Предлагам Scrapebox blast на изгодни цени!

profile.php68

New Member
Рейтинг - 75%
3   1   0
Покачи позициите си в търсещите машини!
[Пакет 1] - 5000 коментара: $5

[Пакет 2] - 9000 коментара: $8

[Пакет 3] -11000 коментара: $10

[Пакет 4] - 140000 коментара: $15

[Пакет 5] - произволно количество: по договаряне
Време за изпълнение: до 24 часа

От Вас:
1) URL списък (неограничен)
2) Keyword списък (неограничен)
3) Имейл, на който да получите репорта си

От Мен:
1) Бласт в списъци с автоматично одобряващи блогове
2) Безплатен репорт

Начин на плащане: PayPal (засега)

Време на плащане: След изпълнение на поръчката

За контакти: Skype: a.manof

ЗА МОМЕНТА ТЕЗИ ОФЕРТИ НЕ ВАЖАТ
 
Последно редактирано:
От: Предлагам Scrapebox blast на изгодни цени!

реални ще да е, как пускане към 9к ;)
 
От: Предлагам Scrapebox blast на изгодни цени!

Реални е трудно да се постигнат .. Но 9000 поствания във AutoApprove blogs
 
От: Предлагам Scrapebox blast на изгодни цени!

WTF?
Понеже имам над 50 поръчки за scrapebox от всякакви клиенти ( дай боже да нямам бг клиенти), е супер несериозно да се предлагат success репорти. Когато се каже примерно : пакет 1 - 5000 линка - клиентите очакват 5000, а не да им постнеш в 5000 блога linka и реално да имат около 3000
 
От: Предлагам Scrapebox blast на изгодни цени!

Репорта не винаги е точен. Разбирасе ,че има предвид 5000 link нали все пак това е поръчката. Защо мислиш че аз нямам поръчки ли ? или нямам опит. Веднага започна да критикуваш.....
 
От: Предлагам Scrapebox blast на изгодни цени!

Просто казвам, че ако някой клиент иска 5000 линка, очаква в репорта да има +5000 линка, които са минали link checkera.
 
От: Предлагам Scrapebox blast на изгодни цени!

И в крайна сметка, цените са за брой линкове минали линк чекера или не?

И 5000 линка от колко домейна? Съответно и за по-големите пакети.
 
От: Предлагам Scrapebox blast на изгодни цени!

За линкове минали линк чекер тоест реални постнати линкове!
 
От: Предлагам Scrapebox blast на изгодни цени!

а относно броя на домейните?
 
От: Предлагам Scrapebox blast на изгодни цени!

Почти всички коментари са на различни домейни наистина.
 
От: Предлагам Scrapebox blast на изгодни цени!

WTF?
Понеже имам над 50 поръчки за scrapebox от всякакви клиенти ( дай боже да нямам бг клиенти), е супер несериозно да се предлагат success репорти. Когато се каже примерно : пакет 1 - 5000 линка - клиентите очакват 5000, а не да им постнеш в 5000 блога linka и реално да имат около 3000
Леле, без success репорти е така на доверие, щото клиентите не ти дават пари. Чудно им е на твойте клиенти:lol:
Не знаех, бате, че мойте пари са негодни!
И нали знаеш, другото е - дай боже да не е бг доставчик! Та си помисли ако имаш бг сайт!
Точно е за това повечето сайтове са ми EN!

Та за Scrapebox-а :
$9 - 5000 линка ( в 30% от случаите 4-5000 постнати(може би да,може би не), 2-3000 индексирани от Google, някаква тежест за сайта ще имат 500 ). Значи ти трябват поне 100000 лика от изоставени или auto approve блогове за някакъв ефект. Значи трябва да платиш $180!!! При положение, че цената на Scrapebox е $95( можеш да събмитнеш 1,000,000 линка) и можеш да вършиш толкова много други неща с тази програма, че не си заслужава да даваш 180 или 9 долара на някакъв измекяр!

А и от опит знам, че много от вас ставате агресивни, сигурно защото си мислите, че сте открили невероятната далавера, дето само вие можете да направите.

Където видя оферта за scrape blast винаги ще права такива коментари, за да се светне всеки, който има сайт, че ако даде $40 нищо няма да направи, по добре да си купи лиценз!!!
 
Последно редактирано:
От: Предлагам Scrapebox blast на изгодни цени!

Що се пениш? Търси се услуга-предлага се. Ам проксита, АА листи, време.. или то туй не влиза в сметките?
Едва ли е пълно със заблудени овце дето чакат месията да дойде да им направи сметка на финансите, че да не останат гладни и жадни. Всеки може да смята и да си прецени.
 
От: Предлагам Scrapebox blast на изгодни цени!

Горният пост ще оставя без коментар. Не знам какъв е проблемът на този човек, яд ли го е , какво иска да каже. АЗ просто предлагам услуга хората я търсят и така......Разочарова ме тоя коментар такова отношение не съм очаквал...
 
От: От: Предлагам Scrapebox blast на изгодни цени!

Леле, без success репорти е така на доверие, щото клиентите не ти дават пари. Чудно им е на твойте клиенти:lol:
Не знаех, бате, че мойте пари са негодни!
И нали знаеш, другото е - дай боже да не е бг доставчик! Та си помисли ако имаш бг сайт!
Точно е за това повечето сайтове са ми EN!

Та за Scrapebox-а :
$9 - 5000 линка ( в 30% от случаите 4-5000 постнати(може би да,може би не), 2-3000 индексирани от Google, някаква тежест за сайта ще имат 500 ). Значи ти трябват поне 100000 лика от изоставени или auto approve блогове за някакъв ефект. Значи трябва да платиш $180!!! При положение, че цената на Scrapebox е $95( можеш да събмитнеш 1,000,000 линка) и можеш да вършиш толкова много други неща с тази програма, че не си заслужава да даваш 180 или 9 долара на някакъв измекяр!

А и от опит знам, че много от вас ставате агресивни, сигурно защото си мислите, че сте открили невероятната далавера, дето само вие можете да направите.

Където видя оферта за scrape blast винаги ще права такива коментари, за да се светне всеки, който има сайт, че ако даде $40 нищо няма да направи, по добре да си купи лиценз!!!



ЕЙ тъпак си и то много голям, аз на мойте клиенти и давам репорт с реални линкове минали link checker, ти кое не разбра, тъп ли си или да? Бахти глупака си, заклевам се, имаш 1 червена от мен ама ще ти я дам след 24 часа. Супер тъпо копеле си , правиш ли разлика между SUCCESS REPORT и REAL LINKS МИНАЛИ ЛИНК ЧЕКЕРА??? Абе много тъпаци са се появили в тоя форум последно време, все назнаещи и неграмотници, ама се правят разбирачи и професори деба.
За сверка, имам клиент, една seo компания от usa, дето си бяха поръчали 100 000 линка, е , ще се изядеш от яд сега, всичко и беше тип-топ, че даже и още поръчват, да кажеш нещо? Да не говорим, че съм и дал репорт с REAL LINKS а не SUCCESS блогове, както на всички други, ама ти си прекалено тъп ,че да разбереш за какво говоря, нали?
Известно време не писах и глей кво станало, аз какво съм ви казвал на вас старите кучета ве?? Хейтвайте ги тия ДО ДУПКА в началото, че после ще стане късно!


пс: автора да не се връзва на тия новите капутници дето се правят на интересни и на разбирачи.
А caprice е права, я да сметнем сега колко пари излизат 12 проксита всеки месец, не са много, избиват се с 1 поръчка, ама пак са си пари, вземат се под внимание, айде да те видим ти като си КАПУТНИК дали ще направиш един кадърен бласт или ще се осереш бе НИКО?
 
Последно редактирано:

Горе