Предлагам SEO консултации

cloc

Member
Аз също искам услугата за вторият сайт от подписа ми. Пиши на ЛС как да се процедира.

Kavliara

New Member
Много съм доволен от услугата на колегата. Много професионално и точно отношение. Изключително добър анализ. Не се колебайте колеги, препоръчвам с две ръце!

ReminD

Well-Known Member
Реших да променя цената на услугата на 100 лева, не важи за двамата души, които са ми писали преди няколко дни, но отсега нататък е толкова. Благодарско за добрите отвиви.

Silvina

New Member
Ползвах знанията на ReminD, за да оптимизирам сайта си за бижута. Той направи подробен анализ и ми даде насоки какво да променя. Тъй като нямам технически умения и не успях сама да се справя с всичко, го помолих сам да направи промените. След по-малко от 3 месеца, резултатите от работата му са на лице. Препоръчвам с две ръце! Страхотна работа!

ReminD

Well-Known Member
Ползвах знанията на ReminD, за да оптимизирам сайта си за бижута. Той направи подробен анализ и ми даде насоки какво да променя. Тъй като нямам технически умения и не успях сама да се справя с всичко, го помолих сам да направи промените. След по-малко от 3 месеца, резултатите от работата му са на лице. Препоръчвам с две ръце! Страхотна работа!
Честито, сега проверих

a331051c63128e6a08145ac370ea2bf6.png

Svetliooo

Well-Known Member
Всъщност кой е най-достоверният начин да се провери позицията на един сайт ?
През Tor браузър ?
През Search console ?

ReminD

Well-Known Member
Всъщност кой е най-достоверният начин да се провери позицията на един сайт ?
През Tor браузър ?
През Search console ?
Чак пък тор... Аз си ги гледам или от анонимен браузер, пък и от не анонимен, с изключени преференции.

Vasileva.M

New Member
Много сме доволни от услугите на ReminD. Направи SEO - анализ на сайта ни и даде много полезна информация какво да променим и добавим, за да има по-добър ефект в търсачките. Отзивчив и любезен, обяснява подробно и ясно всичко. Когато не разбирам нещо, винаги ми помага. Ще продължим да използваме услугите му и за в бъдеще.

Powweb

Member
Много добре звучи и струва само 100лв, портфолио нещо имате ли?

Powweb

Member
Super от посочените линкове не виждам информация, кой ги е оптимизирал, само това на единия:
Website & Marketing by BrandKrunch - Това ли сте вие? https://www.linkedin.com/in/anthonylund/
Не че се съмнявам, но как да съм сигурен, че сте работили по тях и имате резултати?

ReminD

Well-Known Member
Super от посочените линкове не виждам информация, кой ги е оптимизирал, само това на единия:
Website & Marketing by BrandKrunch - Това ли сте вие? https://www.linkedin.com/in/anthonylund/
Не че се съмнявам, но как да съм сигурен, че сте работили по тях и имате резултати?
Ако имаш интерес точно по pool service за USA, ще ти предоставя част от визиките/ сателитите, които са още при мен. А тези, които си споменал, дори сайта им е друг от това, което беше едно време, преди 5 години.

Powweb

Member
Мисля да си правя сайт спрял съм се на домейните:
kak da zablujdavam hora bez poznania v goliam bg forum точка инфо и brzi 100 lv ot skype точка info.
Добре ли са или са малко дълги?

Последно редактирано:

ReminD

Well-Known Member
Мисля да си правя сайт спрял съм се на домейните:
kak da zablujdavam hora bez poznania v goliam bg forum точка инфо и brzi 100 lv ot skype точка info.
Добре ли са или са малко дълги?
Кой съм заблудил от тези хора, на които съм и правил разни услуги? Ти дебил ли си? Ноук така те резна и тригърна в темата ти 'за коша' , че ще злобееш във всяка тема ли? https://www.predpriemach.com/threads/За-коша.82413/

a331051c63128e6a08145ac370ea2bf6.png

В тоя форум съм от 2007 година, регистриран без НИКАКВИ познания. Това са 12 години, от тези години само последните 2 си изкарвам парите с прогрмаиране, през другите съм работил като seo оптимизатор.
@Blinky тея тригърните деца откъде изкочиха? Дай да поразчистим малко, тоя е толкова тригърнат, че ще обикаля по всички теми.

Powweb

Member
Ти си знаеш кой, мен не ме интересува имам нужда от SEO и питам за тези домейни или първо да платя 100 лв и каквото стане. Писал съм в тази тема и там с нокето, за кое ме е резнал, та чак да злобея?

Sky

Well-Known Member
Ти си знаеш кой, мен не ме интересува имам нужда от SEO и питам за тези домейни или първо да платя 100 лв и каквото стане. Писал съм в тази тема и там с нокето, за кое ме е резнал, та чак да злобея?
Язък, че реалмъни те похвали като начетен и ерудиран човек а излезе една дребнава лелка...

Powweb

Member
Нещо пак се развълнува и почна с съчиненията. Не може и да попитам нещо ли. Нито съм обидил някой от 2-3 дена, нито се чувствам обиден, както се оплакваш в другата тема.

Powweb

Member
100 лева на час за SEO консултация по скайп е сериозна сума или съм в грешка пак?

Горе