Предлагам реклама в сайт за музика!

От: Предлагам реклама в сайт за музика!

Интересува ме банер рекламата, размери 300 x 250.
Ако нямате банер реклама с такива размери може и други каквито имате.

Здравейте! Размер 300 х 250 нямам, но имам 250 х 250.
Основните рекламни полета, които мога да предложа са: 728 х 90, 120 х 240, 250 х 250 и 234 х 60.
Евентуално по избор на клиента: като допълнителни, мога да добавя 120 х 600 и 160 х 600.
Цените са седмични и месечни. Пращам само на ЛС. Пишете на ЛС, от кой Банер се интересувате и ще Ви дам пълно инфо.
На основните е възможен ротатор, но трябва да има минимум 2 сайта.
Поздрави: :)
 
От: Предлагам реклама в сайт за музика!

изчистих я колега не знаех че е толкова малка :)
 
От: Предлагам реклама в сайт за музика!

Здравейте! Размер 300 х 250 нямам, но имам 250 х 250.
Основните рекламни полета, които мога да предложа са: 728 х 90, 120 х 240, 250 х 250 и 234 х 60.
Евентуално по избор на клиента: като допълнителни, мога да добавя 120 х 600 и 160 х 600.
Цените са седмични и месечни. Пращам само на ЛС. Пишете на ЛС, от кой Банер се интересувате и ще Ви дам пълно инфо.
На основните е възможен ротатор, но трябва да има минимум 2 сайта.
Поздрави: :)

Колко струва за една седмица, както и за един месец, банер рекламата с размери 728 х 90? Пиши на ЛС цената!
 
От: Предлагам реклама в сайт за музика!

И аз се интересувам от реклама 728 х 90 за месец.
 
От: Предлагам реклама в сайт за музика!

Прати ми на лично линк, че все още не мога да пускам лични!
 
От: Предлагам реклама в сайт за музика!

Повече свободни ЛИНКОВЕ в сайта за Музика - НЯМА. В Сайта има и други начини за реклама, така, че който иска и се интересува, да погледне в началото на темата и едва след това да пише на ЛС.
В другите 2 Сайта от подписа ми, също се предлага реклама на много ниска цена! Успех на Всички!
 
От: Предлагам реклама в сайт за музика!

Ъп на темата! Нови услуги в Сайта! Публикувам Новини, Статии, Рекламни клипове и Оферти, но само на музикална тематика. Публикациите, остават за постоянно в Сайта.
Статии НЕ ПИША!
За въпроси, цени и други, моля пишете на ЛС или на имейла на Сайта! Благодаря Ви!
 

Горе