Предлагам Scrapebox blast на изгодни цени!

От: Предлагам Scrapebox blast на изгодни цени!

Ей изкушавате ме и аз да си купя тази програма ,да видя за какво става дума дали е полезно...
 
От: Предлагам Scrapebox blast на изгодни цени!

Ей изкушавате ме и аз да си купя тази програма ,да видя за какво става дума дали е полезно...

Приготви и още 30-тина долара месечно за проксита + някаква начална инвестиция от 30-40-50 долара за някакъв читав AutoAprove списък с блогове.
 
От: Предлагам Scrapebox blast на изгодни цени!

закво му е списък, че не може сам да си направи ли?
 
От: Предлагам Scrapebox blast на изгодни цени!

закво му е списък, че не може сам да си направи ли?

Определено си е много играчка. Жънеш блогове, постваш, после чекваш кои са АА.... Отнема си време...
 
От: Предлагам Scrapebox blast на изгодни цени!

Че не можеш да си откраднеш линкове от другите спамери ли? Нали отнема 10 минути с 2 адд-она на скрапбокса и от 50к блогове излизат 20 000 ако manual си чекваш линковете?
 
От: Предлагам Scrapebox blast на изгодни цени!

Че не можеш да си откраднеш линкове от другите спамери ли? Нали отнема 10 минути с 2 адд-она на скрапбокса и от 50к блогове излизат 20 000 ако manual си чекваш линковете?

Ами сподели повече информация тогава, аз например не съм запознат с този начин за събиране на АА блогове.
 
От: Предлагам Scrapebox blast на изгодни цени!

LINK EXTRACTOR ADDON + BACK LINK CHECKER ADDON


Най общо казано:

Набарваш някоя оспамена страница, да кажем с 1000 коментара> пускаш я в link extractor и екстрактваш изходящите линкове ( external links ) - след това списъка с external links го импортваш в back link checker-a и имаш добър списък с аутоаппрове блогове.
Да кажем ,че трябва да ръчкаш и ръчно из листите да отбираш и пробираш на кои спамери да събираш линковете.
 
От: Предлагам Scrapebox blast на изгодни цени!

Абе спамери не мага ли да посъветвам хората да си купят Scrapebox-а , въобще не сложно и скъпо да се работи с него. И само не знам спамерчета, за какво веднага идва "тъпак" веднага започва агресията, кой е в началото бе дете, още не съм стартирал със спама, а и няма да стартирам, не съм го закъсал толкова, че да искам пари за мизерни услуги !!! И не ме убеждавай мен и другите, че е сложен Scrapebox-а, то и Windows-а е сложен. Всеки сам взима решенията дали да ти даде стотинките или да си купи софтуера. Щом се палите така, значи ви настъпих много яко!

Тук съм забелязал, че ако някой изкаже по-различно мнение от тълпата, веднага хейт! А и щом се запалихте толкова, значи наистина е по-добре да си купиш Scrapebox-а!

А и за репутацията - за спамера е много важна защото така си продава боклуците, аз не мисля да продавам нищо тук( не визирам сериозните фрийлансери). А и отрицателна репутация се дава само когато спамера е наранен или не се движиш с тълпата ( като у комунизмо) нали ? Да знаеш че ме заболя, ако си изтрия акаунта ше загуба 20 беклинка и нищо повече!!! Ще рева!!!

Супер стана, че се запалихте така, не бях много сигурен, че съм прав. Ама се оказа че съм!!!!

Даже и да присъства подобно мнение, не мисля че ще ти навреди. Защото ако някой иска да пробва такъв бласт ще си поръча, и след това ще си купи софтуера. В общи линии разумните хора правят така:)
 

Горе