Предложение за нова категория във форума

Статус
Not open for further replies.

tihomir_wwf

Member
Здравейте,

бих ви предложил да направите нова категория във форума за 'Site Preview', където примерно някой като пусне нов сайт да може да получи градивна критики за своето изпълнение :)


P.S. Първоначално мислех, 4е 'Сайтове на Приятели' изпълнява тази функция, но май не е така :(
 
От: Предложение за нова категория във форума

Ще се помисли върху нещо такова, но най-вероятно да е като подфорум на Webmaster Help - Секцията на Експертите, така и съотвества с това, че е и HELP & Мнение на експерти. Не ми се вярва някой с никакъв сайт да дава компетентни мнения. ;) Мерси за предложението. Всяко такова се разглежда и преценява, тъй като е нужно от време на време развиване в някаква насока и улесняване на процеса при споделяне на инфо тук.
 
От: Предложение за нова категория във форума

И в двете ще се дават съвети - градивна критика. Толкова ли е голяма разликата, че да са отделни категории? :) В крайна сметка май и двете ще са за beginners и вероятно хората там ще получват общи съвети - СЕО, оформлнение на кода, дизйана и т.н. :)
 
От: Предложение за нова категория във форума

какъв е смисъла от такова разделение - сайтове и блогове
по тая схема трябва да има и
форуми
онлайн магазини
портали
спам
шитз..
...
и т.н.
 
От: Предложение за нова категория във форума

Като стана въпрос за "секцията на експертите" аз пък искам да попитам има ли експерти във форума ? Скоро не се е говорило за seo гурута, ама и те май вече не влизат много тука.
 
От: Предложение за нова категория във форума

Ами като броим теб и нетсърфър май само вие сте експертите ...
 
От: Предложение за нова категория във форума

Сега всеки който иска да чуе някоя дума за сайта/блога си пише където свари ,така че може да има секцийка 'Site Preview' , няма да навреди според мен.

пп.Сами ти пък като каза нетсърфър според него тук е несериозния форум така , че за какви експерти питате ... само шматки има тука .
 
Последно редактирано:
От: От: Предложение за нова категория във форума

Като стана въпрос за "секцията на експертите" аз пък искам да попитам има ли експерти във форума ? Скоро не се е говорило за seo гурута, ама и те май вече не влизат много тука.

като видя нещо такова и направо цъкам
"Маркирай форумите като прочетени"
 
пп.Сами ти пък като каза нетсърфър според него тук е несериозния форум така , че за какви експерти питате ... само шматки има тука .
Не съм съгласен тогава с нетсърфър, че форума е несериозен. Ама грам. Само за пример, прибирам се към 12.00 в нас и като дадох на нови теми едно 70% бяха на сеиозни теми от сорта на: Дублирано съдържание и osc; Проблем с Индексирането!!!; Seo за новинарска страница ( много яко обяснение на радев, браво бате - добър си;) ); Помощ за herbo.us и други.

Не е като да чета, бисери от 1001 нощи, от сорта на "Кофти ми е че няма още една ръка за да отворя 2 браузъра с КешФиеста", другите сами можете да наблюдвате. Мисля че последните няколко дена качеството се вдигна. Може да си въобразявам, но така си мисля.

И новата секция за която текат в момента предложения, ако направи някоя друга страница отгоре, може да инсталираме един пул направо:)
 
Re: От: Предложение за нова категория във форума

пп най голямата грешка която един форум прави е да има много секции в които никои не пише за това в секцията на експертите се пише които иска ревю за блогове ревютата в секцията за блогове няма нужда от спамърска секция
 
Последно редактирано от модератор:
Статус
Not open for further replies.

Горе