Предложение- Бойкот

Статус
Not open for further replies.
От: Предложение- Бойкот

Може, ама ако не е говоря ща ще ми е тъпо. Все-едно не съм с жена.

Има луксозни модели, изработени от качествен латекс, с кибер кожа, вибрации и т.н. Даже могат да пъшкат. Пък ти, ако искаш им говори. Даже е препоръчително, ако държиш да говориш по време на секс, да използваш кукла.
 
От: Предложение- Бойкот

Знам, ли добра промоция им направи не съм ги тествал. След секса като заспиш гушкат ли те?
Има луксозни модели, изработени от качествен латекс, с кибер кожа, вибрации и т.н. Даже могат да пъшкат. Пък ти, ако искаш им говори. Даже е препоръчително, ако държиш да говориш по време на секс, да използваш кукла.
 
От: Предложение- Бойкот

Знам, ли добра промоция им направи не съм ги тествал. След секса като заспиш гушкат ли те?

Ами, това им е основно предимство според повечето мъже - няма нужда да ги гушкаш. Предполагам, че ако държиш да те гушкат, може да им наместиш някак крайниците в подходящото положение. Нека не се лъжем - с кукла в момента ще имаш много по-големи шансове за редовен секс, отколкото с жена. Което е по-важно от гушкането.
 
От: Предложение- Бойкот

Така е виж как знаеш всичко. :roll:
Ами, това им е основно предимство според повечето мъже - няма нужда да ги гушкаш. Предполагам, че ако държиш да те гушкат, може да им наместиш някак крайниците в подходящото положение. Нека не се лъжем - с кукла в момента ще имаш много по-големи шансове за редовен секс, отколкото с жена. Което е по-важно от гушкането.
 
От: Предложение- Бойкот

Алооо, темата е за друго:lol: Какви са тези секс фантасмагории ?:lol:
 
От: Предложение- Бойкот

Как се викаше :cry: цикъл май :-o . Като се изнерви някоя жена и няма спиране. Пък иначе аз като не ставам за кекс ще си търся кукла кво да се прави.
Алооо, темата е за друго:lol: Какви са тези секс фантасмагории ?:lol:
 
От: Предложение- Бойкот

И аз си мисля, че автора на темата е в цикъл. Сигурно съвпада с този на жена ми. Осъзнах го още щом съм й бил загубил времето с моята бизнес идея, а паралелно подхвана своя също така с едни дълги и отегчителни шикалкавяния и локуми като тук. Даже и без да видя тази тема толкова време, че чак станала 4 страници се бях зарекъл да се поспра да пиша и в офтопика малко. Обаче, може би тука ми е най-приятно, честно казано. Но започнахме да пишем теми като за кофата..
 
Аз имам две кукли надуваеми, са ми заседели в Гардероба, неразопаковани са, мислех да я тествам едната, но нещо не ни пасват характерите, та мога да я продам на някой ентусиаст на половин цена ил ида я бартеросам за 10 кила създърма домашна :)
 
Re: От: Re: От: Предложение- Бойкот

Ами проблема е, че никога не съм те възприемала, като филантроп, затова се наложи да обясняваш какво всъщност си казал ! А и аз не бях ''радостна'' по сексуален начин, че да схвана ''забавно-драматичния уют'', който ти влагаш в поста си. Явно твоята радост е такава и това обяснява защо си ''филантроп'' ?:wink:

аС не раязбрах, какво сексуално намери в поста ми?
Явно си ми мераклийка нещо? Прати едно СВ и няколко снимки в цял ръст, да те преценя?


...
И аз не съм съгласна с Кобилкина !

С този пост сама се прецака, трудно ще те огрее безплатно от мен...
А може ли да поясниш, как разбра че не си съгласна?
Имаш стабилен входящ експириънс или така си преценила понеже се притесняваш да не се изложиш?
 
От: Предложение- Бойкот

И аз мисля да си направя селфита малко. Ще се излегна на дивана с вече почистените възглавници в поза "голата маха" на Гоя. Купих си леопардово бельо от магазина за 1 лв. Снимам се и почвам да пращам на мераклиите, белким им се прогорят роговиците на очите от целулит и мазнотия и да спрат да искат снимки.
 
От: Re: От: Re: От: Предложение- Бойкот

дублирах поста - сори !
 
Последно редактирано:
От: Предложение- Бойкот

аС не раязбрах, какво сексуално намери в поста ми?
Явно си ми мераклийка нещо? Прати едно СВ и няколко снимки в цял ръст, да те преценя?



Амиии, явно съм се подвела, щото коментирахме клипчето с гащите, а ти скочи на еуфория, та от там е дошла грешката - mea culpa! Не съм ти мераклийка - спокс ! Аз съм мизантроп и няма да се връзвам с ореола ти !:wink:




С този пост сама се прецака, трудно ще те огрее безплатно от мен...
А може ли да поясниш, как разбра че не си съгласна?
Имаш стабилен входящ експириънс или така си преценила понеже се притесняваш да не се изложиш?[/QUOTE]


Чак ''стабилен'' не е, обаче е достатъчен да знам, че не е мойта бира !
 
От: Предложение- Бойкот

Много хормони напоследък. :)
 
От: Предложение- Бойкот

Много хормони напоследък. :)
Хормоните нямат нищо общо с приказките на тема секс ! Човека е социално животно и обича да общува. Най-общодостъпната тема за разговори е секса, така че ... нищо лично - просто си плямпаме!
 
От: Предложение- Бойкот

Лошо няма , аз просто си казвам. :)
Хормоните нямат нищо общо с приказките на тема секс ! Човека е социално животно и обича да общува. Най-общодостъпната тема за разговори е секса, така че ... нищо лично - просто си плямпаме!
 
От: Предложение- Бойкот

Хормоните нямат нищо общо с приказките на тема секс ! Човека е социално животно и обича да общува. Най-общодостъпната тема за разговори е секса, така че ... нищо лично - просто си плямпаме!

На мен ми е по-хормонално, когато някой си каже, че търси в прав текст, че си търсел някой да го лупка, че да се мотивира. Отколкото общи приказки.
 
От: Предложение- Бойкот

Хайде пак камъни :)
На мен ми е по-хормонално, когато някой си каже, че търси в прав текст, че си търсел някой да го лупка, че да се мотивира. Отколкото общи приказки.
 
От: Предложение- Бойкот

На мен ми е по-хормонално, когато някой си каже, че търси в прав текст, че си търсел някой да го лупка, че да се мотивира. Отколкото общи приказки.
Аз явно съм в хормонален дисбаланс, щото нищо напоследък не ми разбишква хормоните... Да говори кой каквото иска - аз съм ''за'', само да цари мир и любов наоколо!
 
От: Предложение- Бойкот

Аз явно съм в хормонален дисбаланс, щото нищо напоследък не ми разбишква хормоните... Да говори кой каквото иска - аз съм ''за'', само да цари мир и любов наоколо!

Заради еволюцията е. Направила е една част от хората интелигенти с ниско либидо, на които всичко друго трябва да им е наред, че да им се разбишкат хормоните. Останалите може и в сеното, и на пейките в парка, и светът да се срутва отгоре им, пак ще им играят хормоните.
 
Re: От: Предложение- Бойкот

Аз явно съм в хормонален дисбаланс, щото нищо напоследък не ми разбишква хормоните... Да говори кой каквото иска - аз съм ''за'', само да цари мир и любов наоколо!

Е ти като не пускаш отзадЪ, кой луд да се занимава да ти разбричква хормоните?
 
Статус
Not open for further replies.

Горе