Предложение за часовник във форума

madgooglebot

Well-Known Member
Понеже се получи неприятна ситуация - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=24137&page=1 мисля, че би трябвало форума да има виждащ се часовник, след като времето за публикуване се сверява с това на форума.
Тогава няма да има значение дали часовника е верен или не, тъй-като фактор ще бъде не точното време, а отчитащото.
Ако има такъв, няма да има и съмнения, че една минута е повод да прехвърлим сделката на интервента :D
 
От: Предложение за часовник във форума

Всъщност има часовник в дъното на всяка страница.
 
От: Предложение за часовник във форума

Да, действително. Моя грешка и недоглеждане
 
От: Предложение за часовник във форума

Поради пристрастяващата същност на форума е по-добре да има часовник с лимит за време. Като прекалиш с кисненето във форума - шут, бан за 24 часа и Back to Real World :)
 
От: Предложение за часовник във форума

хаха е че аз най-малко вися :D Понякога и с дни не влизам...нема начин да стана форумно зомби та кво ще да е :)
В случая просто издебнах максимално крайният срок за да не скочат интервентите да дигнат цената :D Ама кат не видях че долу си има часовник се подведох по моя и така дадох повод на продавача за една минута да ме шъшкартира :)
Както и да е...че си знаеме за в бъдеще как седят нещата. "Не си лягай, преди да си научил нещо ново"
 
От: Предложение за часовник във форума

А, въобще не ми е хрумвало да визирам теб :) Нали темата е за предложения, за това вметнах и моето
П.С. Тук не е е-бей, чак пък с точност до секунда да се засичат предложения
 
От: Предложение за часовник във форума

Да, твоето определено е по-добро от моето недоглеждане... :)

Иначе за е-бай - в същата сила важи и "цепенето на секундата" и от другата страна нали :)
 
Re: От: Предложение за часовник във форума

А, въобще не ми е хрумвало да визирам теб :) Нали темата е за предложения, за това вметнах и моето
П.С. Тук не е е-бей, чак пък с точност до секунда да се засичат предложения

Е да, но в случая би било крайно некоректно за 5лв да се преебе другия купувач при условие, че правилата на търга не са спазени. :)
 
От: Предложение за часовник във форума

Ще взема днес да се въздържам от коментари, явно всички криво ме разбирате. :) Уж обикновено не се заяждам с юзърите
Некакси имах предвид че не е имало смисъл мадгугълбот да чака последната минута да даде предложението си. Тук купувачите не са на полу-съединител преди края на търга и не се дебнат при наддаванията чак толкова
 
Очевидно аз напоследък съм малко разсеян... наскоро netsurfer ме натовари щото пак разбрал-недоразбрал плямпах глупости.
 

Горе