Предложение за име?

Здравейте,
от доста време се каня да започна един проект и най-накрая се реших. Задействаха се нещата, но не мога да измисля подходящо име.. Последното на което се бях спрял е ely = elysium = рай (и да е го направя .bg), но пък и то нещо покуцва.. Проекта ще е разнообразен, ще се предлага гейм хостинг, уеб хостинг, както и поръчки на дизайни, системи и прочие. Дълга и широка, много работи на едно място. Надявам се да сте ме разбрали, ще се радвам ако някой предложи подходящо име. (Идеи към проекта също не отказвам!) Приятна вечер на всички! :twisted:
 
От: Предложение за име?

Добре де, аз не съм искал съвети какво да правя, а съвети за подходящо име. Много идеи и амбиции, така че се надявам да стане, това което съм решил. Ще говорим пак след време. Ще помоля само да се придържате към темата, а не да пишем врели некипели.
 
От: Предложение за име?

Добре де, аз не съм искал съвети какво да правя, а съвети за подходящо име. Много идеи и амбиции, така че се надявам да стане, това което съм решил. Ще говорим пак след време. Ще помоля само да се придържате към темата, а не да пишем врели некипели.

Колегите говорят от опит... недей да бъдеш "всичколог" - това е посредственост. Иначе за име... предвид, че предлагаш "гювеч" - абсолютно всичко което си избереш, измисли нещо, което на теб ти харесва и го направи бранд.
 
От: Предложение за име?

Аз все простотии мисля, за това се допитвам до вас, понеже сте по-отворени в тази сфера.

Какво означава "по-отворени"? Идеята си е твоя, ти най-добре имаш представа какво искаш да правиш, а ние можем само да импровизираме, да се досещаме по това, което обясняваш, и ако не го обясниш добре, може и да те подведем.

А относно "простотиите" ... понякога точно такава идея успява! :)
 
От: Предложение за име?

mishmash.bg
 
От: Предложение за име?

Оставете човека, един провален проект е най-малкото опит, а винаги има и възможност да успее, каквото и да значи това. Избери си някакво уникално име, по възможност по-кратичко, чрез което можеш да разчиташ на бранд.
Повечето от старите потребители, да не кажа 100% от нас сме феилвали ужасно много идеи / проекти - като цяло всичко е на проба - грешка, но всяка грешка носи опит.
 
От: Предложение за име?

На къде си се ориентирал, към БГ пазара или ЕН? Ако е за БГ избери си бг домейн, ако е за ЕН вземи .СОМ, не си прави експерименти с EU, INFO, NET и другищом проекта ти е комерсиален си трябва хубав домейн, ако взимаш СОМ, най-достъпни към момента са 5 буквените, както казаха и колегите по-горе измисли нещо и започвай да градиш бранд, отнема време но е по-добър варянт
 

Горе