Предлагам: Предлагам 50+ BG сайта за публикации с до 3 линка

Keiti

Active Member
Рейтинг - 98.6%
70   1   0
Сайтовете са български и предлагат широка гама категории, обща тематика, специализирани. Съществуват от 1+ година. Различни сървъри и собственици. Параметри на някои от тях или всички, предоставяме само на сериозно заинтересовани клиенти!


Условия за публикации:

1. Написана от наш екип статия, на избрана от Вас тематика;

2. Размер на статия между 350-1000+ думи (според нуждата от линкове);

3. Публикуване до 24 часа от момента на заплащане;

4. Уникалност: +95%.


Цени за изготвяне и публикуване на статия, в сайт от списък, с тематика по избор

Изготвя се индивидуална оферта за всеки клиент, според обем, абонаментно обслужване, изисквания и пр. Всичко това получавате като пакетна цена, след редица допълнителни уточнения на имейл или на ЛС.


Валидност на линкове:

Линк поставен в статия, остава завинаги в сайта и бива отстраняван, само по желание на заявителя/платеца. Тази услуга се доплаща!


Допълнителни условия: Предлагаме и размяна на линкове, но само след уточняване на детайлите в телефонен разговор!


Начини на плащане: Банков път (в извънредна ситуация по договаряне). Фирмата издава фактура.

За контакти: на ЛС или връзка със: скайп: keiti821 и е-мейл: [email protected]; [email protected]
 
Последно редактирано:
Ок. Пуснете ми адрес на актуална поща, където да изпратя повече инфо. Благодаря!
 
П.П: Моля заинтересованите да изпращат ЛС с и-мейл за уточняване на детайлите. Благодаря предварително!
 
Ако може и за мен един списък. Защо е нужно мейл? Съобщенията във форума не вършат ли работа?

Има ли тема на която не пишете статии?
 
Ако може и за мен един списък. Защо е нужно мейл? Съобщенията във форума не вършат ли работа?

Има ли тема на която не пишете статии?
Идеята на и-мейла е да е в прикачени файлове, но ако за Вас е по-удобно копи/пейст няма проблем.
Може и да има, но Вас, кое конкретно ви интересува? Проблем ли е, че предлагам услуги, с които някога съм се регистрирала тук?!
 

Горе