Предлагам 10000 лв за покупка на форума

От: Предлагам 10000 лв за покупка на форума

Тема е добра, хич да не дава се възможност за покупка на добър сайт - ако някой от двамата админи реши бутне малко финансови информации на лично ще ми е супер :p
 
Re: От: Предлагам 10000 лв за покупка на форума

Темата беше пусната сериозно. Учудвам се защо бе окачествена като тролска. Весела или не? Все едно. 100+ онлай може да са едни и същи за 24 часа и тогава имаш само 100+ уникални. А ако 10+ са различни за 24 часа, тогава имаш 240+ уникални. Форумът не се продава и занапред се надяват собствениците на добро развитие? Прието и разбрано. Дано да са прави, макар че надали. Пожелава ме им успех.
Очакваме предложения за други подобни форуми и друг тип сайтове на имейл: chanev1998 @ yahoo.com /премахнете интервалите/. Цената може да варира между 10000 и 20000 лева, според зависи от качествата на форума или сайта. Интересуваме се най-вече от брой уникални посещения на месец, ПР, дата на регистрация, тематика. Останалото, което ни интересува ще проверим сами.
Предвид последния необоснован ban не възнамеряваме да отговаряме тук занапред.
Поздрави
15.08.2012

Погрешно разпознаване като друго лице клониращ се трол което също искаше да купи форума пак за 10 000 преди няколко седмици затова имаше бан...

Концепцията да се гледат уникалните а не от къде са дошли е грешна особено ако се търси нишов форум / сайт - да кажем че някой бизнес форум има 800 уникални на ден (или пъти по 800 на ден - не е важна цифрата ще използваме 800 като пример) който се интересуват от бизнес... Обаче собствениците са достатъчно адвансд в оптимизацията да избутват теми в търсачката и решават че ще го развиват със стратегия като клюкарски сайт... И пускат теми за новия силиконов бюст на певицата Х и тнт който тези теми привличат по 8000 посетители...

Ще има 8800 посетители мнението ще е - голям бизнес форум че и евтино го продават за толкова много посетители... ама пак ще има само 800 посетители висок процент от които биха откликнали на бизнес реклама или биха се регистрирали като потребители за да си пишат за бизнес в него... и 8000 посетители който само минават за да гледат ц*ц* от тях може някой случайно може да откликне на бизнес реклама или да се регистрира като потребител ама пак е сравнително несигурно и не е добра дългосрочна стратегия за самото развитие на комюнитито...

дано сме били полезни със темата и умната с покупките че ще има много лимони
 
От: Предлагам 10000 лв за покупка на форума

на мен ми е интересно как така дойде човека, и изстреля една сума във въздуха. Въртят ми се следните неща в главата- този форум се движи главно от сегашните собственици. Купуваш го, те разбира се спират да влагат усилия. Посещенията лека полека тръгват надолу. Това ще се случи. А за 10000 лв, би трябвало да изкарва по 1000 лв на месец според мен. Не го вярвам, защото това е след хостинг, поддръжка, и заплати на админите. Това, че те може да го правят в момента без пари е така, но като го купите ще трябва да плащате на някой за тяхната работа
 
От: От: Предлагам 10000 лв за покупка на форума

Цената може да варира между 10000 и 20000 лева, според зависи от качествата на форума или сайта. Интересуваме се най-вече от брой уникални посещения на месец, ПР, дата на регистрация, тематика.

Интересно ми е защо човек, който ще купува проект за 10-20к, ще се интересува от ПР-а. Линкове ли ще продавате?
 
От: Предлагам 10000 лв за покупка на форума

Извинете за тъпото включване, но PR само за продажба на линкове ли е важен? :)
 
От: Предлагам 10000 лв за покупка на форума

Извинете за тъпото включване, но PR само за продажба на линкове ли е важен? :)

Общо взето - да, освен ако не е решил да си купува сателит за 10к, с който да си линква другите проекти. Тогава PR-а пак е от значение понеже линкове от сайт/страница с по-висок PR имат по-голяма тежест.
 
От: От: Предлагам 10000 лв за покупка на форума

Интересно ми е защо човек, който ще купува проект за 10-20к, ще се интересува от ПР-а. Линкове ли ще продавате?

А на мен ми е интересно, ако толкова е заинтересован - не може ли да си го провери сам? :lol:
 
това за ПР е част от пазарлъка батета и каки, като се продава / купува даден сайт --- нищо че в случая НЕ се продава форума

Аз по принцип искам така да вървят сделките в пазара продавача е казал цена купувача казва защо стоката трябва да е с по ниска цена продавача се аргументира защо цената му е тази или защо цената на продавача е ниска и след известно количество постове имаме сделка... или дори и да няма сделка като дойде друг потенциален купувач може да прочете всички аргументи на готово и да си предцени дали го устройва да даде по-добра цена :)

един вид получи се добра тема показно :)
 
От: Предлагам 10000 лв за покупка на форума

Форумът не се продава, но нека видим до къде ще стигне.

Blinky избуши основния принцип на маркетинга пред тези, които не вярват, че 2+2=5 :)
 
От: Предлагам 10000 лв за покупка на форума

Blinky избуши основния принцип на маркетинга пред тези, които не вярват, че 2+2=5 :)

strana, аз лесно доказвам, че 2+2 е = на 3.
Защо пиша това? Така, както 2+2 има няколко решения, така и всяко нещо е с презумпция за продаваемост. Колкото и да ти е свидно нещо (говорим за наистина свидно нещо), здравия разум надделява при подходяшо предложение.
Ако нямаше такова поведение, още щяхме да скачаме по клоните с помощта на 5-я крайник.
 
От: Предлагам 10000 лв за покупка на форума

Не съм по доказванията... много писане, обаче обичам доказателствата :)

Отпочна се от 1984 на Оруел. А в България го разработи великият Веселин Благоев (още си спомням примера с онези две девойки на Nestle).

strana, аз лесно доказвам, че 2+2 е = на 3.
Защо пиша това? Така, както 2+2 има няколко решения, така и всяко нещо е с презумпция за продаваемост. Колкото и да ти е свидно нещо (говорим за наистина свидно нещо), здравия разум надделява при подходяшо предложение.
Ако нямаше такова поведение, още щяхме да скачаме по клоните с помощта на 5-я крайник.
 
От: Предлагам 10000 лв за покупка на форума

С пари всеки може,цаката е без пари,така че ще помоля собствениците да ми го подарят направо.
Благодаря предварително ;) :)
 
От: Предлагам 10000 лв за покупка на форума

Махай се ве трол, тук не е за теб!
Изчезвай в kpd[dot]bg
 
От: Предлагам 10000 лв за покупка на форума

Май е по-правилно да се говори за активни потребители, понеже те са двигател на форумите. Успех с офертата, наскоро четох една презентация, че 80 пъти да ти кажат НЕ, значи 81 трябва да смениш стратегията. :)
 
От: Предлагам 10000 лв за покупка на форума

Този трол успя и мен да подразни с глупавото си постоянство... макар и да не знам дългата му история. Спечели си още един "любител". Но... "never argue with an idiot, he will beat you down with expirience".

Борба с троловете

Известната мъдрост учи да се избягва даването храна на троловете и да се устоява на изкушението да им се отговаря.


този форум се движи главно от сегашните собственици. Купуваш го, те разбира се спират да влагат усилия. Посещенията лека полека тръгват надолу. Това ще се случи. А за 10000 лв, би трябвало да изкарва по 1000 лв на месец според мен. Не го вярвам, защото това е след хостинг, поддръжка, и заплати на админите. Това, че те може да го правят в момента без пари е така, но като го купите ще трябва да плащате на някой за тяхната работа

Модерацията в голяма част прави форума. Макар и да съм нов тука, съм видял само добро от админите. Така че, според мен вьобще е безмислено някой да иска да го купи тоя форум, защото без блинки и кулайс форума ще загине бавно и славно.

ПС: Хубава тема, да остане за показ на бъдещи тролове и големи "купувачи".
ПС2: ...Тука имаше нещо за трола, ама реших да не му давам рибка на Смийгъл. :)

Поздрави
31.13.inf
25:25
 

Горе