Предложение за нова секция на форума

От: Предложение за нова секция на форума

Лично за мен ще е много интересно, защото това, което масово чета се отнася за Щатския пазар, който предлага съвсем различни възмобности, кредитирането е много по-добро (3 процента ипотека). И т.н. Тук ми е доста непонятно как може да се печели от имоти, като говорим за постоянен модел, а не за еднократна добра сделка
 
От: Предложение за нова секция на форума

Тея дни ще седна и ще я подготвя темичката
 
И на мен ми е непознато като материя, а искам да видя как се получава там. Имам един приятел брокер, който ми дава съвети, но не е в бизнеса пряко. От скоро е собственик на парцел и до там. Никаква бизнес насоченост, която да следва, освен вкарване в регулация и продаването му на по-висока цена. Това е и силно се надявам да е повече от това, в този бизнес. :) Най-ми се нрави даването на офици, складове и апартаменти под наем, но се иска малък чалъм тук също. Наскоро разбрах, че да даваш апартамент под наем (от брокера ми го разбрах), е хубаво да взимаш двустайни - те вървели за под наем най-добре. :)
 
Re: От: Предложение за нова секция на форума

Тея дни ще седна и ще я подготвя темичката

You must spread some Reputation around before giving it to STLINA again.

Супер, много ще се радвам. Не разтягай локуми, просто сортиране добре информация ще е достатъчна. :) Мерси много, златен си.
 
Re: От: Предложение за нова секция на форума

Тея дни ще седна и ще я подготвя темичката

И на мен ще ми е интересно. :) Дори повече отколкото очаквам. Ще очаквам и аз с нетърпение.

П.П: Евалата пич, доста по-добре от писане на тъпотии в Политиката, както правят някой. ;)
 
От: Предложение за нова секция на форума

Събота я имате !
 
От: Предложение за нова секция на форума

Сори бях възпрепятстван не съм забравил за поетия ангажимент тея дни я има !
 
От: Предложение за нова секция на форума

Предлагам Офлайн секция.Раздел в който да се говори за всякакъв вид бизнес в живия живот :p
Сори ако някой вече го е предложил,не съм прочел всички мнения :)
 
Re: От: Предложение за нова секция на форума

Предлагам Офлайн секция.Раздел в който да се говори за всякакъв вид бизнес в живия живот :p
Сори ако някой вече го е предложил,не съм прочел всички мнения :)

Ама то има бе човек, от има-няма 2 седмици. :) Само въпроса е да се пълни. ;)
 

Горе