Предлагам реклама в сайт за Новини !

От: Предлагам реклама в сайт за Новини !

Приемаш ли статии на фитнес/здравна тематика?

Да! Разбира се, ако да няма некоректно съдържание в темата и да не се рекламират забранени и анаболни средства и най-вече да има уникалност над 80 % статията! Поздрави! :)
 
От: Предлагам реклама в сайт за Новини !

Ъп на темата!
Предлагам публикуването на още 2 (две) Безплатни Статии, които да са написани грамотно, без жаргонни или други некоректни думи, да имат Уникалност над 80% + 1 снимка 600/400 + 1 линк. Дължината на Статията да НЕ бъде повече от 500 думи.
Всички статии ще бъдат щателно преглеждани и след което ако отговарят на посочените критерии, ще бъдат публикувани в раздел "Полезно" и остават завинаги в Сайта !

А всички други Статии, с възможност за публикация, както досега - на символични цени!
Пишете и пращайте Вашите материали на имейла на Сайта: [email protected]

Ако някой иска, може да рекламира на сайта и с Банерна Реклама или с поставянето на Линк . И всичко това на Супер ниски цени!
Желая на Всички, Хубав и Успешен ден!
 
Последно редактирано:
От: Предлагам реклама в сайт за Новини !

И мен ме интересуват цени за статия с 300-400 думи и 2-3 линка в нея.

Поздрави! :)
 
От: Предлагам реклама в сайт за Новини !

tsunami - не искам да спамя темата на колегата magnit, ама все пак да попитам: Абе човек, какви са тия 2-3 линка в статия от 300-400 думи? Ти в ред ли си или... ? Не си ли даваш сметка, че така ще навредиш на сайта на колегата - magnit? Аман от seo разбирачи... :cry:
 
От: Предлагам реклама в сайт за Новини !

tsunami - не искам да спамя темата на колегата magnit, ама все пак да попитам: Абе човек, какви са тия 2-3 линка в статия от 300-400 думи? Ти в ред ли си или... ? Не си ли даваш сметка, че така ще навредиш на сайта на колегата - magnit? Аман от seo разбирачи... :cry:
Никъде не съм казал, че съм SEO разбирач, даже съм много далеч, става въпрос за промотиране на продукт, и не мисля, че 2 линка са много във статия от 400 думи. Все пак мога и да греша, ако е така се извинявам, а и собственика на сайта не е длъжен да приема офертата ми. Ако не искаше да спамиш, можеше да не пускаш поста си. Всеки е свободен да предлага, съответно другата страна да си прецени дали е удачно за него да приеме или не. Абсолютно ненужен пост, Странник. ;)
 
От: Предлагам реклама в сайт за Новини !

Никъде не съм казал, че съм SEO разбирач, даже съм много далеч, става въпрос за промотиране на продукт, и не мисля, че 2 линка са много във статия от 400 думи. Все пак мога и да греша, ако е така се извинявам, а и собственика на сайта не е длъжен да приема офертата ми. Ако не искаше да спамиш, можеше да не пускаш поста си. Всеки е свободен да предлага, съответно другата страна да си прецени дали е удачно за него да приеме или не. Абсолютно ненужен пост, Странник. ;)

Ае сега, ти няма да ми казваш къде и кога да пиша. Сметнал съм за необходимо - пиша. Ако не ти харесва - това си е твой проблем, не мой! Ясен ли съм?!

В случая пиша за да предпазя колегата magnit, и смятам, че поста ми е много на място, а така също не само на него, но поста ми ще бъде полезен и за други колеги, които предлагат платени статии, за да знаят каква е добрата практика и как да предпазват сайтовете си.
 
От: Предлагам реклама в сайт за Новини !

Ае сега, ти няма да ми казваш къде и кога да пиша. Сметнал съм за необходимо - пиша. Ако не ти харесва - това си е твой проблем, не мой! Ясен ли съм?!

В случая пиша за да предпазя колегата magnit, и смятам, че поста ми е много на място, а така също не само на него, но поста ми ще бъде полезен и за други колеги, които предлагат платени статии, за да знаят каква е добрата практика и как да предпазват сайтовете си.
Ама хайде само не ми се карай, като начална даскалка, а? Виждам, че избиваш някакви комплекси, затова няма да споря и да се заяждам с теб, даже бих ти помогнал, ако имаше как де, но ти си безнадежден случай, на всяка манджа меродия! Със здраве!
 
От: Предлагам реклама в сайт за Новини !

Що да са комплекси, според мен съветът му е съвсем читав, а ако не бъркам е и в твоя полза. Аз бих му благодарил. ;)
 
От: Предлагам реклама в сайт за Новини !

tsunami - не искам да спамя темата на колегата magnit, ама все пак да попитам: Абе човек, какви са тия 2-3 линка в статия от 300-400 думи? Ти в ред ли си или... ? Не си ли даваш сметка, че така ще навредиш на сайта на колегата - magnit? Аман от seo разбирачи... :cry:

Странник, Благодаря Братле! Така е, напълно съм съгласен с теб! В началото на темата ми има достатъчно ИНФО, ама кой да го чете, явно съм го писал за себе си... :)
 
От: Предлагам реклама в сайт за Новини !

Никъде не съм казал, че съм SEO разбирач, даже съм много далеч, става въпрос за промотиране на продукт, и не мисля, че 2 линка са много във статия от 400 думи. Все пак мога и да греша, ако е така се извинявам, а и собственика на сайта не е длъжен да приема офертата ми. Ако не искаше да спамиш, можеше да не пускаш поста си. Всеки е свободен да предлага, съответно другата страна да си прецени дали е удачно за него да приеме или не. Абсолютно ненужен пост, Странник. ;)

Здравейте,
В началото на темата ми има достатъчно ИНФО, какво точно мога да предложа и това предлагам... Просто съжалявам, но НЕ МОГА да приема Вашата оферта! Хубава вечер!
 
От: Предлагам реклама в сайт за Новини !

Здравей, дали ще може все пак да ми пуснеш цените на лично. Тъй като не знам дали ще се класирам в безплатните :D

Готово, имате ги на ЛС! Поздрави!
 
От: Предлагам реклама в сайт за Новини !

Привет, Колеги!
Независимо дали имате сайт или НЕ, вече можете да публикувате Вашата Оферта, чрез страниците на сайта, като публикацията Ви може да бъде, временна или пък постоянна:
1. Временна (за неопределен срок от време) - Кратко описание + 1 Линк
2. Постоянна (Публикува се и остава в Сайта) - Съдържание до 300 думи + Снимка 620/400 + 1 Линк (или друга форма за контакт)
Ако има желаещи да пробват новата услуга, нека пишат на ЛС или на имейла на Сайта! Поздрави и Хубава вечер на всички!
 
Последно редактирано:
От: Предлагам реклама в сайт за Новини !

Останаха свободни само две безплатни публикации на Статии! Иска ли някои от Вас, да се възползват от тях ?! Изисквания - до 500 думи + Снимка (620/400) + 1 Линк. Уникалност + 80% . Поздрави! :)
 
Последно редактирано:
От: Предлагам реклама в сайт за Новини !

Промоцията за Безплатните Публикации приключи. Банерна реклама, Статии, Оферти и Линкове са на Промо цени, само до края на годината (2014). Ако има желаещи, нека пишат на ЛС!
 

Горе