Предлагам събмит в 600+ EN социални мрежи

Fozzy

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
123   0   0
Офертата в момента е невалидна!

1. Въведение (кой съм аз и какво правя): Предлагам събмит в социални мрежи, с цел по-добро оптимизиране на вашият сайт. Какво точно представляват социалните мрежи и какви са ползите от тях, прочетете в дъното на този пост :)

2. Пакети за събмит:

* Линк в 400 сайта - $7
* Линк в 600 сайта - $9
* Линк в 800 сайта - $11
* Линк в 1200 сайта - $16

3. Допълнителни екстри:

* Спин на съдържанието - $1. Какво е това "спин", прочетете отново в края на поста.
* Пинг на линковете - $1. Прочетете края на поста, за да разберете какво е това "пинг".
* Репорт, съдържащ всички линкове към сайта ви - напълно БЕЗПЛАТЕН.

4. Отстъпки и месечни (абонаментни) планове:

За допълнителни отстъпки и абонаментни планове, моля пишете ми лично съобщение.

5. Какво ми е нужно като информация за започване на събмита:

* Линк към вашият сайт (страница), която да добавя.
* Заглавие.
* Описание.
* Ключови думи.
* Ваш имейл, на който да пратя репорта.

ВНИМАНИЕ! Понякога се забавям със събмита поради две причини:

- Поръчки се изпълняват само в работни дни.
- Ако са по-големи пакетите, понякога не се достига необходимата бройка и се изчаква, събмитва се наново, търсят се други сайтове и т.н.

Въпреки всичко, поръчките се изпълняват в срок на 1 седмица.

6. Коментари от клиенти (ако не сте сигурни в качеството на услугата):

Brad каза:
Доволен съм от услугата! Всичко стана бързо и качествено!

kirilbug каза:
И аз се възползвах. Бързо си свърши работата човека. Получих и пълен репорт.

biaaro каза:
Услугата си струва парите! Каквото е описано в офертата това получаваш + коректно отношение и спазени срокове. Пак ще повторим :)

snux каза:
Много доволно. Бърз и точен. Препоръчвам го.

yurix каза:
Събмита имаше много даде много добър резултат!
Изобщо, подобен събмит приложен не на място може да не даде нищо, а при правилно исползване може да даде огромни резултати.
Благодаря за услугата

saitbg.com каза:
И аз се възползвах от събмита. Репорта и линковете са ок.
Каквото очаквах го получих.

tuger каза:
Добра и бърза работа. Благодаря.

freelancer каза:
По тоя въпрос - отчета е супер удобен - всеки линк на отделен ред.
Не мога да кажа колко полезни са тези линкове, но колегата е абсолютно коректен и прави събмитите по описания начин, че и повече.

7. Допълнения. Тук накратко ще опиша предлаганата от мен услуга. За повече информация, потърсете из Интернет или във форума.

А: Какво е социален букмаркинг?
Б: Социален букмаркинг е добавянето на ваш сайт или линк в социални мрежи. Социални мрежи са сайтове за споделяне от типа на digg.com или като българска алтернатива - svejo.net Ползите от тях са, че можете да получите някакъв трафик, от хора, интересуващи се от сайта ви. По-важното, обаче е, че с линковете, които ще получите, ще можете да се позиционирате по-високо в Google и съответно да получите много посетители. Не знам защо, но е факт, че напоследък линкове от такива сайтове, имат много по-голяма тежест отколкото блог коментари, артикъл/пр директории, директории за сайтове и т.н.

А: Какво е спин?
Б: Не, не е онази гадна болест. Спинът е термин за пренаписване на съдържанието с цел по-голяма уникалност. Осъществява се чрез специален синтаксис. Пример:

{Иван|Георги|Петър} {обича|харесва} да {ходи на|посещава} {училище|библиотеката}. По този начин може да се получи произволно изречение от буквите в скобите, например:

Иван харесва да посещава библиотеката.
Георги обича да ходи на училище и т.н.

Така при събмит ще има по-голяма ункалност, а знаем, че уникалното съдържание допада на Google.

А: Какво е пинг?
Б: Чрез пинга уведомяваме Google, за промени в страници, където сме добавили линка. Така търсачката намира новите линкове по-лесно и почти моментално.

Какво чакате? Поръчайте сега!
 
Последно редактирано:
От: Предлагам събмит в 600+ EN социални мрежи

С какъв софт се парвят? Ревю копи? Ако да - за мен. Реселваш ли някой от bhw или ти извършваш всичко?
Тенкс
 
От: Предлагам събмит в 600+ EN социални мрежи

Софтуерът е платен и е един от най-скъпите в момента. Аз правя всичко, не реселвам, затова си позволявам да предлагам ресел. Ревюта не съм предвидил. Едно, че цената е прекалено ниска, второ, че не мисля, че има какво да доказвам относно коректността ми в този форум.

Поздрави!
 
От: Предлагам събмит в 600+ EN социални мрежи

ОК ,ПИШИ МИ В СКАЙПА ЧЕ СЪМ ТИ ГО ЗАБРАВИЛ
 
От: Предлагам събмит в 600+ EN социални мрежи

Послучай петък 13-ти, от днес до неделя включително, 2 на цената на 1 :)
 
От: Предлагам събмит в 600+ EN социални мрежи

И аз ти писах. Щом има промоция, не трябва да отиде в небитието......
 
От: Предлагам събмит в 600+ EN социални мрежи

Доволен съм от услугата! Всичко стана бързо и качествено!
 
От: Предлагам събмит в 600+ EN социални мрежи

И аз се възползвах. Бързо си свърши работата човека. Получих и пълен репорт.
 
От: Предлагам събмит в 600+ EN социални мрежи

Възможно ли е плащане през иПей? Ако да, искам да закупя един пакет с промоционалният код.

За сайтове на български ще има ли ефект?
 
От: Предлагам събмит в 600+ EN социални мрежи

Възможно ли е плащане през иПей? Ако да, искам да закупя един пакет с промоционалният код.

За сайтове на български ще има ли ефект?

Ако искаш можеш да платиш по банков път. Можеш да ми пишеш лично.

За български, няма проблем, ще ги събмитна, но не мога да гарантирам от тези, които добавя колко ще останат и дали 80% (примерно) няма да изтрият линковете. Така, че това си е на твой риск.
 
От: Предлагам събмит в 600+ EN социални мрежи

Услугата си струва парите! Каквото е описано в офертата това получаваш + коректно отношение и спазени срокове. Пак ще повторим:)
 
От: Предлагам събмит в 600+ EN социални мрежи

За бг сайтове, преди време 2 месеца сигурно, в 400 социалки добавих един, пуснах ей сега линк чекера 240 открити, като се има предвид че сигурно и от неоктритите линкове доста и самите социалки са заминали, така че като цяло нямат практика да ги трият.
 
От: Предлагам събмит в 600+ EN социални мрежи

Много доволно. Бърз и точен. Препоръчвам го.
 
От: Предлагам събмит в 600+ EN социални мрежи

Събмита имаше много даде много добър резултат!
Изобщо, подобен събмит приложен не на място може да не даде нищо, а при правилно исползване може да даде огромни резултати.
Благодаря за услугата
 
От: Предлагам събмит в 600+ EN социални мрежи

Забавих последните поръчки поради независещи от мен фактори, за което съжалявам. За сметка на това, тези които бяха забавени получиха повече линкове, а аз осъвършенствах услугата като добавих нов пакет за събмит в над 1200!!! РАЗЛИЧНИ букмаркинг сайта. :)
 

Горе