Предлагам 11 домейна

Предложение

(наистина не държа на сделка, достатъчно пъти съм си доказал, че по вторични причини заедно сме загубили от несделки)

Ето го и предложението, директно:
Пращаш каквото е необходимо за регистрация на два .BG, регвам ги, втория ти го прехвърлям, идеята за него ми дойде точно от твои коментари. Той дори е за теб и смятам, че може да го използваш и ще ти хареса. Другия е брутален домейн .BG, мога да ти го дам да му намериш купувач или директно да ти го продам.

Това е, няма шегички от моя страна. Нито бъзици, аз си деля нещата на сериозно и несериозно, след малко може да отида да спамя в русия-украйна. От началото на темата един четирибуквен .com замина. Така, ще заминат и другите.
 
Допълвам, че някой домейни са звучни и леснозапомнящи се ДУМИ. Много ме сърби да регна домейна, който е по идея на @Sky
 
Тоест, искаш пари от Скай, за да купиш домейн, който след това ще му го продадеш?

Замислял ли си се, че може да го регистрираш преди това, и да го продадеш пак? Скай нали имаше към 30-тина .бг домейна - направо да се уговорите с него за някакъв комисион, и да ги разпродадеш , щом ги чаткаш нещата, а и няма да ги има тея куци схеми дето предлагаш.


4 буквен ком дълбоко се съмнявам, то 4 буквени нямаше още 2011 година свободни.
 
Последно редактирано:
Тоест, искаш пари от Скай, за да купиш домейн
Два. Не искам, предложих. Но в общи линии е така, грубо казано.
който след това ще му го продадеш?
Ще му го дам единия, който ще му пасне. Мисля, че не подозира колко ще му пасне, той е измислен за него. Другия WOW-то му предлагам или да го препродаде, или да го купи и после каквото иска да прави с него.
Замислял ли си се, че може да го регистрираш преди това, и да го продадеш пак?
Никога.
Скай нали имаше към 30-тина .бг домейна - направо да се уговорите с него за някакъв комисион, и да ги разпродадеш , щом ги чаткаш нещата, а и няма да ги има тея куци схеми дето предлагаш.
Има хора, които не търсят под вола теле. Не всеки има задни мисли. И така.
 
Значи домейни би купил само тогава, когато ти дадът парите предварително? И ти го купиш, и го прехвърлиш на тяхно име след това? Ти да не си се напил с бояришник?

Един домейн е 60лв. - с тая инфлация тея пари се харчат за 2 дни или ден и не разбираш къде са отишли.
 
Значи домейни би купил само тогава, когато ти дадът парите предварително? И ти го купиш, и го прехвърлиш на тяхно име след това? Ти да не си се напил с бояришник?

Един домейн е 60лв. - с тая инфлация тея пари се харчат за 2 дни или ден и не разбираш къде са отишли.
Не, просто предлагам информацията. И му предложих 1+1, с някакъв пробен вариант, ако не му хареса да си получи нещо обратно. Думата я определям 10+
 
Аз не разбрах последно ще видя ли нещо или продаваш ама няма да кажеш какво.
 
Тази тема ме кара форума да ме кефи.

Иначе някакъв бонус airdrop на домейн имена има ли фрий, пък ние ще ги регнем де?
 
Два. Не искам, предложих. Но в общи линии е така, грубо казано.

Ще му го дам единия, който ще му пасне. Мисля, че не подозира колко ще му пасне, той е измислен за него. Другия WOW-то му предлагам или да го препродаде, или да го купи и после каквото иска да прави с него.

Никога.

Има хора, които не търсят под вола теле. Не всеки има задни мисли. И така.
Дай ся да ти дам една идея.
Що не вземеш едни лаптопи втора ръка, връзваш ги с лан кабели и пускаш хостинг от мазето.
Финансирането от @Blinky , ако не го кефи му връщаш половината пари под формата на купони за домашен хляб.
 
Тази тема ме кара форума да ме кефи.
Супер, може ли и аз да кажа нещо за домейните?

.com си остава .com, .net и .org като първоначално в тройката, тотално заминаха и не бих съветвал някой, който иска да си отваря страница да ползва тези разширения. По-добре да си направи едно .info, защото инфо като флагман на втория ешалон си остана такъв. А .one е новото 20. Нали идеята на предлагането и препредлагането е да се предложи свободно име. За фондации, организации, брандиране, магазини, това няма абсолютно никакво отношение, може би за магазини донякъде.
 
Дай ся да ти дам една идея.
Що не вземеш едни лаптопи втора ръка, връзваш ги с лан кабели и пускаш хостинг от мазето.
Финансирането от @Blinky , ако не го кефи му връщаш половината пари под формата на купони за домашен хляб.
С три настолни и три мобилни дали ще се получи?
 
^
Все още повечето не са регистрирани. Warlog.com беше свободен за малко когато пуснах темата.

Най-новия е петбуквен готин и използваем за много дейности .bg домейн. Мога да предложа съвместна регистрация, все пак е ~60 лв.
 

Горе