Продава се: Предлагат се гласувания в BGTOP - напълно истински.

От: Предлагат се гласувания в BGTOP - напълно истински.

@bhopz пич ти и тука ли налази бре! Днес се жалваше да ти изтрием темата в друг форум щото уж някои ти бил споменал егн-то което го има на няколко публични места, сега и тука се правиш на факир! Само момиш охрата. Съветвам никои да не се възползва от услугите! А как обиждаш само пфффффф недостоен си!

За кой форум става на въпрос, може ли линк? Може някой да ми използва никнейма
 
От: Предлагат се гласувания в BGTOP - напълно истински.

Кви посещения можеш да имаш от сайт, който акумулира най-нисшата прослойка от уеба. А и да има някъв трафик, ще е супер минимален и се замисли колко качествен трафик може да праща сайт с такова съдържание. Как може да не видях един свестен сайт... айде свестен не, да речем сайт, за който някога през живота си да съм чувал поне :)
Ем тоя трафик няма да го караме към някой хай левел сайта а към подобен :D
 
От: Предлагат се гласувания в BGTOP - напълно истински.

О ти си пишело колко са изходящите :D
Няма смисъл значи от тази услуга.
 
От: Предлагат се гласувания в BGTOP - напълно истински.

Ем тоя трафик няма да го караме към някой хай левел сайта а към подобен :D

:D .. а иначе @hahovec няма такива неща за егн и лъжи.. спрете се ... конкуренцията какво ли не прави
 
От: Предлагат се гласувания в BGTOP - напълно истински.

Ем тоя трафик няма да го караме към някой хай левел сайта а към подобен :D

В такъв случай стоността на услугата е между 1 и 50 стотинки :)

bghopz каза:
.. а иначе @hahovec няма такива неща за егн и лъжи.. спрете се ... конкуренцията какво ли не прави

Конкуренция? Ти шегуваш ли се? В смисъл... НЕ.. извинявай.. ти шегуваш ли се?
 
От: От: Предлагат се гласувания в BGTOP - напълно истински.

В такъв случай стоността на услугата е между 1 и 50 стотинки :)



Конкуренция? Ти шегуваш ли се? В смисъл... НЕ.. извинявай.. ти шегуваш ли се?

Ами не знам какво да си мисля.. от къде се взе този и започва да ми пише някакви неща за който чувам за пръв път./
 
От: Предлагат се гласувания в BGTOP - напълно истински.

@bhopz длъжен съм да се извиня. Обурках се понеже днес един които предлагаше същите услуги се правеще на велик в друг форум, судейки по реакцията на @bhopz съдя че става дума за двама различни човека, но незнайно как са дали линк към еидн и същи сайт или с еднакви дизайни или деда знам. Важното, е че в случая не съм прав и неправомерно хвърлих обвинения.
 
От: Предлагат се гласувания в BGTOP - напълно истински.

@bhopz длъжен съм да се извиня. Обурках се понеже днес един които предлагаше същите услуги се правеще на велик в друг форум, судейки по реакцията на @bhopz съдя че става дума за двама различни човека, но незнайно как са дали линк към еидн и същи сайт или с еднакви дизайни или деда знам. Важното, е че в случая не съм прав и неправомерно хвърлих обвинения.

Добре, но може ли линк да видя за какво става на въпрос.. и ако може си редактирай първото съобщение в темата.
 
От: Предлагат се гласувания в BGTOP - напълно истински.

Добре, но може ли линк да видя за какво става на въпрос.. и ако може си редактирай първото съобщение в темата.

Ще го редактирам. Няма как да ти дам линк, защото темата я изтрихме от форума.
 
От: Предлагат се гласувания в BGTOP - напълно истински.

Всеки знае че може веднъж, затова презареди 100 пъти тора, ще ти даде 100 айпита и ти взимам десетте лева

Трудно ще намериш 100 българския IP-та в тора.
 
От: Предлагат се гласувания в BGTOP - напълно истински.

Трудно ще намериш 100 българския IP-та в тора.
Нямаше смисъл да му отговарям, но да.. трудно ще намериш. Преди време като търсих имаше около 9-10.
 
От: Предлагат се гласувания в BGTOP - напълно истински.

абе все много ги знаете нещата ........

като спецове що не пробвахте преди да пишете, не ти требе българско за да гласуваш, разликата е че иска да вкараш код от 4 цифри за потвърждение и ти отчита, докато пиша това направих на автора едни 10 за проба през тор и работи, така че който иска да пробва
 
Последно редактирано:
От: От: Предлагат се гласувания в BGTOP - напълно истински.

абе все много ги знаете нещата ........

като спецове що не пробвахте преди да пишете, не ти требе българско за да гласуваш, разликата е че иска да вкараш код от 4 цифри за потвърждение и ти отчита, докато пиша това направих на автора едни 10 за проба през тор и работи, така че който иска да пробва

Да, но разликата е там, че ти кликаш като ненормален за 5 гласа, а аз имам българска аудитория и им изпращам да гласуват :)
 
От: Предлагат се гласувания в BGTOP - напълно истински.

Надали ако е кликал като ненормален ще направи 10 гласа и ще отдели 1 час да тества. Ако беше толкова зор щеше да направи 2-3 гласа, за да види че работи и щеше да спре. Стига глупости!
 
От: Предлагат се гласувания в BGTOP - напълно истински.

Надали ако е кликал като ненормален ще направи 10 гласа и ще отдели 1 час да тества. Ако беше толкова зор щеше да направи 2-3 гласа, за да види че работи и щеше да спре. Стига глупости!

И да е така - така има вероятност да ти свалят регистрацията - защото е забранен proxy и такива.. :) А това, което предлагам аз са чисти натурални гласувания от истински хора.
 
От: Предлагат се гласувания в BGTOP - напълно истински.

Дам, супер страшно и тежко ще е да ти свалят сайта от БгТоп! Направо ако на някой му баннат сайт от БгТоп, по-добре да замръзява фирма, да спира сайта и т.н.

Освен това 100% има поне 10 администратора на линия 24 часа, които работят по този сайт и следят за нарушения! Все пак БгТоп е такава престижна уеб класация, няма как сайта да е заебан и никой да не се занимава повече с него от години.
 
От: Предлагат се гласувания в BGTOP - напълно истински.

Дам, супер страшно и тежко ще е да ти свалят сайта от БгТоп! Направо ако на някой му баннат сайт от БгТоп, по-добре да замръзява фирма, да спира сайта и т.н.

Освен това 100% има поне 10 администратора на линия 24 часа, които работят по този сайт и следят за нарушения! Все пак БгТоп е такава престижна уеб класация, няма как сайта да е заебан и никой да не се занимава повече с него от години.

Оф човек.. ай напусни темата.. който иска ще си плати като останалите :) То тука всеки гледа да намери безплатният начин или да не се прецака и да даде 10лв от джоба си..
 
От: Предлагат се гласувания в BGTOP - напълно истински.

Дам, супер страшно и тежко ще е да ти свалят сайта от БгТоп! Направо ако на някой му баннат сайт от БгТоп, по-добре да замръзява фирма, да спира сайта и т.н.

Освен това 100% има поне 10 администратора на линия 24 часа, които работят по този сайт и следят за нарушения! Все пак БгТоп е такава престижна уеб класация, няма как сайта да е заебан и никой да не се занимава повече с него от години.

Всъщност сайта се администрира доста добре и носи доста добри приходи от реклама! Баннати сайтове има всекидневно и нито тор, нито прокси решават проблема. Първо нулирането не е в 12 часа и в масовия случай ако разчиташ на едни и същи айпита загиваш. Второ ако имаш 10 или 100 гласа за един ден и следващите 10 дена нямаш гласове си личи и си получаваш необходимото я предупреждение я бан. Друг е въпроса колко смислено е да плащаш за гласувания в БГтоп.
 
От: От: Предлагат се гласувания в BGTOP - напълно истински.

Оф човек.. ай напусни темата.. който иска ще си плати като останалите :) То тука всеки гледа да намери безплатният начин или да не се прецака и да даде 10лв от джоба си..

Оф човек, писна ми от ловци на балъци, в този форум сте бол.
 
От: От: Предлагат се гласувания в BGTOP - напълно истински.

Да, но разликата е там, че ти кликаш като ненормален за 5 гласа, а аз имам българска аудитория и им изпращам да гласуват :)

не кликам като ненормален и не го и ползвам това, както съм писал направих 10 гласа докато напиша 3 изречения, което прави 3 минути, ползвал съм го преди 20 години кога съм бил на твоите години, казвам ти че за 10 минути ще ти направя 50 гласа, тука никой не ти говори за каква аудитория ще са, а и от твоя линк се вижда че за 400 и кусур гласа имаш едва 70-80 изходящи посещения, абе правете си каквото пожелаете, като не приемате съвети няма и да ви ги дават хората, тая тема вече няма да я чета

ако искаш да ти свалят публикацията то си има и линк че са те принудили
 

Горе