Предлагам услугите:

truestory

New Member
Рейтинг - 100%
9   0   0
Пиша статии

Пиша уникални по съдържание и 100% авторски статии на български език. Темата е без значение, но най-полезен бих могъл да бъда в автомобилният жанр.
Цени:
до 300 думи- 2лв.
от 300 до 400 думи-3лв.
от 400 до 500 думи- 4лв.
над 500 думи- 5лв.
Възможна отстъпка при поръчка на по-големи количества.

Спинвам статии
Спинването се извършва по метода синоним 1| синоним 2| синоним 3.

Цени:
до 300 думи -2лв.
от 300 до 400 думи- 3лв.
от 400 до 500 думи- 4 лв.
над 500 думи- 5лв.





Пренаписвам статии
(уникализирам)


Предлагам и уникализация на статии, на български език.
Цени:
до 300 думи- 1лв.
от 300 до 400 думи- 2лв.
от 400 до 500 думи- 3лв.
над 500 думи- 4лв.

Превеждам текстове


Превеждам от английски на български. Продължавам да уча вече 3-та година интензивно английски, но не мога да преведа специализиран текст.
Цени:

до 500 думи-3лв
над 500 думи- по договаряне


За контакти с мен:
msknashak[a]gmail.com
или ЛС!
 
Последно редактирано:
От: Предлагам услугите:

какво значи до 300 ? от колко до 300 :) и в превода, от колко до 500?
 
От: Предлагам услугите:

1 стотинка на дума, когато думите са до 300 или 500. Това значи, че ако ми дадеш текст с 245 думи, ще ти струва 2,45 лв.
 
От: Предлагам услугите:

1 стотинка на дума, когато думите са до 300 или 500. Това значи, че ако ми дадеш текст с 245 думи, ще ти струва 2,45 лв.

ами защо не си написал тогава че цената е
200 думи -2 лева
300 думи 3 лева
400 думи 4 лева
500 думи 5 лева?

така ти е подвеждаща обявата?
 
От: Предлагам услугите:

Нещо май не свана. Няма нищо подвеждащо в обявата ми. До 300 думи цената е стотинка на дума. След това от 300 до 400 си е цената, която съм написал, независимо от това дали е 320 или 390 думи статията.
 
От: Предлагам услугите:

Човека си го е казал така както го мисли. Ако някой има въпроси винаги може да попита или да прати едно ЛС и да се разберат.
 
От: Предлагам услугите:

Нещо май не свана. Няма нищо подвеждащо в обявата ми. До 300 думи цената е стотинка на дума. След това от 300 до 400 си е цената, която съм написал, независимо от това дали е 320 или 390 думи статията.

Цени:
до 300 думи- 2лв. ? ДЕФАКТО 299 ДУМИ СА 3 ЛЕВА - А СИ НАПИСАЛ ТАКА ОБЯВАТА ЧЕ СА 2 ЛЕВА?
от 300 до 400 думи-3лв. 399 ДУМИ СА 4 ЛЕВА - А ПО ОБЯВАТА Е 3 ЛЕВА
от 400 до 500 думи- 4лв. ТУК СЪЩОТО ?
над 500 думи- 5лв.
НАД 500 ДУМИ КАКВО ЩЕ РЕЧЕ

ЗА МЕН ОБЯВАТА ТИ НЯМА НИЩО ОБЩО С НАПИСАНОТО
коригирай я за да се разбира какво предлагаш
а то е
200 думи за 2 лева 300 думи за 3 лева
400 думи 4 лева и 500 думи 5 лева!

 
От: Предлагам услугите:

Човека си го е казал така както го мисли. Ако някой има въпроси винаги може да попита или да прати едно ЛС и да се разберат.


а ти си смени аватара щото си избрал най-ужасната снимка която имаш за да я плеснеш тук...
видях в сайтовете ти че имаш снимки на които си пич, а на тази все едно си от филма планетата на маймуните...
наистина ли се харесваш на тази снимка или някой те подлъга?

и не го защитавай
ЗАЩОТО ОБЯВАТА МУ Е ПОДВЕЖДАЩА!
бих му поръчал 100 статии да ми напише
и затова го питам кое е реално щото аз разбрах по тази обява че 299 думи са 2 лева и 10 статии ще ми струват 20 лева, а се оказва че 10 статии такива ще ми струват 29,90
?КОЕ В СЛУЧАЯ НЕ Е ЗАБЛУДА?
 
От: Предлагам услугите:

Добре нещо може да съм се объркал. До сега с който и да съм работил в този форум ме е питал колко искаш за статия 500 думи например. Така че не виждам голяма работа в това. Също така това са ориентировъчни цени, защото с всеки клиент/работодател можем да се договорим на различни цени в зависимост от статиите, които ще пиша.
 
От: Предлагам услугите:

а ти си смени аватара щото си избрал най-ужасната снимка която имаш за да я плеснеш тук...
видях в сайтовете ти че имаш снимки на които си пич, а на тази все едно си от филма планетата на маймуните...
наистина ли се харесваш на тази снимка или някой те подлъга?

и не го защитавай
ЗАЩОТО ОБЯВАТА МУ Е ПОДВЕЖДАЩА!
бих му поръчал 100 статии да ми напише
и затова го питам кое е реално щото аз разбрах по тази обява че 299 думи са 2 лева и 10 статии ще ми струват 20 лева, а се оказва че 10 статии такива ще ми струват 29,90
?КОЕ В СЛУЧАЯ НЕ Е ЗАБЛУДА?
Днес да не ти е крив света? До сега не знам да си се изразявал по този начин. А по отношение на снимките .... не мисля, че си виждал такива. Защо просто не се разберете за тези статии и да се спре тази глупава разправия.
 
От: Предлагам услугите:

AMOUN е прав.
Според обявата една статия от 300 думи може да струва 2 лв. може и 3
 
От: Предлагам услугите:

truestory пиши ми в скайп, нещо не те откривам аз.
 
От: Предлагам услугите:

Добре нещо може да съм се объркал. До сега с който и да съм работил в този форум ме е питал колко искаш за статия 500 думи например. Така че не виждам голяма работа в това. Също така това са ориентировъчни цени, защото с всеки клиент/работодател можем да се договорим на различни цени в зависимост от статиите, които ще пиша.

не говори глупости дева,
ако аз напиша в магазина на табелата до 300 грама банани за 2 лева и им я продавам по лев за грам. знаеш ли ко ши ма направят бабичките? :)
 
От: Предлагам услугите:

Днес да не ти е крив света? До сега не знам да си се изразявал по този начин. А по отношение на снимките .... не мисля, че си виждал такива. Защо просто не се разберете за тези статии и да се спре тази глупава разправия.

Виж видях ти снимките,
просто като те видях в този форум и с този аватар и си казах тоя ебаси астралопитека :)
без да се обиждаш ама на снимката изглеждаш така голяма кафа с малко чело и несъразмерно тяло... затова влязох в гуглито и ти разгледах блог ли какво имаше забравих вече щото беше преди няколко седмици и ти видях нормалните снимки из нета... и все се чудя защо си си сложил тази снимка като на другите си много по-добре
ама все не ставаше на дума, да не си помислиш че се заяждам, а аз не съм такъв човек да се заяждам, ако не вярваш питай чалгарчето валдес :)

и те така :) сега в тая тема намерих за удачно да направя на въпрос, ако приемеш градивно критиката ще е от твоя полза:)
 
От: Предлагам услугите:

за какво усрахте темата на човека пак баси племето

КОЕ Е ОСРАНО МА?
ЪПНАТА Е И СА ИЗЧИСТЕНИ НЕДОРАЗУМЕНИЯТА?
 
От: Предлагам услугите:

АЗ ИСКАМ СТАТИИ ПО ДВА ЛЕВА
ама на
 
От: Предлагам услугите:

С две думи-нямам думи.
Дали за 2 или 3 лева, голямо писане му удари
 
От: Предлагам услугите:

С две думи-нямам думи.
Дали за 2 или 3 лева, голямо писане му удари

Виж го от харната му страна - поне не ви искам пари за да пиша ля.

Интерсно ми е и на мен, да пиша глупости намирам време, ама да си напиша няколко статии ми се случва веднъж на 3 месеца...
Па сам толкуз даровит, чак ми иде да си посегна...
и ще го направя!
Отивам до банята за 3 минути...
 

Горе