Предлагам трафик за сайта ви!

Todor каза:
А за какъв вид трафик става въпрос, защо не го използваш ти този трафик добра цифра е и ако е качествен може да изкараш много добри пари

Ами може и да го ползвам,но засега невиждам много смисъл сайта ми да показва 1 000 посещения на ден(примерно)
Ако говориш за друго може да споделиш :) (може и на ЛС )
 
Ауто сърф трафик, който много помага за Alexa ранга, при формирането на алгоритамът на търсачките този вид ранг се взима също под внимание. Хубаво е чилсото там да е много малко, а именно това число определя колко е популярен сайта ви в нета.

А трафика е всякакъв и никакъв, повечето си сабравят ПС-тата да си сърфират без никакъв надзор, затова Авто хитовете не конвертират толкова много, колкото ръчните - там е задължително да има истински човек, който да клика на дадени графики.

А и Автосъвфовете с голиям изграден даунлайн е нещо добро като инвестиция, защото някои си плащат за даден брой хитове/удари - а ти печелиш от техните пари според това на кое ниво се намира даденият човек.
 
Todor каза:
БГ трафик или международен
Ами международен...ако ти говори нещо SmileyTrafic(10 000) и FiveHits(50 000точки).
Ако някой му трябват тия акаунти да свирка или да казва как да ги ползвам адекватно(печеля) - ЛС
 
Бате, аз съм запознат с SmileyTrafic, не са лоши защото предлагат и ръчно сърфиране, което е по-полезно за качественият трафик.

Аз ти препоръчвам да си намериш афилиейт програма - affiliate program и да се запишеш за нея, след това да превърнеш кредитите в ръчни (ако са авто) и да завъртиш някоя програма за да си изградиш DownLine-a (хора под теб) и ако някой направи продажба ти печелиш процент от комисионата му. Много е весело, защото ти всъщност нищо не правиш. Просто си го препоръчал веднъж, това е. Тези пари са най-сладки да знаеш. 8)

Успехи с сърфовете...
 
Мануал кредите стават за билдване на даунлаин примерно записваш се за GenBucks и пускаш в сърфа за сайт да ти се върти genbucks.com/?tvoetoID за да набереш други уебмастъри програмата :) Недостатъка е че това ще е доста дълъг процес ...
 
Ако някой ми даде линк за тия сърфове да прочета подробно инфото и тогава да дам отрицателно мнение ще му благодаря
 
а вече колко кредита и реферали има в акаунта ти ?
 
В единия акаунт има 11 000 (ауто, SmiletTrafic), а в другия 88 000(там има и ауто и мануал, но няма разлика между тях, FiveHits).

В SmileyTrafik referals:
Level 1 : 10
Level 2 : 5
Level 3 : 0
Level 4 : 0

В FiveHits referals:
2, но не са активни(единия е Sobieski :lol: )

Ако някой се интересува да каже, вече се колебая дали да ги продавам, но ако има добра оферта ще се разделя с тях :)

Ако някой иска да си направи акаунт може да се регне чрез мен(не губите нищо)

SmilleyTrafic
FiveHits
 
Продължавайте с разговора, аз само да приветсвам новият ни член във форума. Здравей и много приятно време да си изкараш тук.

Това е офетра ако трафика е мениуал. Ако е ауто - просто за алекса ранг ще свърши работа. :)
 
Ето последните статистики на сърфовете, ако някой ги иска(или само някой от тях) да дава оферти:

Smiley Trafic
Stats
Current auto credits : 11647.29
Current manual credits : 1137.57
Total cash : $1.03
Total banner imps : 12154.7
Total text link imps : 11069.7

Level 1 : 11
Level 2 : 5
Level 3 : 0
Level 4 : 0

FiveHits http://fivehits.com/?ref=3392
Stats:
Auto credits:117752
Manual credits: 544
(В този сайт няма разлика между ауто и мануал кредитите, просто едните се печелят по-бързо)

AutoSurf
Stats:
Credits:13798.2
 
този трафик които продаваш качествен ли е за генбъкса?ако да..можем да се пробваме;:)
 
Auto е добър за Alexa до колкото виждам, от 9 цифрено число ме смъкна на 7 милиона за 1 ден. Има смисъл да си връткате ауто ако сте се регнали в програми като text link ads, където да ти е ниска цифрата за повече продажби :) Иначе тва ауто съвсем ще ми омаже гугъл аналитикса.. Добре съм си сега с 50% инкоминг от търсене, ама кво да се прави нали за парата се борим, ще въртим.

Аз лично ще повъртя още ден, два да видя колко още ще падна в алексата, ако смъкна на под милион ще е чудничко :)
 

Горе