Предлагам теми за уърдпрес (платени)

Статус
Not open for further replies.

IMalchev

New Member
Здравейте, незнам дали тук е мястото, но ако има проблеми моля споделете ми.

имам известен набор от платени темплейти за уърдпрес (повечето последни версии)
ако някой се интересува да ми пише на лично за повече информация

Темите са от следните компании:
Themeforest
Appthemes
Templatic
Sitesmile
Whoothemes
Premiumpress

Имам и премиум плъгини също

ПП Темите са чиси(поне до момента нямам проблем с тях)
 
От: Предлагам теми за уърдпрес (платени)

И каква е файдата, ако продадеш на някой платена тема/плъгин, като те постоянно се ъпдейтват. Нито може да ползва съпорта на продуктите....
 
От: Предлагам теми за уърдпрес (платени)

файда особено няма да продавам, темите се ъпдейтват почти постоянно. идеята е ако някой не му се дават 1 торба с пари за някакви темплейти, където после може да се окаже, че са му безполезни и ще го боли 100 години за тия пари.
 
От: Предлагам теми за уърдпрес (платени)

А какво става с хората, които очакват да се изхранват с продаването на тези теми? Не е коректно да продаваш чужд труд. Точно за да не се окажат на някой безполезни тези теми си има live demo, условия за връщане на пари и контрол на качеството.
 
От: Предлагам теми за уърдпрес (платени)

Именно за това не съм ги архивирал и ъплоуднал... и няма да го направя защото аз лично съм давал пари за тези работи. А и аз няма да забогатея, нито ще си избия парите дори на половината от тях. Единствената ми цел е просто да спестя малко главоболия и пари на начинаещите.
 
От: Предлагам теми за уърдпрес (платени)

Почисти си пощата, че не може да ти се пращат лични колега
 
От: Предлагам теми за уърдпрес (платени)

Хубава инициатива :)
Ако ще имам възможност да получа безплатно пакет или някоя по твой избор, може да ми пратиш на лично линк, откъдето да си я/ги дръпна.
Но ако вместо тема с реална цена 40$ тема предлагаш да речем за 4$, т.е. изискваш превод, да избиеш част от вложението си, не желая. Предпочитам да ползвам безплатните или нулнати алтернативи.
 
От: Предлагам теми за уърдпрес (платени)

Предполагам си наясно, че безплатно е абсурдно. И другото което е далече съм от мисълта да си избивам разходи.. :)
 
От: Предлагам теми за уърдпрес (платени)

www.wplocker.com ???


Едва ли си давал пари за тях - не би казал така : " ПП Темите са чиси(поне до момента нямам проблем с тях) " - сигурно защото си ги купувал :lol: . Намери си сериозно начинание и не се занимавай с простотии.
 
От: От: Предлагам теми за уърдпрес (платени)

wplocker.com ???


Едва ли си давал пари за тях - не би казал така : " ПП Темите са чиси(поне до момента нямам проблем с тях) " - сигурно защото си ги купувал :lol: . Намери си сериозно начинание и не се занимавай с простотии.

Колко последно ъпдейтнати версии ти видя в wplocker? неискам да споря, по поста ти съдя колко издребняваш ... и да темите са купувани, несмятам да давам отчети
 
От: Предлагам теми за уърдпрес (платени)

Ами влезни и виж, всеки ден се слагат теми.

И така написана обявата ти не предлагаш точна тема - ти даваш най-големите theme диволъпери - следния сценарий - питат те на лично за еди коя си тема дали я имаш - ти я нямаш разбира се- ровиш се в интернет, намираш нулната и я продаваш за 5 долара.

Намери си сериозно занимание.
 
От: Предлагам теми за уърдпрес (платени)

Пробвай да провериш отново.
Нулнати версии ако случайно се поразровиш из интернет последни (наскоро ъпдейтнати) НЯМА да си намериш
Второ- Наистина ли си представяш как ровя за nulled фъшкии за някакви глупави 5$ и да си губя времето да ги продам на някой - WOW ..успя да ме разсмееш.
Спирам да ти се обяснавям, че е грозно вече.




Ами влезни и виж, всеки ден се слагат теми.

И така написана обявата ти не предлагаш точна тема - ти даваш най-големите theme диволъпери - следния сценарий - питат те на лично за еди коя си тема дали я имаш - ти я нямаш разбира се- ровиш се в интернет, намираш нулната и я продаваш за 5 долара.

Намери си сериозно занимание.
 
От: Предлагам теми за уърдпрес (платени)

Аз винаги ползвам нулнати версии на темите за проба, за да ги видя как работят и изглеждат. Ако съм доволен, тогава съм склонен да платя за оригиналната и да си получавам съпорта и последните ъпдейти.

Автора на темата може да пусне един списък с темите, с които разполага, не смятам да правим дискусии от лични съобщения два дена да си драскаме, докато разберем има ли нещо, което ме интересува.
 
От: Предлагам теми за уърдпрес (платени)

Аз така и не разбрах още от първия пост тези теми продават ли се, подаряват ли се. На мен не ми се дават "една торба с пари" и искам да си "спестя малко главоболия като начинаещ", но в същото време "безплатно е абсурдно".
Та каква е цената на една тема, която струва 99$ примерно, искам да попитам?
Ако ще се тегли и се премахва кодирането й, мога и сам да си ги изчистя и променям.
 
От: Предлагам теми за уърдпрес (платени)

Не е грозно, от така написаното нищо не ти се разбира, дай списък какви теми и плъгини имаш. А относно това дали вярвам - абсолютно съм сигурен, че така ще направиш защото едва ли си изкупил 100 теми и плъгина.
 
От: Предлагам теми за уърдпрес (платени)

Сега и аз да се включа, сега по-тозин начин няма да стане и поне не в този форум.
ПП Темите са чиси(поне до момента нямам проблем с тях)
Само като прочета това ми става ясно всичко, не си ги купил по-надлежния ред, иначе нямаше да имаш съмнения, това едно
и това че ти нямаш проблеми с тях, не означава и че ние няма да имаме... Ако мислиш, ще продаваш теми свалени "по-вторият" начин няма как да успееш , това е личното ми мнение, не е нужно да си съгласен с това.
 
От: Предлагам теми за уърдпрес (платени)

Пет пъти прочетох първия пост и аз като колеги не мога да разбера какво точно имаш предвид
 
От: Предлагам теми за уърдпрес (платени)

Тази "гаранция", че темите са чисти и мен ме кара да си мисля, че нещо не е чисто в тази оферта8)
 
Последно редактирано:
От: От: Предлагам теми за уърдпрес (платени)

Именно за това не съм ги архивирал и ъплоуднал... и няма да го направя защото аз лично съм давал пари за тези работи. А и аз няма да забогатея, нито ще си избия парите дори на половината от тях. Единствената ми цел е просто да спестя малко главоболия и пари на начинаещите.

колега, аз си тарся тема за новини, ако имаш подходяща ми прати на лична и цена.
И други колеги могат да ми пратат оферта за тема за новини.
 
Последно редактирано:
От: Предлагам теми за уърдпрес (платени)

Само аз ли продължавам да считам за неморлано предлагането на такива теми? Както казах хората разчитат да се изхранват от продаването на тези теми. Дори и хора от форума имат продукти в изброените сайтове. Всеки, който използва нелицензирани продукти и реве после из форумите, че са му хакнали сайта си го заслужава. Да не говорим, че се опитваш да продадеш чужд труд, макар и на символична цена.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе