Предлагам copywriter услуги

Mimkis

Active Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Здравейте, предлагам copywriter услуги.
Работя на български и английски, качествено и в срок, като цените са следните:

За уникални статии на български:
Цената е 1 стотинка на дума.
Пример: 300 думи – 3 лв.

За уникални статии на английски:
Цената е 1.5 стотинки на дума.
Пример: 300 думи – 4.50 лв.

За превод на статии от английски на български:
Цената е 1 стотинка на дума.
Пример: 300 думи – 3 лв.

За превод на статия от български на английски:
Цената е 1.3 стотинки на дума.
Пример: 300 думи – 3.90 лв.

Забележка: Броят на думите се определя на база Microsoft Word.

Процентни отстъпки – по договорка.

Методи за разплащане: - PayPal

Изрично посочвам областите, в които имам интереси: бизнес, икономика, спорт, туризъм, история, литература, здраве, природа, хобита, право, политика. В тях можем да сме си максимално полезни.

Запазвам си правото да откажа поръчка в следните случаи: когато се поставят нереални срокове и когато темата е твърде специализирана.

Имам подготвени статии, от които може да поръчате. Три от тях ще бъдат ревю статии, като е посочено кои от тях са такива.

Право за ревю статии имат само потребители с Rep Power >= 20 и iTrader > 0. Ако отговаряте на условията, пишете в коментарите коя статия искате от посочените за ревю. Бих се радвал на ваш коментар след това.

Статиите са изброени по категории:

Туризъм

1. Цари Мали град – римската крепост в сърцето на Рила – 428 думи (ревю статия)
2. Знаете ли, че... дори Ниагара е замръзвала – 446 думи (ревю статия)

Бизнес

3. Три фирми от „Младост“, които са по-известни по света, отколкото у нас – 648 думи (6.50 лв.)
4. Валута ли съм или не съм – големият парадокс на Биткойн – 504 думи (продадена)
5. Може ли футболът да е печеливш бизнес? – 583 думи (5.80 лв.)

Здраве

6. Колко е идеалната честота на секса и колко е твърде много? – 479 думи (4.80 лв.)
7. Един ефикасен лек, който докторът никога не ви предписва – 509 думи (5.10 лв.)
8. Какво трябва да знаем за глутена – 586 думи (5.90 лв.)

Традиции и култура

9. Шопската салата – отколешна и традиционна или изобретение на „Балкантурист“ – 469 думи (ревю статия)

Мода

10. Винтидж модата намира все повече почитатели – 413 думи (4.10 лв.)


---

Отзиви

Получих статията. И сега да напиша впечатленията си.

1. Грамотно написана.
2. Уникална.
3. С интересно и грабващо заглавие, което ме накара и да я поискам.
4. Исторически и географски издържана от гледна точка на фактите в нея.
..
За сега толкова... след като влезе в индекса ще пиша и повечеко.. за наситеност на ключовите думи в текста и как въобще се възприема от хора, ботове и т.н..

Втората част от ревюто:

Гошо, хареса също текста и го захапа здраво. Тъй като тайтъла е уникален всеки, който реши да прочете че : Ниагара е замръзвала ... ще види линк към моя сайт, от друг такъв.. Благодарности.. Доволен съм...

Статията, която получих е много добре написана - увлекателна, добре оформена, грамотно написана и съдържаща доста факти.

След като се възползвах от ревю статията на колегата реших да поръчам няколко статии за един мой проект и се справи отлично.
Работи се лесно с него.

Получих страхотна статия от Mim Kis, като в бъдеще ще продължа да работя с него. Наистина професионално написана, уникална и интригуваща. Работи се лесно с него, цените си заслужават и определено ще взема пакет от статии тези дни от него. Силно се надявам, че ще работим и в бъдеще все така гладко. ;)
 
Последно редактирано:
От: Предлагам copywriter услуги

Тогава аз да се наредя за другата статия :)
 
От: Предлагам copywriter услуги

Получих статията. И сега да напиша впечатленията си.

1. Грамотно написана.
2. Уникална.
3. С интересно и грабващо заглавие, което ме накара и да я поискам.
4. Исторически и географски издържана от гледна точка на фактите в нея.
..
За сега толкова... след като влезе в индекса ще пиша и повечеко.. за наситеност на ключовите думи в текста и как въобще се възприема от хора, ботове и т.н..
 
От: Предлагам copywriter услуги

Статията, която получих е много добре написана - увлекателна, добре оформена, грамотно написана и съдържаща доста факти.
 
От: Предлагам copywriter услуги

Втората част от ревюто:

Гошо, хареса също текста и го захапа здраво. Тъй като тайтъла е уникален всеки, който реши да прочете че : Ниагара е замръзвала ... ще види линк към моя сайт, от друг такъв.. :) Благодарности.. Доволен съм...
 
От: Предлагам copywriter услуги

След като се възползвах от ревю статията на колегата реших да поръчам няколко статии за един мой проект и се справи отлично.
Работи се лесно с него.
 
Получих страхотна статия от Mim Kis, като в бъдеще ще продължа да работя с него. Наистина професионално написана, уникална и интригуваща. Работи се лесно с него, цените си заслужават и определено ще взема пакет от статии тези дни от него. Силно се надявам, че ще работим и в бъдеще все така гладко. ;)
 

Горе