Предложение за PTP?

mavcho

New Member
Някой може ли да ми предложи някоя РТР програма която да докарва добър доход или да ми предложи каквато и да е програма за добър доход?
 
Xray-cash.com
Donkeymails.com
hippie-chicks.com
И трите плащат.Работил съм с тях.Може да се каже че са най-добрите в бранша.Последните вече не приемат българи но може да си купиш акаунт от gpfbg.com Продават в аукциона.PTP доста добро за странични доходи.Отнема не повече от 10 мин на седмица за да правиш по 500-600 уникални на ден за отделните сайтове.За последния може и доста повече.Евтена реклама се купува разбира се от getpaidforum.com Само че който посещава този форум няма нужда да разглежда тези работи защото от МН или Гб може да правиш по-доста повече ако отделиш повечко време :)
 
mavcho каза:
Някой може ли да ми предложи някоя РТР програма която да докарва добър доход или да ми предложи каквато и да е програма за добър доход?
Здравей и добре дошъл тук във форума за онлайн бизнес. :wink:
Аз също мога да ти препоръчам няколко програми от типа: PPS - Pay Per Sale - там със сигурност няма да си загубиш времето, а и не е по сложно от тези които търсиш. Само където си по на далавера.:)
 
Пък аз мога да ти кажа да не комбинираш PPS със PTP щото и 400к импресии да направиш на сайта си ще имаш максимум една продажба :wink:По-отделно двете става,ама ако си пуснеш сайта в някой ptp page забрави за някакви печалби :)
 
Ivailo каза:
Пък аз мога да ти кажа да не комбинираш PPS със PTP щото и 400к импресии да направиш на сайта си ще имаш максимум една продажба :wink:По-отделно двете става,ама ако си пуснеш сайта в някой ptp page забрави за някакви печалби :)
Да, определено продажби трудно се правят, но за някакъв даунлайн може да се говори, но препоръката ми е да си купиш кредити, а не да кликаш за тях. Много време се губи и в повечето случаи не си заслужава грам. :wink: Блогването е много по-добра опция, пак почваш с 0 капитал, но преспективите са много по-големи от това, в което си се съсредоточил в момента. :wink:
 
И да щракаш като гламав за тоз дето д*** .Не е ли по-добре да купи реклама от няколко места като средната печалба обикновенно е около 30-40 % Зависи и как се ориентираш в цялата среда може и доста по-големи проценти да се постигнат.
 
не щрака като гламав изобщо ... щото си гарантира американски кликове ... за къф му е да си купи няква мизерна реклама и да получи само китайски и прокси кликове ... или пък да чака за се източат 5000 клика за 1 месец
 
реклама от cashdelight за 50 000 майла тиер 1/2 изобщо не е ташак...Има още много птр от където може да се купят такива интересни работи.По принцип се разбират само от апрове листа на ПТП-то :wink: А пък има и птп-та за китайци.Хипито закво мислиш са го направили...
 
Вижте повечето хора занимаващи се с това са наясно че няма да станат кой знае колко богати от тези програми, и затова като питам част от тях защо ги цъката, обикновено отговорите са нещо от сорта на: "имам излишно време", "хоби ми е", "не ми пречи да го правя докато съм на компа"....

Не съм срещал/чувал някой да го прави за да изкара големите пари от тези програми. :wink: Ако все пак сте зарибени <някои> - уползотворете кредитите/кликовете - билдване на даунлайн към друга програма, където даунлайна ти прави комисионите. Над 100 активни се усеща не зле.

Успехи. :wink:
 

Горе