Предлагам уникална възможност ! ! !

holbi_

New Member
Моля някой от модераторите ако обича да изтрие темата. Благодаря !
 
Последно редактирано:
От: Предлагам уникална възможност ! ! !

Оле, Боже... С риск да прозвучи като заяждане, ама при мене като програмист през ден ми идват такива, с много ентусиазъм, някакви пари (в най-добрия случай) и нищо повече :)
И вече ми е омръзнало да ги гледам как след половин година и една камара пари на вятъра разбират, че тая работа само с ентусиазъм не става :) Пък ако нямаш и бюджет още по-зле.

Извинявай, ама такова нещо просто не звучи сериозно. Всеки иска да си намери някой, който да му реализира "гениалната" идея за без пари, ама ако искаш наистина да работиш със сериозни хора, първо трябва самия ти да се докажеш като сериозен и че наистина знаеш какво правиш.

Нищо лично, просто съвет ;)
 
От: Предлагам уникална възможност ! ! !

Щом проектът може да се реализира за няколко дни, цената му няма да е повече от 500-600 лв.
Доста несериозно ми се струва да не можеш да осигуриш тези средства, ако наистина вярваш, че идеята ти ще успее и ще носи огромни приходи.
Както каза колегата по-горе, първо докажи, че имаш възможностите и акъла да направиш това, което си замислил, после очаквай някой да ти се доказва на теб и да ти изгражда проект безплатно.
 
От: Предлагам уникална възможност ! ! !

Кой от Вас и най-вече къде прочетохте в поста ми, че искам каквото и да било да ми се свърши за без пари или че съм нямал средства ? Смешно е просто ...... или ако някъде съм го написал моля купете ми очила защото определо ще имам нужда от тях за в бъдеще или може би не ........
 
От: Предлагам уникална възможност ! ! !

Предложението което бих искал да отправя към Вас и това което предлагам е партньорство (50 на 50).

А това най-често се прави, когато човек не вярва достатъчно в проекта си и е готов да даде 50% на цената на това при евентуален провал да не се вътри много.
Пък ако е толкова сигурна работата, ще намериш 500лв от някъде, които в последствие ще ти се избият многократно.

И това е основно правило в тоя бранш - не приемай оферти за партньорство, понеже това е добър знак, че човека сам не вярва в проекта си.

PS: нямам за цел да ти развалям офертата, просто ти казвам че не подхождаш сериозно.
 
Последно редактирано:
От: Предлагам уникална възможност ! ! !

Напротив, партньорство е много умен ход и показва точно обратното, предпочитам да имам партньор - приятел днес от колкото открадната идея или конкуренция утре и то от човек който най-добре познава слабостите и силните страни на проекта и най-основното в моя случай е че искам да дам възможност на доста хора да се развият защото не съм алчен. Нима световните водещи компании не са създадени именно чрез партньорство или и това не е вярно и не е успешно, също така един партньор може да ти бъде ментор което е още по важно за подобно нещо и като комбинирате знанията си заедно да постигнете велики резултати точно за това имам нужда от партньорство. Уважавам твоето мнение, всеки е прав за себе си и всеки вижда по различен начин нещата, за това бих желал да те помоля да не влизаш повече в диалог с мен защото просто е безмислено да спорим кой е по прав и успешен в мисленето си. Благодаря за разбирането !
 
Последно редактирано:
От: Предлагам уникална възможност ! ! !

Пълни глупости , за какво са ти партньори тогава , отиваш в някое дизайнерско студио и ти правят целия проект , воубще няма да се занимаваш ти със кодиране и така нататък .
И за какво става въпрос ? Ще правиш и ти българския фейсбуук ? (rofl)


Междудругото , след като прочетох , че искаш лична карта, няма как да не те питам няма ли да искаш ЕГН-то и номера на картата (rofl) .
 
От: Предлагам уникална възможност ! ! !

ако търсиш сериозен партньор последното място са форумите по интернет. това само по себе си е несериозно. партньор се избира, когато и двамата си имате доверие, тествали сте работата си в екип и вече сте наясно, е работите по-ефективно заедно отколкото поотделно.

сори, но и аз ще се присъединя към мнението на колегите - като може да се направи за два-три дни просто си опиши заданието и го дай да ти го разработят. иначе офертата звучи така "имам идея и търся някой, който да реализира идеята (да свърши цялата работа) и ако нещата потръгнат ще делим. Ако не потръгне кой от където е: изгубили сме три дни - аз в обясняване на идеята, а другия ентусиаст в бачкане"

м др тези условия за лични карти и т.н. също не звучат сериозно - единствената гаранция е да си сключите договор или още по-добре да си учредите дружество. Уговорки от рода аз ще ти покажа моето ако ти ми покажеш твоето не са основа за бизнес
 
От: Предлагам уникална възможност ! ! !

Да така е прав си, избрах грешното място, мислих за подобен вариант с договор, но въпреки това никой не би се съгласил да подпиши подобен договор с който ще се задължи да изпълни проекта. Както и да е нека темата бъде изтрита от форума, защото няма смисъл да се повтарям по хиляда защо предпочитам варианта който съм описал. Благодаря !
 
От: Предлагам уникална възможност ! ! !

Уговорки от рода аз ще ти покажа моето ако ти ми покажеш твоето не са основа за бизнес
Този тип уговорки повече напомня на тийн свалка, но не и на сериозен бизнес. Ако някой смята, че наистина проектът му ще преуспее, трябва да си поеме рисковете, т.е. да намери пари, които да плати на програмисти, за реклама и т.н. Аз съм правил неуспешни такива опити и знам как пътят към ада е осеян с добри намерения (за велик проект), но не и с реализацията им.
Казано с прости думи, и аз се присъединявам към болшинството мнителни форумци в темата. Щом няма гаранции, а само идея, не си струва да се поемат толкова рискове и то за чужд проект. Ти може да си виждал как ти се реализира идеята без твое участие, но е по-забавно да видиш как се погребва твоя труд с простото обяснение "ми, не потръгна".

П.П.:
Не смятам, че проект, който може да се направи за толкова малко дни може да се нарече сериозен и да води до някакъв сериозен успех.
 
От: Предлагам уникална възможност ! ! !

Да страшно много рискове се поемат, направо си залагаш живота на карта хааххааххаха :D Трябва ли да повтарям, че проблема не е в парите ? Ти не смяташ, но пък аз не само, че смятам така, ами и дори съм сигурен на 100 %
Подобно нещо изисква точно по 200 лева инвестиция на човек а не милиони .......
 
От: Предлагам уникална възможност ! ! !

Оле, Боже... С риск да прозвучи като заяждане, ама при мене като програмист през ден ми идват такива, с много ентусиазъм, някакви пари (в най-добрия случай) и нищо повече :)
И вече ми е омръзнало да ги гледам как след половин година и една камара пари на вятъра разбират, че тая работа само с ентусиазъм не става :) Пък ако нямаш и бюджет още по-зле.

Извинявай, ама такова нещо просто не звучи сериозно. Всеки иска да си намери някой, който да му реализира "гениалната" идея за без пари, ама ако искаш наистина да работиш със сериозни хора, първо трябва самия ти да се докажеш като сериозен и че наистина знаеш какво правиш.

Нищо лично, просто съвет ;)

нимога да ни съ съглася с програмистчето :)
 
От: Предлагам уникална възможност ! ! !

Да погледна трите Ви имена и адреса от личната Ви карта (може да ви звучи смешно, но не знаете колко е болезнено да видите мечтите си реализирани и при това доста успешно, но без Ваше участие).

И се събужда някой с фирма на негово име и кредити към банки съответно :D
 
От: Предлагам уникална възможност ! ! !

Също така забрави да добавиш да ви взема къщата заедно с домашните любимци :D
 
От: Предлагам уникална възможност ! ! !

Не разбирам като разбереш на някой личните данни това по какъв начин гарантира че той няма да ти открадне проекта или нещо от тоя род? И ако го направи какво ще предприемеш ти ? Ще идеш да му метнеш едни тупаници в тях?
Също не ми е ясно ти как ще гарантираш че приходите след като проекта почне да печели наистина ще се делят 50/50 ?
 
От: Предлагам уникална възможност ! ! !

Ще направя всичко възможно което е по силите ми това да не се случи, тупаниците за мен са отживелица има много по интелигентни и културни начини да попреча на подобно начинание. Разбира се, че преди започването на проекта ще създадем фирма която да е на двамата на името.
 
От: Предлагам уникална възможност ! ! !

Holbi, майна, кажи направо откъде я купуваш тая трева, дето я пушиш! Искам и аз да си опъна от нея, та да ме натопорчи у мозъка като тебе ;) ;) ;)
 
От: Предлагам уникална възможност ! ! !

За да правиш стабилни пари от БГ сайт трябва да си в ТОП 10 пич ! За стабилни пари говоря за суми от 300-400 лева дневно! , ако не можеш да го докараш до топ 10 тоя сайт , по добре си вземи парите които ще са ти нужни и си направи едно кафене - на втoрата седмица ще започне да прави по 200 лева на ден печалба от 10 маси :D
 
От: Предлагам уникална възможност ! ! !

От 50-60 хиляди сайта в ТИКСО.БГ , 100-тина са тези които имат над 10 000 уникални на ден , а БГ google , плаща $8-10 за 10 000 уникални.....
и още нещо забрави за директни свестни рекламодатели в близките 2 години.... понеже хората нямат пари просто...
 
От: Предлагам уникална възможност ! ! !

Преди да се поставят изисквания от рода на лични карти и да си губи човек времето да ходи и на лични срещи, трябва да се предложи нещо. Аз тука виждам само човек, дето си е споделил мечтите и търси някой да му ги осъществи.

Скайп и мейл у абв.бг като основни контакти допълват общото впечатление.
 

Горе