Предлагам следните уеб услуги:

SylaR

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Предлагам следните услуги:
уеб дизайн;
кодиране на psd to html css, js;
писане и дописване на уеб базирани системи (php mysql);
добавяне на сайтове и статии в уеб директории и социални мрежи по ваш списък + репорт(скрийншоти);

Плащане:
По банков път или epay, като след изготвянето на сайта изпробвате да ли всичко е ок превеждате ми парите и аз ви изпращам файловете. При събмита изпращам ви репорта и тогава ми пращате парите

Контакти:
лично съобщение или email dgeorgiev.web[at]gmail.com
Портфолио: http://georgievweb.info/
 
Последно редактирано:
От: Предлагам следните уеб услуги:

с oracle работиш ли ? (PHP+oracle)
 
От: Предлагам следните уеб услуги:

Ползвах услугите на колегата - SylaR и съм доволен. Направи PSD към HTML/CSS/JS за един мой сайт. Изключително бързо работи, което за мен е важно.
 
От: Предлагам следните уеб услуги:

По-принцип съм много критичен и много рядко да ми хареса нещо от 1-път. Дизайнът, който направи SylaR е невероятен!
Използвайте неговите услуги, ще останете доволни!
Бързо работи, много коректен и наистина изпипва нещата до край!
 
От: Предлагам следните уеб услуги:

Отново ползвах услугите на SylaR, този път за програмиране на сайта ми и съм адски доволен от резултата. Цялата работата се свърши много бързо и човекът е много коректен.
Благодаря!
 
От: Предлагам следните уеб услуги:

Значи това сигурно е Офф топик, но когато се предлага графичен дизайн е хубаво да има авторско право върху елементите който поставяш в уеб дизайните все пак :) Опитай се да измислиш нещо без да копираш от дадени уеб-сайтове :) Хубаво е да имаш креативност и да си рисуваш нещата ти... Няма да покавам твой дизайн с оригиналният му едишън.
Дизайн когато се прави не е работата да изтеглиш векторни картинки или да ги изрезиш от друг сайт, който са пръскали луди пари за тях... Просто не е колегиално иначе Успех
Без лоши чувства :)
 

Горе