Предлагам SEO консултации

ReminD

Well-Known Member
Здравейте, желая да си предложа знанията посредством SEO консултация върху дадена ниша / уебсайт. Това, което мога да предложа е:
Анализ на сегашното състояние на сайта и кое къде да се промени, за да се върви в правилна посока, както и дългосрочен план как да се действа в бъдеще, което ще рече списък с неща, които е хубаво да се променят по сайта евентуално , както и най-важното -
linkbuilding стратегия, която да носи повече органичен трафик / трафик като цяло.
Малко за опита ми накратко, понеже това май е най-важното - работил съм с редица компании в BG и чужбина. Имам директен опит в нишите: видеонаблюдение / камери за видеонаблюдение - първи позиции с няколко сайта на клиенти в продължение на месеци. доставка на цветя - топ3-5, велосипеди / колоездене - топ 1, сватбена агенция, парти агенция,кетъринг, бизнес каталози, погребални агенции, няколко хотела, ресторант, Alteya Organics ( био продукти, растителни масла/ етерични масла / и още няколко сайта...Както и experience с ORM, изчистване на неприятни резултати от google.
Голям опит и в английски сайтове и позиции - работил съм с фирми като http://highsierrapools.com ( onpage/ offpage) , с топ резултати по локал serp, както и с една фирма за australian VISA, където бяхме стигали до top20 по australian visa/ visa in australia / work live in australia. Едно време като бяха актуални програми като scrapebox/ AMR/ social bookmarking demon съм предлагал услуги на доста клиенти пак с топ резултати по търсене за такива услуги, но това не е актуално вече.
Накратко - с това съм си изхранвал прехраната последните 5 години.

Други неща, които са от мен - softcore movies - top 1 global, tumblr themes - 11, party pills - 11, 16, breasts enlargement - 7, както и блогове, с long tail keywords,запознанства топ 3 май ( беше човек от форума ), има и други, за които не мога да се сетя вмомента.


Услугата струва 150 лева, може да проведем разговор по скайп, около час и след това да ви изпратя насоки за развитие / план за linkbuilding в близките 2-3 месеца, който да е успешен, както и съвети относно цялостното развитие на сайта - в социалните мрежи, видео каналите и т.н.. Зa adwords кампании, нямам много опит, пускал съм каквото ми кажат.
Предлагам и едно безплатно ревю за онлайн магазин / фирма.

Плащане чак след получената информация и план за действие. Забравих да спомена, че на базата бюджет, който можете да отделите на месец, мога да ви направя план спрямо бюджета, с който разполагате. Работил съм и със 150 и с 1500 лева месечни средства, мога да предложа адекватни решения на това в какво точно да инвестирате отделените средства и как да се разпределят най-правилно, защото това е много важно!

Работил съм с доста хора от форума, надявам се да кажат по някоя добра дума в темата, май това е първата услуга която предлагам директно тук.


Ако имате въпроси - пишете в темата или на лично, всичко е flexible
 
Последно редактирано:
Здравейте, на всички получих безплатното ревю от колегата и да споделя малко за услугата. Както е споменал по горе даде ми доста дълга консултация по скайпа. Беше разучил конкуренцията и спомена в каква посока да се развивам. Обясни ми как да си оправя линковете което беше доста важно за мен. Бих го препоръчал за seo консултация за цената няма нужда да споменавам че е доста ниска. Благодаря му за отделеното време.
 
Здравейте, на всички получих безплатното ревю от колегата и да споделя малко за услугата. Както е споменал по горе даде ми доста дълга консултация по скайпа. Беше разучил конкуренцията и спомена в каква посока да се развивам. Обясни ми как да си оправя линковете което беше доста важно за мен. Бих го препоръчал за seo консултация за цената няма нужда да споменавам че е доста ниска. Благодаря му за отделеното време.

Е, то с бърз преглед на сайта ти може да се кажат супер много неща по SEO оптимизацията, дано колегата ти е помогнал в някои аспекти, но има много работа по него само по вътрешната OnSite и OnPage оптимизация...
 
Е, то с бърз преглед на сайта ти може да се кажат супер много неща по SEO оптимизацията, дано колегата ти е помогнал в някои аспекти, но има много работа по него само по вътрешната OnSite и OnPage оптимизация...

Ако искаш кажи ми на Л.С. за работата по вътрешната оптимизация.
 
Потърси във форума kristalhotel-bg.com, ей тъй за всеки случай

Потърси го и по ключови думи, спряло същество...
 
Не разбрах ще получа ли предложения в каква насока да работя. От колегата получих доклад и съм доволен от него. Защото това има много работа някак си не ми звучи сериозно.
 
на мен ми трябва човек, който има предишен опит със SEO. За повече информация на лично :) Благодаря
 
на мен ми трябва човек, който има предишен опит със SEO. За повече информация на лично :) Благодаря
Може да ми пишеш на лс с подробности за какъв сайт става въпрос, ниша, система и тн.
 
Ще ми изкатериш ли на топ 3 по думички - алинисти, вътрешни ремонти, хидроизолация..защото аз го направих това преди няколко години.:)
 
Ще ми изкатериш ли на топ 3 по думички - алинисти, вътрешни ремонти, хидроизолация..защото аз го направих това преди няколко години.:)
Е щом вече си в топ 3, аз с какво мога да помогна = )
 
Записвам се за темата + Свържи се с мен когато ти е удобно :)
 
И аз бих искал да чуя друга гледна точка с опит , пишете на лично когато ви е удобно да запишеш час . Благодаря!
 
Възпозлвах се от услугите на ReminD
Проведохме скайп разговор повече от час, като предварително се беше подготвил много добре относно проблемите с моят сайт. Изготвен ми е детайлен анализ и план за отстраняване на проблемите.
Много съм доволен. Препоръчвам го.
 

Горе