Предлагам affiliate програма до 33% комисионна

bkltd

New Member
Програмата е на Софткей България
различните проценти комисионна се определят от самите автори на софтуер.
Игрите за отмора на Алавар носят 33%, други програми имат 10%, повечето програми са с 5%.
В панела на афилианта има подробна статистика, възможност за създаване на кошница за покупка с дизайна на партньорския сайт, възможност за генериране на линк за покупка към конкретна програма.
Плаща се при поискване.
Подробно:
help/affiliate/index.php
За контакти:
affiliate_general
 
Не просто не ми пусна поста с линк, защото не съм направил 5 поста преди това. Трябваше или да пусна 5 празни поста или този вариант.
 
Blinky здравей, изчетох доста неща, не съм голям писател, но това което прочетох ми беше полезно.
Ограничението за линкове не ми хареса :) така на всички им е трудно, но правилата са си правила.
 
Здрасти и от мен. Добре дошъл и приятно прекарване. Ограниченията за постовете са зарадите гадните СПАМ ботове :) След 2-3 поста можеш да сложиш линк а можеш и да ми го пратиш на ЛС и аз да го сложа :)
 
bkltd каза:
Blinky здравей, изчетох доста неща, не съм голям писател, но това което прочетох ми беше полезно.
Ограничението за линкове не ми хареса :) така на всички им е трудно, но правилата са си правила.

Да всичко е заради тъпите спам ботове, и някой други готини маркетингови спецове от сорта - аз съм с тези от 3 години, запишете се под нас. Радвам се че инфото тук ти е полезно, много неща ще бъдат добавяни.
 

Горе