Предлагам Services Freelance: копирайт, СЕО, Gest Bloging, събмит и още...

Keiti

Active Member
Рейтинг - 98.6%
70   1   0
Здравейте на всички!

Време е и аз да ъпгрейдна темичката.

Предвид известното отсъствие и множество теми във форума, отлагани с времето, избрах да обединя актуални услуги в едно място. Разбира се, винаги има какво още да се добави или отстрани, но нека за момента това да са част от моите услуги Freelance:


Какво предлагам:

1. Изготвяне на статии, уникално уеб съдържание, авторски текстове, рекламни текстове, копирайтинг, с цел оптимизация на уеб сайтове, СЕО статии.
1.1. Писане на статии след направен СЕО анализ, изследване на ключови думи, фрази и конкуренция.
1.2. Създаване на съдържание, с цел маркетинг и реклама за сайтове.
2. Администриране и обслужване на уебсайтове.
2.1. Администриране и обслужване на сайтове на WordPress, Joomlla, Open Cart и Drupal, в т.ч. качване на текстови материали, изображения, графики, изготвяне на мета описания и alt тагове на изображенията. Всичко това за по-добро onpage SEO.
2.2. Работя по проекти, обслужване и допълнителни дейности по уеб.
2.3. Работя по индивидуални проекти, след уточняване на тип задание, обем и срок за изпълнение, от страна на клиента. В това число всякакви текстови материали за уеб, рекламна дейност, учебни, забавни и пр..
3. Създаване на уеб съдържание и публикуване на статии с изходящи линкове към Ваши проекти, с цел СЕО и трафик. Списъците за Guest blogging, Артикъл директории и световни социални медии предоставям само на сигурни клиенти (в случая ще преценявам по репутация тук във форума или положителни отзиви от други колеги, както и на тези, с които вече сме си сътрудничили).
3.1. Link building в сайтове на български език с ПР1, ПР2, ПР3 и дължини на статии над 300 думи, повече от 90% уникалност с 1-2 изходящи линка. Всяка заявка е придружена от репорт.
3.2. Guest blogging в над 100 БГ сайта на блогъри. Една част от тях са специализирани, а други общи. Параметри на Majestic и AHREF ще предоставя само на сериозни клиенти. Повечето от сайтовете са на няколко години, други по-скорошни (една година) и се развиват активно през цялото време. Средствата от публикациите в тях се реинвестират в качествено съдържание, което с времето ще повиши още повече стойността на всеки един линк. С времето платените линкове ще струва много повече от сумата дадена за тях днес. Някои от блогове/сайтове споделят статиите във Facebook с хиляди напълно натурални последователи. Сред тях има голям брой с женски тематики. Статиите се споделят и с G+, Tweeter и много други общности. Всяка заявка е придружена от репорт.
3.3. Писане и публикуване на рекламни текстове и статии от списък с над 20 Артикъл директории в категориите на конкретната. Всяка заявка е придружена от репорт.
4. Ръчен Submit
4.1. Ръчен Submit в български социални мрежи, уеб директории и директории за статии БГ и EN соц. мрежи, като списъка постоянно се обновява. Всяка заявка е придружена от репорт. Мога да работя по списък на клиента. За целта предоставяте ми брой линкове, които трябва да се събмитнат със заглавия и описания (тук може да договорим заглавията и описанията да са направени от мен, но се заплаща допълнително) и по един, от двата начина всеки линк се изпраща в соц. мрежи.


Още по темата:

Цени на услуги: Всяка услуга, подлежи на предварително изготвена оферта, от моя страна и след подадени пълни данни за исканата услуга. Стойността на всяка операция се определя от тип, клиент, обем работа и срок за изготвяне. Това уточняваме на ЛС или другите контакти за връзка.
Срок за изпълнение на услуга: В рамките на 3 работни дни и след уточняване на вид и обем услуга.
Плащанията стават с: Банков превод, Ипей или Пейпал, след свършена работа от моя страна за клиенти, с които вече сме работили и авансово за нови потребители.
Цените за експресни поръчки, за срок по-малко от 3 работни дни, покачвам с 50%, както и извън рамките на регламентирано работно време
Специални изисквания за текстове и рисърч, според тематиката подлежат на предоговаряне на цена.

Договори и документации:
Предлагам работа по договор с всеки нов или дългосрочен сътрудник, както и документ за направено плащане (авансово или основно).
!!! Не стартирам работа по голям проект, преди подписване на договор или авансово предплащане.
!!! Запазвам си правото да откажа работа, в случаи, че не е в моята компетенция или обем, срок, заплащане не отговарят на моите виждания.

Контакти: e-mail: [email protected]; [email protected] или на skype: keiti821


Ще обновявам често, с цел да са видими актуалните услуги към момента. За актуалност на цени на ЛС, според типа услуга.
 
Последно редактирано:
От: Предлагам Services Freelance: копирайт, СЕО, Gest Bloging, събмит и още...

уникално описана услуга страхотно успех :) да попитам за български сайтове важи ли ?
 
От: Предлагам Services Freelance: копирайт, СЕО, Gest Bloging, събмит и още...

Здравей, daynnite!

...и благодаря за пожеланието :) Да, важи основно за български и добре, че попита. Не бях съобразила да отбележа това :wink:

Успех пожелавам и на теб!
 
От: Предлагам Services Freelance: копирайт, СЕО, Gest Bloging, събмит и още...

Между другото, искам да информирам всички заинтересовани, че ще отговарям на запитванията в ЛС, само на сериозните запитвания, надявам се някои вече се досещат защо :wink:

Подготвям и портфолио, за всяка услуга, което ще обявявам тук в най-скоро време.
 
От: Предлагам Services Freelance: копирайт, СЕО, Gest Bloging, събмит и още...

пратих покана в скайп искам да пробвам някой услуги :)
 
От: Предлагам Services Freelance: копирайт, СЕО, Gest Bloging, събмит и още...

Какво е СЕО ? :) Chief Executive Officer ??
 
От: Предлагам Services Freelance: копирайт, СЕО, Gest Bloging, събмит и още...

Вече всички трябва да имат отговор, според договорките.
 
От: Предлагам Services Freelance: копирайт, СЕО, Gest Bloging, събмит и още...

Добре казано, Windboy :wink:
 
От: Предлагам Services Freelance: копирайт, СЕО, Gest Bloging, събмит и още...

Поръчах от Кейти 10 статии. Получих ги в уговорения срок, даже малко по-рано. Прекрасно свършена работа, без забележки и отговаряща на всички поставени от мен изисквания. Текстовете са интересни и без грешки. Личи си, че е вложено старание и професионализъм при изготвянето им. Препоръчвам.
 
От: Предлагам Services Freelance: копирайт, СЕО, Gest Bloging, събмит и още...

Здравейте!
Писах Ви в скайп. Ще ми трябват няколко статии.
 
От: Предлагам Services Freelance: копирайт, СЕО, Gest Bloging, събмит и още...

Веднага отговарям :wink:
 
От: Предлагам Services Freelance: копирайт, СЕО, Gest Bloging, събмит и още...

Работил съм с колежката, много коректна - препоръчвам !

Благодаря! Това е един от изключителните предприемачи във форума. С него работата е истинско удоволствие! Много успехи и позитивизъм пожелавам!:)
 
От: Предлагам Services Freelance: копирайт, СЕО, Gest Bloging, събмит и още...

Доста съм разочарован от услугата... Мислех да не пиша, но няма как. Да, бързо реагира и достави статиите, но:

- При поръчка на 10 статии, половината бяха с ужасни грешки. Апсолютно нищо не се разбираше, какво е написано в изречението.
- До колкото разбрах, всичко е превод. Добре, да кажем, че добре е преведено, почти няма грешки... то всяко 3то изречение е ОТВРАТ!
- След като и казах, ми предложи да ми изпрати нови статии. Изпрати ми ги... няма голяма разлика, пак с ужасните преводи.

Ако някой успорва мнението ми, ще кача текстовете, които е написала.

Не че нещо ама... нито от SEO разбира нито от повечето горе описани услуги...
 

Горе