Предлагам трафик на изгодни цени

Статус
Not open for further replies.
От: Предлагам трафик на изгодни цени

Аз не съм му плащал, защото няма никаква полза от този трафик, само ядове носи. По скоро един съвет към всички, които поръчват SEO и разни форми на трафик. ВНИМАВАЙТЕ и поръчвайте само от хора, които имат история тук, защото ще ви затрият проектите и загубата няма да е 10лв само! Преди година и нещо един подобен индивид предлагаше форумни коментари на цена 2.5лв за 1000+500 бонус, след услугата нито рапорт получих, нито информация от него, но получих "известие" от Гугъл, наказаха ми сайта може и същия да е.
 
От: От: Предлагам трафик на изгодни цени

Краен срок до утре 17:00 часа колегата да изпълни уговорката или да възстанови сумата, ако ли не ще предприема мерки спрямо него и червеният Итрейдър и реп. е най-малкото което ще получи. Малко са парите, но най-много мразя да ме разиграват.

Изгоряхме колега изгоряхме.
flash
Последна активност
Днес 13:03

И за парите ме е яд до някъде защото в момента съм безработен. Сега ще видя на кого съм изпратил пари. После ще му мисля.
"Работя с ePay.bg
Поръчката Ви е приета, и след потвърдено плащане ще започнем работа. Имате ли предпочитания през деня да се докарват посещенията 11-14ч или вечер 20-22ч."
 
От: Предлагам трафик на изгодни цени

Направете една обща жалба от всички, които сте превели пари по сметката му в Еpay. Пишете, че става въпрос за измама. По Кин-а ще му намерят и личните данни.
 
От: Предлагам трафик на изгодни цени

Ех ех, некой лапе го е закъсал и е прецакал чичковците :D
Никаква жалба няма да свърши работа, за 20 тина лева не знам кой, ще се занимава :D
Само си представям гледката отиват 5 предприемача в полицията и казват излъгаха ни с по 5лева :D
Имате ли акъл 5000 уникални за 5лв?!? Наивни сте
 
От: Предлагам трафик на изгодни цени

Днес са 20 лв, но утре може да са 2000. И защо потърпевшите да не си потърсят правата? Не става въпрос за парите, а за отношението.
Не може да се толерира една измама, та дори и да става въпрос за 5лв.
 
От: Предлагам трафик на изгодни цени

Ех ех, некой лапе го е закъсал и е прецакал чичковците :D
Никаква жалба няма да свърши работа, за 20 тина лева не знам кой, ще се занимава :D
Само си представям гледката отиват 5 предприемача в полицията и казват излъгаха ни с по 5лева :D
Имате ли акъл 5000 уникални за 5лв?!? Наивни сте

Гледам и ти си се отчел.

По-миналата седмица знаех, че yasuo ще ме изгори с цели 5 лева заради едни харесвания и умишлено му ги дадох, аз си знам защо :) Естествено, изгоряха и още 3-4 човека от форума, но те с малко повече май.

Гледам, при измамниците нова мода - вече не бързат след десетия си пост да пускат теми зарибяващи, вече стоят поне 15-20 дни във форума, правят по 40-50 мнения (на 99% чист спам, погледнете профилите) и чак тогава пускат темичката с дребните стотинки за прибиране :)

Кой знае колко профила има тук във форума, които само трупат постове с тази цел. След няколко дни със сигурност ще излезе още един нов "герой", който да предлага нещо добро на изключително ниска цена, почти без пари :)
 
От: Предлагам трафик на изгодни цени

Нека видят, че не страва. 1-2 като изгорят и да видим дали ще мамят... Както казах крайният срок в който ще чакам е 17 часа днес. Ако нищо не стане предприемам мерки. И червеният реп ще е най-малкото нещо.


A yasuo, теб не искам да те коментирам, защото и ти си на неговото ниво май. И за тебе имаше теми...
 
От: Предлагам трафик на изгодни цени

Нека видят, че не страва. 1-2 като изгорят и да видим дали ще мамят... Както казах крайният срок в който ще чакам е 17 часа днес. Ако нищо не стане предприемам мерки. И червеният реп ще е най-малкото нещо.


A yasuo, теб не искам да те коментирам, защото и ти си на неговото ниво май. И за тебе имаше теми...

Недей ме коментира. Просто изказвам мнение. 1-2 като изгорят нямало да има измами... еххх да беше прав, винаги ще има докато има будали, ти сериозно ли си помлисли че ЗА 5 ЛЕВА ЩЕ ВЗЕМЕШ 5000 уникални бе? 100лева за 100, 000 хиляди уникални.. та то от адсенс ще правиш повече пари на ден от тези 100лева бе, абсолютно само вие сте си виновни, явно сте хазартни личности, точно нищо няма да се случи ако пуснете жалба, имам горчив опит, телефон са ми КРАЛИ, и не направиха нищо, защото щетата била под минималната заплата, камоли за 20лв където нямам как да докажете дали момчето е изпълнило услугата или не, ако каже че я е изпълнил няма какво да стане, още по-малко ако непълнолетен въобще нищо няма да стане, ваша си работа аз само изразявам мнение, че ми стана смешно, хващате се като най-големите балъци, а после се правите на тежките жалби глупости, късмет ви пожелавам все пак :-o
 
От: Предлагам трафик на изгодни цени

Ти пък точно не се обаждай, че едвам се здържам да не ти лепна червено........

Не стига, че некадърно краднахте скрипт за g+ лайкове, ами дори и без да го тествате го пускате пари да правите....

За цирк, след това си пуска тема търся си лайкджакинг скрипт, щото крадения не сработи........ и ще ти кажа защо.... защото освен jq работи и с пхп, а него по гъс да се посурнете нямаше да успеете.

Интересно, де изчезна другата ти половинка?
Ех ех, некой лапе го е закъсал и е прецакал чичковците :D
Никаква жалба няма да свърши работа, за 20 тина лева не знам кой, ще се занимава :D
Само си представям гледката отиват 5 предприемача в полицията и казват излъгаха ни с по 5лева :D
Имате ли акъл 5000 уникални за 5лв?!? Наивни сте
 
От: От: Предлагам трафик на изгодни цени

Ти пък точно не се обаждай, че едвам се здържам да не ти лепна червено........

Не стига, че некадърно краднахте скрипт за g+ лайкове, ами дори и без да го тествате го пускате пари да правите....

За цирк, след това си пуска тема търся си лайкджакинг скрипт, щото крадения не сработи........ и ще ти кажа защо.... защото освен jq работи и с пхп, а него по гъс да се посурнете нямаше да успеете.

Интересно, де изчезна другата ти половинка?

Пич май ме бъркаш, ква половинка? Принципно с половинката ни сме разделени от близо година, а тъкмо щяхме да се женим и деца да си правим... баси още ми е мъчно.
Пак казвам, че пиша за да изразя мнение, не да споря с някой, за нещо, което няма нищо общо с тази тема, ако някой иска да си поспорим има си ЛС :p
 
От: От: От: Предлагам трафик на изгодни цени

Пич май ме бъркаш, ква половинка? Принципно с половинката ни сме разделени от близо година, а тъкмо щяхме да се женим и деца да си правим... баси още ми е мъчно.
Пак казвам, че пиша за да изразя мнение, не да споря с някой, за нещо, което няма нищо общо с тази тема, ако някой иска да си поспорим има си ЛС :p
Ако и ти си ги вършил същите измами като автора на тази тема, има общо и още как! И въобще не лежете на тая кълка за жалбите в полицията, защото има хора, които за едната си чест поругана ще ти откъснат лично или чрез наемник топките ;) Хубавко си опичайте акълеца и не го забравяйте това ...
Призовавам колегите, които твърдят, че си лъгал и мамил и крал тук да отворят теми за това, а не да те оставят да ти се размине и на теб, ако си виновен, разбира се!
Такива наглеци, които не стига, че доказано са измамили и крали, ами и най-нагло ни се подиграват и присмиват в лицето след това, си заслужават определено адекватна на поведението им ответна реакция и рано или късно ги пресреща товарния влак челно ;) Аз лично не бих си губил времето за това, но повтарям - не забравяйте, че има и такива хора...
 
От: Предлагам трафик на изгодни цени

yasuo, flash - един дол дренки сте...
Такива като вас почват от 2 лева откраднати, след това се радват на 20, след 1-2 години са доволни и на 2000 и накрая стигат до едно полезно и приятно място със много себеподобни накуп, където други, които са "по-печени" (а такива винаги има, повЕрвайте) ви използват за развлечение :p

http://www.cybercrime.bg/bg/contacts - може пък да решат превантивно да предприемат действия, знае ли човек на кой ще попадне в интернет измамите си някой януарски ден :beer:
 
От: Предлагам трафик на изгодни цени

yasuo, flash - един дол дренки сте...
Такива като вас почват от 2 лева откраднати, след това се радват на 20, след 1-2 години са доволни и на 2000 и накрая стигат до едно полезно и приятно място със много себеподобни накуп, където други, които са "по-печени" (а такива винаги има, повЕрвайте) ви използват за развлечение :p

http://www.cybercrime.bg/bg/contacts - може пък да решат превантивно да предприемат действия, знае ли човек на кой ще попадне в интернет измамите си някой януарски ден :beer:
Колега, защо все още не си му лепнал отрицателен трейдър, щом те е излъгал?? Защо си траете и ги премълчавате такива мекеренца?? По този начин и други след вас ще изгорят, като в трейдъра им и в темите им не е казано ясно, че са измамници!
Колеги и колежки, ако искате тук да не виреят такива неща, да не ви застигат и вас, дръжте се и реагирайте като част като част от форума, от едно общество, ако искате то да ви защити и да ви е полезно интелектуално и за бизнеса ви. Ако пък повече ви харесва тук да е един цирк и арена на измами и търсите такива зрелища, търсете ги другаде.
 
От: От: Предлагам трафик на изгодни цени

Колега, защо все още не си му лепнал отрицателен трейдър, щом те е излъгал?? Защо си траете и ги премълчавате такива мекеренца?? По този начин и други след вас ще изгорят, като в трейдъра им и в темите им не е казано ясно, че са измамници!
Колеги и колежки, ако искате тук да не виреят такива неща, да не ви застигат и вас, дръжте се и реагирайте като част като част от форума, от едно общество, ако искате то да ви защити и да ви е полезно интелектуално и за бизнеса ви. Ако пък повече ви харесва тук да е един цирк и арена на измами и търсите такива зрелища, търсете ги другаде.


Е със сигурност не си трая, колега!

Най-малкото, което направих е че писах в темата му: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=49295
и в още една негова тема.
 
От: От: От: Предлагам трафик на изгодни цени

Е със сигурност не си трая, колега!

Най-малкото, което направих е че писах в темата му: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=49295
и в още една негова тема.
В темите му видях, но не беше му лепнал отрицателния трейдър, сега виждам, че днес и това е факт :roll:
 
От: От: От: От: Предлагам трафик на изгодни цени

В темите му видях, но не беше му лепнал отрицателния трейдър, сега виждам, че днес и това е факт :roll:

Ахам, вече е факт, ама въпросното човече ми е дало отрицателна репутация, че и нагло, ето - yasuo Тема: Предлагам GOOGLE+ харесвания. Кой съм измамил, бе? Стига с черния ПР, паляк! - това от преди един час. Не е проблем отрицателната репутация, това са само единици и нули...в скоро време ще се наложи да обявя награда за точния му адрес, мисля че 2000 лева ще трябва да стигнат? :)

*м/у другото, гореспоменатия въобще не е неграмотен, по-скоро обратното - средно+ ниво интелегентност е...но това съвсем не означава че е хитър, по-скоро прави грешки защото е самонадеян, самоуверен.
 
От: Предлагам трафик на изгодни цени

Ама сте и вие.... още ли не сте набили тия, които са Ви измамили? :cry: :?
 
От: От: Предлагам трафик на изгодни цени

Ама сте и вие.... още ли не сте набили тия, които са Ви измамили? :cry: :?

Хахаха да не ги съдят после за побой над непълнолетен, че защо не и малолетен :D :D :D
 
От: От: От: Предлагам трафик на изгодни цени

Хахаха да не ги съдят после за побой над непълнолетен, че защо не и малолетен :D :D :D

А това не те спасява, напротив - такива шамари ще ядеш, ако ти самия си непълнолетен, та цял живот ще ги помниш! ;)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе