Предложение- Бойкот

Статус
Not open for further replies.
От: Re: От: Re: От: Предложение- Бойкот

Ами много дълго ми се строи и това ютюб накрая ме накара да си мисля че някой е творил по заглавието.
Ами всъщност, творил е - озаглавил е клипчето ''вибриращи гащи'', прав си да се чудиш... Радвам се, че бях полезна !
 
Re: От: Re: От: Re: От: Предложение- Бойкот

...Радвам се, че бях полезна !

Значи аз трябва да съм в перманентна еуфория всекидневно и ежечасно? :)
 
От: Re: От: Re: От: Re: От: Предложение- Бойкот

Значи аз трябва да съм в перманентна еуфория всекидневно и ежечасно? :)
Ако ти вибрират гащите, би трябвало - да !:-o
 
От: Re: От: Re: От: Re: От: Предложение- Бойкот

Значи аз трябва да съм в перманентна еуфория всекидневно и ежечасно? :)

Аз бих препоръчала, като за мъж, и нещо в допълнение към вибриращите гащи, за повечко простатно удоволствие - примерно вибриращо яйце или анална броеница.
 
От: Re: От: Re: От: Re: От: Предложение- Бойкот

За мъж не става, той трябва да го скрие на топло инак не става работата е афиф.
Аз бих препоръчала, като за мъж, и нещо в допълнение към вибриращите гащи, за повечко простатно удоволствие - примерно вибриращо яйце или анална броеница.
 
От: Предложение- Бойкот

Давай демо версията тогава да видим, ако може и с няколко ревюта :D
 
От: Предложение- Бойкот

Давай демо версията тогава да видим, ако може и с няколко ревюта :D

Каква демоверсия? Влизаш в някой онлайн или офлайн магазин за такива джаджи, избираш си нещо, ако търсиш повече инфо - четеш отзиви на доволни потребители, гледаш клипчета на джаджата и експериментираш. Ти още малко и пробен тест ще поискаш и някой да дойде да ти намести аналната броеница. После сигурно ще има и трейдър: "+: много добре ми я наместиха" или "-: нещо не ми я навряха добре, няма добър вакуум".
 
От: Предложение- Бойкот

Кви броеници, кви 5 лева аз съм Българин и мразя турските простащини. Пък за аналните глупости нали не мислиш, че съм обърнал резбата.
Каква демоверсия? Влизаш в някой онлайн или офлайн магазин за такива джаджи, избираш си нещо, ако търсиш повече инфо - четеш отзиви на доволни потребители, гледаш клипчета на джаджата и експериментираш. Ти още малко и пробен тест ще поискаш и някой да дойде да ти намести аналната броеница. После сигурно ще има и трейдър: "+: много добре ми я наместиха" или "-: нещо не ми я навряха добре, няма добър вакуум".
 
От: Предложение- Бойкот

Може, ама ако не е говоря ща ще ми е тъпо. Все-едно не съм с жена.
Ти може и нещо класическо да си избереш - например надуваема кукла.
 
От: Re: Предложение- Бойкот

Една не ми стига в никакъв случай, аз съм хищник...
Вие двамката си вземете стая и си решете проблемите ;)
 
Re: От: Предложение- Бойкот

...Пък за аналните глупости нали не мислиш, че съм обърнал резбата.
Вместо да изразя несъгласието си /меко казано/ по темата, ще цитирам един неоспорим капацитет в тази област:

Кобилкина: Да имаш дупенце и да не правиш любов в него, все едно да имаш порше и да го държиш в гаража...
 
Re: От: Re: От: Re: От: Re: От: Предложение- Бойкот

Ако ти вибрират гащите, би трябвало - да !:-o

Останал съм неразбран, като приятерлското отношение на Путин към Украйна...
Имах в предвид че щом ти си радостна, за това че си помогнала на някого, аз като отявлен и доказан филантроп, трябва да съм в постоянна еуфория , понеже помагам и съм полезен непрекъснато на хората.

Мразя като трябва да обяснявам , защото се губи ефекта на забавно-драматичния уют...
 
От: Re: От: Re: От: Re: От: Re: От: Предложение- Бойкот

Останал съм неразбран, като приятерлското отношение на Путин към Украйна...
Имах в предвид че щом ти си радостна, за това че си помогнала на някого, аз като отявлен и доказан филантроп, трябва да съм в постоянна еуфория , понеже помагам и съм полезен непрекъснато на хората.

Мразя като трябва да обяснявам , защото се губи ефекта на забавно-драматичния уют...
Ами проблема е, че никога не съм те възприемала, като филантроп, затова се наложи да обясняваш какво всъщност си казал ! А и аз не бях ''радостна'' по сексуален начин, че да схвана ''забавно-драматичния уют'', който ти влагаш в поста си. Явно твоята радост е такава и това обяснява защо си ''филантроп'' ?:wink:
 
От: Re: От: Предложение- Бойкот

Кобилите не ги знам, аз мойто ферари ще си го държа в гаража.
Вместо да изразя несъгласието си /меко казано/ по темата, ще цитирам един неоспорим капацитет в тази област:

Кобилкина: Да имаш дупенце и да не правиш любов в него, все едно да имаш порше и да го държиш в гаража...
 
От: Re: От: Предложение- Бойкот

Кобилите не ги знам, аз мойто ферари ще си го държа в гаража.

Пациент към лекар:
Докторе боли ме под кръста... по-надолу...абе, по-ниско... абе там на входа ме боли !
доктора: Е, докато го наричаш ''вход'', все ще те боли !
И аз не съм съгласна с Кобилкина !
 
От: Предложение- Бойкот

Да не задълбаваме толкова :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе