Предлагам реклама

chopara

New Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте,
предлагам реклама в сайта http://2gsm.net/
Tухо
Google PR - 3

Цената за линк 1 месец е 1.50

Ето и банерите с цените :

Банер 1. 250х250 (вижда се на всички страници)
Цена за 1 000 импресии - 0.20лв
Цена за 1 месец - 3лв

Банер 2. 468x60 (при разглеждането на файл)
Цена за 1 000 импресии - 0.10лв
Цена за 1 месец - 1.0лв

Банер 3. 160x600 (вижда се на всички страници)
Цена за 1 000 импресии - 0.20лв
Цена за 1 месец - 3лв

Възможност за други рекламни кампании при договорка.


За контакти :
- Лично съобщение ;
- Е-майл : [email protected] ;
- Skype : ivancho_794_kobe .
 
От: Предлагам реклама

Знам, че е невероятно не коректно да го пиша тук, но изобщо има ли смисъл от реклами в такива сайтове с по 40-50 посещения на ден? Дизайна не е хубав, подреден и още куп неща, които има да се оправят. Питам дали има смисъл, реален, а не че искам да прецакам дадена тема, както в случая.
Извинявам се на автора, но винаги съм се чудил..
 
От: От: Предлагам реклама

Знам, че е невероятно не коректно да го пиша тук, но изобщо има ли смисъл от реклами в такива сайтове с по 40-50 посещения на ден? Дизайна не е хубав, подреден и още куп неща, които има да се оправят. Питам дали има смисъл, реален, а не че искам да прецакам дадена тема, както в случая.
Извинявам се на автора, но винаги съм се чудил..

От нискотрафични сайтове освен текстови връзки аз досега не съм взимал. Май и не е практика, поне аз не съм виждал такава
 
От: Предлагам реклама

Може би има смисъл, ако се рекламира бранд и целта е много, но евтини места.
Понеже 2-3лв на месец, ако правилно съм разбрал за банер са нормални пари.
 
От: Предлагам реклама

Ако се търси строго конкретна аудитория, трудно би се намерил сайт на тази тематика със свръх много посетители. Сайтовете със свръх много посетители точно затова имат много аудитория - защото е по-хаотична (примери abv.bg, vbox7.com и т.н.). Ако сте да речем Coca Cola, не ви пука каква е аудиторията, важно е количеството. Докато ако пък се занимавате с продаване на картини на известни художници (това ми хрумна като пример), то няма да рекламирате в големите сайтове, а в 1-3 малки сайта с по няколко стотин уникални на ден, като сайтовете би трябвало да са на теми свързани с изобразителното изкуство по някакъв начин.
Зависи кой рекламодател какво търси.
 

Горе