Предлагам 11 домейна

deffnews

Well-Known Member
Всички са com или bg
Сравнително/средно търсени думи.
Три с 4 букви.
Пет с 5 букви.
Два с 6 букви.
Един със 7 букви.
 
пусни ги тука с цени
 
пусни ги тука с цени
Чакай да видим дали ще има предварителен интерес. Така или иначе не могат да се регнат от друг.
 
Прати и на мен да видя.
 
Ето статистика, каквато ми я показва.
Пример.

.com шест буквен, комбинация от две три буквени думи на английски. Логически са свързани. Едната дума я дава като търсена между 650 000 и 700 000. Другата подобно. Но според гугъл трендс първата е по-търсена.
 
Докато не ги листнеш квото и анализи да си правиш все е тая, може да струват, може и 2 кинта да не ти предложат
 
Докато не ги листнеш квото и анализи да си правиш все е тая, може да струват, може и 2 кинта да не ти предложат
Какво да листне като още не ги е регнал.
 
^ Христофор Колумб.

Да, предлагам 11 домейна, вече са повече, на цена от 5 до 30 лв. Със статистика доколкото могат да извадят уеб инструментите. Както и за какви сфери предполагаемо са подходящи. Говорим за думи, ако някой смята че може да брандира, това е негова работа. Мога да пусна информация за някой от по-неатрактивните според статистиката. Който иска може и да рискува. Например си купуваш информацията за определен домейн за 10 лв. Ако не го регистрирате си връщате 50%.

Аз може би ще си регна този ком за който дадох информация,

Повечето са реални думи. Не са абревиатури, заместители, нищо, че гугъл ги разпознава по същия начин.
 
Я дай малко инфо
Ще мога да дам по-точна информация след няколко дни, чудя се къде да направя един рег. Сега съм ги чеквал само на орязани версии.
Пример с дума от шест букви.

Според орязаната версия на Ubersuggest средно търсенията за месец са 20К за местоположение България. CPC 0,23 лв. на клик. Казвам какво ми дава, не знам колко е вярно.

По мое търсене в google.bg по тази дума на първите места излизат най-вече популярни бг сайтове свързани с история, литература, туризъм, бит. И тя си е най-вече свързана с това, но също игри и други неща. Универсална дума за българския език и а някой съседни народ с малко по-различно изписване.

Според google trends, сравнявам я с една от най-популярните думи в последно време "война". За последния месец google trends показва за "война" между 100 и 50, за "моята" дума между 3 и 13.

Домейна е свободен във всички полулярни разширения, като според мен най-подходящи са .bg / .com и .org
 
Ще мога да дам по-точна информация след няколко дни, чудя се къде да направя един рег. Сега съм ги чеквал само на орязани версии.
Пример с дума от шест букви.

Според орязаната версия на Ubersuggest средно търсенията за месец са 20К за местоположение България. CPC 0,23 лв. на клик. Казвам какво ми дава, не знам колко е вярно.

По мое търсене в google.bg по тази дума на първите места излизат най-вече популярни бг сайтове свързани с история, литература, туризъм, бит. И тя си е най-вече свързана с това, но също игри и други неща. Универсална дума за българския език и а някой съседни народ с малко по-различно изписване.

Според google trends, сравнявам я с една от най-популярните думи в последно време "война". За последния месец google trends показва за "война" между 100 и 50, за "моята" дума между 3 и 13.

Домейна е свободен във всички полулярни разширения, като според мен най-подходящи са .bg / .com и .org
@Sky Твоите .бг домейни така ли си ги избирал бре младеж.


@deffnews търсенето не ме интересува - а имената.
 
  • Haha
Реакции: Sky
Ех, ами да, имена не е лесно да се намерят.
Хубав домейн съм си записал, зает е ще има. Където не е страница са го праснали премиум с някакви измислени според мен цифри от рода на до 70 000 долара. .bg е свободен.

Просто толкова много са регистрирани, че абревиатура на някаква фирма от незнайно къде заема някакъв готин дума домейн.
 
Защо само аз нищо не разбрах от тази тема или съм прекалено глупав....
 

Горе