Предлагам уникални авторски статии

Desisslava Dimitrova

Active Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Имате нужда от уникални и авторски статии на български език, които ще ви донесат голям човекопоток и ще допринесат за просперитета на Вашия бизнес?
Желаете вашият сайт или сайтове да бъдат на първа страница в Google?

Ще получите статии със 100% уникалност, написани по увлекателен и разбираем начин. Дори е пренаписани, материалите отново ще са единствени по рода си.
Публикациите ще бъдат създадени изцяло според Вашите предпочитания и интереси!

Цените са 0,01 лв. на дума за единична статия. При поръчка на 5 и повече статии, може да ползвате отстъпка от 15%.
 
Последно редактирано:
От: Предлагам уникални авторски статии

1 стотинка на статия? :-o
 
От: Предлагам уникални авторски статии

Трудно ще спечелиш клиенти с допуснатите от теб правописни грешки в първия пост.
 
От: Предлагам уникални авторски статии

Трябва да поработиш върху употребата на "който" и "които". "Лева" се съкращава "лв." с точка накрая. Между числата и знака % не се оставя интервал. Някои от грешките са печатни, което означава, че не отделяш достатъчно време за изчитане на това, което пишеш след като е готово. Ако имаш желание можеш лесно да изчистиш пропуските. Не са кой знае какви. В това отношение форумът може да помогне доста, ако пуснеш твои материали, за да ги разгледаме.
 
От: От: Предлагам уникални авторски статии

Благодаря за критиката!
Градивна е и ще поправя грешките!
Материалите са в линковете в подписа ми.
 
От: Предлагам уникални авторски статии

Сега разгледах статията за Венеция. Доста ми хареса и нямам кой знае какво да добавя, но има някои дреболии. Думи като "най-голям", "по-напред" и т.н. се изписват без никакви интервали около късото тире. При "град – приказка" е същото. Трябва да е "град–приказка", а най-добре без тире, защото след думи с "град" не се пише тире, поне според официалните правила. В заглавието трябва да има дълго тире, а не късо. Същото важи и за всички останали случаи, когато тиретата свързват или разделят прости изречения, а не отделни думи. Кавичките при "Мостът „Риалто”" са правилни, но на други места като при "Площад ”Сан Марко”" не са по българския стандарт. Тук, във форума, няма значение как ги пишем, но като става въпрос за статии трябва да се гледа за тези неща. Когато се споменават векове е най-правилно да се пише "IX век" или "девети век", но "9-ти век" не стои много хубаво. Пак има някои печатни грешки. При "Църква, посветена на Дева Мария, която е била построена през 1630" е изтървано "година" накрая. Във "Вътре в църквата има много ценни картини от Тициано ." има излишен интервал преди точката. "Венецианска кухня" трябва да е с малка буква, освен ако не става дума за някакъв ресторант, който се казва така.

Това е на пръв поглед. Не претендирам за изчерпателност.
 
От: Предлагам уникални авторски статии

Аз ти предлагам да прегледаш хубаво портфолиото си, да поправиш грешките, да помолиш админите да изтрият тази тема и да пуснеш нова.

Успех!
 
От: Предлагам уникални авторски статии

Portfolio каза:
Пренаписване на статии, които имат до 70 % уникалност:
Колко е процентът уникалност, който предлагаш? До 70% е много относително понятие, може да е и 1%.
 
От: От: Предлагам уникални авторски статии

Колко е процентът уникалност, който предлагаш? До 70% е много относително понятие, може да е и 1%.
100% при авторски статии.
Когато пренаписвам материал, не го правя със софтуер, а ръчно. Не променям само синоними, а всичко. Целият текст е изцяло променен, включително и заглавието, като остава само смисъла на първичната публикация. Винаги добавям по нещо от себе си. Отново гарантирам 100% уникалност.
Ако трябва да използвам програма, което много рядко правя, уникалността е между 70% и 90%.
Ако статията е със специфичен характер и се налага цитирането на закони и други нормативни актове, тогава уникалността пада, защото няма как да променя името на наредба или кодекс. Например Кодекс за социално осигуряване или КСО, не търпи промяна.
 
От: Предлагам уникални авторски статии

Здравейте,

Имам статия за продажба.

"Отслабване без хранителни ограничения или как да се отървем от изтощителните диети?"

Брой думи 387, уникалност-100%, според Адвего.
Цена 4 лв.
 
От: Предлагам уникални авторски статии

Здравейте на всички.
Много съм доволен и препоръчвам горещо.
Много добре написани статии, уникални.
Бързо откликване на всички изисквания.
 
От: Предлагам уникални авторски статии

Здравейте на всички.
Много съм доволен и препоръчвам горещо.
Много добре написани статии, уникални.
Бързо откликване на всички изисквания.

Благодаря ти Вальо!
Много лесно се работи с теб!
 
От: Предлагам уникални авторски статии

Здравейте отново,
Честита Нова година на всички!
Пожелавам здраве, щастие и късмет и много сбъднати мечти!

В момента съм свободна и мога да приема нови поръчки.

Пиша и статии за ТРЗ и ЛС. Всичко за трудови и граждански договори, осигуровки, болнични, отпуски и всякакви казуси, свързани с труд и осигуряване.
Също така психология, мистерии и загадки и много други.
 
Последно редактирано:

Горе