Предложение за форума

vlasti

New Member
Значи имам следното предложение: Да се направи/намери плъг ин които да изкарва последните 10-15 активни теми най долу на всяка страница, така ще се качи ctr пък и за всички ще е по-удобно !
 
От: Предложение за форума

За да не пускам нова тема, реших да пиша в тази.

Бих искал да попитам модераторите, нарочно ли е премахната възможността за оцветяване на текст във форума?

Според мен, това е прекрасен начин да се подчертае важността на определен абзац/изречение/израз/дума, чрез което се постига по-стегнат и приятен за окото вид.

Надявам се, да размислите отностно това :)

Поздрави,
Борисов
 
От: Предложение за форума

И на мен ми се иска да има цветове и може би ще ги върнем, но причината основно е заради това, че преди време един от членовете тук имаше линкове в подписа си с невидим цвят. А това не е никак хубаво, Г и повечето не се кефят ама грам на такива изцепки.

И тук идва момента - ако ги върнем нма ли да има пак такова нещо? Активните теми пак е добра опция и ще се поразровиме за такъв плаги. ;) Мерси за предложенията. Ако някой има още - мисля, че е хубаво да си даде мнението по въпроса. ;)

Успехи. :)
 
От: Предложение за форума

Значи, пишете в правилата, че не може да си използва hidden текст иначе бан. Ако на вас ви е мъчно - аз ще ги банвам. :)
А идеята за активните теми ми дойде от един друг форум, обаче той е на SMF и наистина много помага на потребителите да намират и да цъкат по теми които някои път въобще не ги интересуват. Сега за идеята дайте малко аффилиейти под мeне в кешбърнерс :D
 
От: Предложение за форума

Аз предлагам да се сложи Thank you система за да може когато потребител иска да благодари на някой друг за добър пост или какво и да е да може просто да натисне едно бутонче. Така се получава и статистика колко пъти са ти благодарили което си е в +
 
то има реитинг не показжа цифричка
reputation.gif
но като идеш на мемнбър листа има сортиране по рпеутация и се показжа кои как е накликан
 
От: Предложение за форума

Вlinky все още води мембър листата по репутация... браво...coolice теб са те изпреварили обаче ... а аз на кого да благодаря че съм на първата страница там не знам :)
 
От: Предложение за форума

Вlinky все още води мембър листата по репутация... браво...coolice теб са те изпреварили обаче ... а аз на кого да благодаря че съм на първата страница там не знам :)
aди, мерси за информацията. Честно да си кажа, не знаех че фигурирам там. Камо ли, че съм на първа позиция. :) Еми 10х на всички гласували за мен. Ще оправдая това тяхно доверие. ;)
 
От: Предложение за форума

а radev сори че те пропуснах ... за къде сме без теб .......кой ще ни вкарва в правия път ..

:)
 
Последно редактирано:

Горе