Предложение за "Умрели", неактивни фейсбук страници

Странникът

Well-Known Member
Едно предложение от мен към собствениците на "Умрели", неактивни фейсбук страници. Ако имате такива страници и се чудите какво да ги правите, не можете да ги продадете или да ги поддържате - подарете ми ги.

Очаквам вашите предложения!
 
От: Предложение за "Умрели", неактивни фейсбук страници

в същия стил: "Да бе, ще си правя труда да отварям ФБ, да сменям админи...плати ми времето ще го направя ::)"
:mrgreen:
 
От: Предложение за "Умрели", неактивни фейсбук страници

Еми те губят. Явно са хора, които не си знаят интереса.
 
От: Предложение за "Умрели", неактивни фейсбук страници

Някакси неудобно е да се подарява труп :D
Странник ама и ти подкара петъчните теми от четвъртък.
 
От: Предложение за "Умрели", неактивни фейсбук страници

И защо да е неудобно? Вие имате нещо, което не ви ползва по абсолютно никакъв начин и стои така с месеци, години. Все едно ви е за него. Значи няма да вършите работа с него, но и на други не го давате, защото не искате другия да успее, защото не е важно вие да сте добре, важно е Вуте да е зле! :)
 
От: От: Предложение за "Умрели", неактивни фейсбук страници

в същия стил: "Да бе, ще си правя труда да отварям ФБ, да сменям админи...плати ми времето ще го направя ::)"
:mrgreen:

хахаха +++++++++
 
От: Предложение за "Умрели", неактивни фейсбук страници

А има ли някаква такса, която трябва да заплатим, заради това, че ще ни отървеш от бремето да ги мислим тия "умрели" фейсбук страници? Ако няма, предложението влиза в графа "супер изгодни".
 
От: Предложение за "Умрели", неактивни фейсбук страници

Не, няма такса. Просто предложението ми е отправено към хора, които имат някаква забравена или "умряла" фейсбук страница, няма какво да я правят, и са я изоставили. Страниците да са на български.
 
От: Предложение за "Умрели", неактивни фейсбук страници

Аз пък ще наддавам, бих взел страниците срещу сумата от 1 лв.
Чакам предложения!
 
От: Предложение за "Умрели", неактивни фейсбук страници

Аз пък ще наддавам, бих взел страниците срещу сумата от 1 лв.
Чакам предложения!

Ей, не бъди идиот, я се махай от тук! Това е моя тема, направи си друга и си купувай страниците ако щеш и за милион!
 
Последно редактирано:
От: Предложение за "Умрели", неактивни фейсбук страници

Не един и два пъти си казвал, че "безплатен обяд няма".... а това какво стана..
 
От: Предложение за "Умрели", неактивни фейсбук страници

Защо гледаш да минеш тънко? Или това че всичко трябва да се плаща не важи за теб?
 
От: Предложение за "Умрели", неактивни фейсбук страници

Не един и два пъти си казвал, че "безплатен обяд няма".... а това какво стана..

Значи ме четеш какво пиша и се учиш от мен? Браво! Запомнил си какво съм писал, но гледам, че все още не можеш да го прилагаш. Има още да учиш!

Защо гледаш да минеш тънко? Или това че всичко трябва да се плаща не важи за теб?

Въобще не гледам да мина тънко! Просто искам да направя нещо. И разбира се, не смятам да плащам за боклуци. Защото една изоставена, недействаща фейсбук страница, която не ви носи и 1 човек трафик в сайта е такава - боклук, не ви ползва нищо.

И аз предлагам да ви отърва от този боклук. Ваша е преценката дали ще си го носите доживот или ще ми го предоставите за да направя нещо хубаво с нея!


П.П.: А споменах ли, че ще има и бонуси? ;)
Май не съм, това съм го пропуснал! Нищо, нека да е изненада за хората, с които ще работим, пък за другите ще се кефя как се подиграват без да знаят подробностите!
 
От: Предложение за "Умрели", неактивни фейсбук страници

Една страница може да се съживи точно за 1 седмица, така че не може да се нарече боклук, колкото и да е зарязана, но както и да е. Пък и ако на автора му е излишна може да я изтрие, така че не е нещо от което няма отърване. Успех с намирането на хора.
 
От: Предложение за "Умрели", неактивни фейсбук страници

kamentk - нима смяташ да ми даваш съвети за моята работа? :?
 
От: Предложение за "Умрели", неактивни фейсбук страници

@Странникът писах ти на майтап бре, нямаш ли чувство за хумор? Връщам ти жеста където ти пуска излишни коментари на моя тема!
Сега за да не е излишен поста покрай майтапа ми писа една жена и ми предлага три страници за 1 лв.
Вземи и прати 1 лв. и ги купи тия страници ;)
Успех с покупките ;)
 
От: Предложение за "Умрели", неактивни фейсбук страници

О, uriel, мисля, че имаш по-голям проблем от това, да се хвалиш как пишеш в темите на другите и ги прецакваш. Може би пишеш в темата ми в паузите от това, да измисляш оправдания, че не си мошенник? ;)
 

Горе