратка почивка добавям отново - Преводи от ЕН - БГ - ЕН цена за превод на 100 думи - 1 лев, срок на изпълнение по предварителна договорка
 
От: Предлагам публикуване на платени статии, линкове и още нещо

Здравей,

Интересувам се от домейните на всички, описани от теб сайтове за платени публикации. Моля, прати ми ги на ЛС!

Благодаря предварително!
 
От: Предлагам публикуване на платени статии, линкове и още нещо

ПРОМОЦИЯ - вече не е налична

Важи първото мнение
 
Последно редактирано:
От: Предлагам публикуване на платени статии, линкове и още нещо

Важи първото мнение
 
Последно редактирано:
От: Предлагам публикуване на платени статии, линкове и още нещо

10 линка са продадени, има още, при интерес пишете
 

Горе