Предлага Дропшипинг на кухненска посуда и аксесоари

Статус
Not open for further replies.
Сори брат, ама ти си последния на планетата, който разбира от маркетинг, презентации, реклама и тн (нищо лошо все пак)
Яко несериозна презентация, още повече за толкова висок ранг - форум :)

Първо нисша в никакъв случай не е висша, щото тенжури и тигани, тенекета, още повече от китайските дървета.. Дайте марка, дайте качество, дайте ПОПУЛЯРНОСТ..
В момента..се едно гинка ме оферира на женския пазар ;)
Изтъкваш ми схеми, изтърваш ми търкала.. АМА ПРОДУКТА НЕЩО МИ БЕГА ;)
Освен това маркетинговият ви отдел са смотаняци, явно, щото е нереално възрастовата ви граница да е 25-30.. мисли малко :)

Бе аз не съм ли ви светкал, че ако сте зорлия за форумна кариера, то неминуемо офертирането трее го правите с други (или нови) акаунти.. :love:
 
  • Like
Реакции: Sky
Всъщност.. дай сайта, мисля, че заслужам малко да се посмея, след като баш па точно днес не ме огря, дет яко се надявах :D:D:D

И вие сте ми едни бизнесмени измислени.. не е за смях изобщо..жалка картинка, буквално плачевна :cry:
 
Сори брат, ама ти си последния на планетата, който разбира от маркетинг, презентации, реклама и тн (нищо лошо все пак)
Аз нямам и претенции да разбирам :D
нереално възрастовата ви граница да е 25-30
25-30 плюс нагоре е.

И вие сте ми едни бизнесмени измислени.. не е за смях изобщо..жалка картинка, буквално плачевна :cry:
и кво са, не ни огря и дай да си го изкараме на някой, а ? :)

а за нисшата... срам, онлайн обучение брат, кво да кажа :D
 
Написъл си го като първолак, излагацията е голяма, повярвай ми.. Що решихте, че точно ти трябва да го презентираш това нещо :D

И кат нямаш претенции, че разбираш поне не се излагай.. давай в стандартната си форумна светлина, така определено по ти връзва, и на мненията ти тоже ;)
 
Невероятно предложение!
 
Последно редактирано:
Щото дропа е по-обвързан и реално "програмата" няма два грама мозък и разчита изцяло на него..:) Позната схема на псевдобизнесмените, дет оня ден си Ореха нивите, днес искат по дискотеки да подскачат :D
 
Всичко изглежда толкова лесно.
 
Последно редактирано:
Не предлага, щото толкова и се интересуваш.. ходи, излез малко от комфорта си и влез в най-старата бръмчалка "старт.бг" и ще видиш колко много няма афилиейт програми за потребителски стоки ;)

Теб, проблемът ти е, че си старомодна нацупена капричоса, вервай ми :)
 
Не може ли просто като афилиейт да се предложи това че да е доста по-лесно и неангажиращо за "дропшипърите"...
Шибват един линк, тракваш им продажбите, даваш комисионната.
Не може! Ей го профитшер-а там е с 5% , не ангажирам никой с нищо насилствено, нали така ? Ходи се регни като физическо лице.
Плюс това да си чакаш комисионна(АКО Е ОДОБРЕРНА, РАЗБИРА СЕ )там, от месец до три месеца(има случаи до 90 дни), а дали ще е одобрена или не... срещу седмица до 4 при нас,( в зависмост от продажбите ) как ти се струва ? Няма място за сравнение между тези два модела!
Въобще не знам, какво сравняваш маркетплейс, афилиейт и дропшипинг под една шапка ?
За това работим с малко хора, за да предложим максимално качествена услуга и бързи плащания!
Пък тъй трябва фирма да регвам, после щетоводител да наемам, ЦЯЛ МАГАЗИН да инсталирам, да зареждам продукти, да обновявам наличности, да ми звънят клеенти по телефона и да им се обесневам... балосимайката за едни фиксирани 20%.
специално заради мен ще регистрираш фирма ли ? оценявам го, брат Ноке, евала ! Сериозно ли ?
 
Тия тенекета ги дават с точки, ако си си купил поне една руска салата или две претоплени хлебчета в кауфланд :)
Нз.. некаФ брад ли сте иначе, по-различен да е :)
 
Тия тенекета ги дават с точки, ако си си купил поне една руска салата или две претоплени хлебчета в кауфланд :)
Нз.. некаФ брад ли сте иначе, по-различен да е :)
Ти вярно ли 2 яйца не си изпържил през живота си ? И с цялата си не компетентност смееш по темата да коментираш ?
Цвък тук, Цвък там, олицетворение на деградацията човешка. Кодър ми бил, ти не знаеш от коя страна се включва клавиатурата, тръгнал да ми коментира тука. Ходи си зимай лекарствата на време, че си смешка за аудиторията и Ноката ти се връзва на простотията. Препъвате се тука двамата да ми коментирате глупости от ента степен на не компетенцията. Мислех, че сте сериозни момчета, а то какво се оказа ? Вечер сме пияни на леш, трагедия ....
 
Последно редактирано:
Не може ли просто като афилиейт да се предложи това че да е доста по-лесно и неангажиращо за "дропшипърите"...
Две различни материи на бизнес са. Моля да се прави разлика. "По-лесно и не ангажиращо" не създава стойност и добро преживяване за клиента, и не само. Заглавието на поста не е "Ама чудя е афилиейт ли да е, или дропшилинг" мисля, че е в правилния за идеята раздел !
 
И на мен продукта ми бяга - огромен и никому нужен ферман със схеми а никаква информация за продукта.
Един линк поне към китайски сайт, а схемите може и по-накратко че така поста с тия тикчета е като скамаджийска оферта.
 
Всичко ще се получи много добре.
 
Последно редактирано:
Не предлага, щото толкова и се интересуваш.. ходи, излез малко от комфорта си и влез в най-старата бръмчалка "старт.бг" и ще видиш колко много няма афилиейт програми за потребителски стоки ;)

Теб, проблемът ти е, че си старомодна нацупена капричоса, вервай ми :)
Старомоден щях да съм ако обикалях социалистическите бг сайтове.

Не виждам и ти специално защо го правиш - никога няма да се захванеш с конвенционален бизнес, понеже ще трябва да излезеш НА СВЕТЛО! :eek: да си сложиш банковата сметка, телефона, адреса o_O ... представяш ли си някой да разбере КЪДЕ ЖИВЕЕШ?! :eek:

Не се занимавай с такива опасни неща, ами си кютай там у драките и като мръкне придърпвай изпадналите стотинки дето са в радиус 50 см.
 
Ти вярно ли 2 яйца не си изпържил през живота си ? И с цялата си не компетентност смееш по темата да коментираш ?
Цвък тук, Цвък там, олицетворение на деградацията човешка. Кодър ми бил, ти не знаеш от коя страна се включва клавиатурата, тръгнал да ми коментира тука. Ходи си зимай лекарствата на време, че си смешка за аудиторията и Ноката ти се връзва на простотията. Препъвате се тука двамата да ми коментирате глупости от ента степен на не компетенцията. Мислех, че сте сериозни момчета, а то какво се оказа ? Вечер сме пияни на леш, трагедия ....

Цвък..цвък.. това не ти ли е познато отнякъде??? "каквото повикало - такова се обадило" ;) Или за да го разбереш "а га си чекнеше гегата, гот ти беше, а? жевотно злоядо..." ахахаха

И не съм кодър, а съм Кадър, и то ултра разбирач и специалист :p:p:p И винаги хващам кой е ЛАМЕР и кой бизнес е бош-лаф и колко малко време му остава :p

Дай са да видим бизнеса..сайта, фирмата..що ги криеш??? Нали не мислиш, че ей са ще почнат да ти пишат лични съобщения "Госудин Партипендел, мога ли да вляза във вашата убита схема" ахахаха
 
Ноке минал с редакция м/у 9 и 10 и коментарите придобиха далеч по-подкрепящ вид. До днес не бях го виждал да редактира, аз го научих. Ноке, видя ли кво е хубаво?:)
 
Да..щото жена му, му е скръцнала със зъби, че още от сватбата е обещал да се погрижи за кухненските пособия :)
 
Един линк поне към китайски сайт
Не разполагам с линк към китайски сайт.
Не става въпрос за сайт и стоки тип drebolii.com, където да не кажа всичко, но 90% е от китай.
При нас са с произход от : България, Италия, Франция, Испания, Румъния, Гърция, Турция и Китай
Продукти на Luminarc, Venus, Fest, Brio, Luigi Ferrero, Bormioli Prometeo и др.
 
  • Like
Реакции: Sky
Статус
Not open for further replies.

Горе