Предложете домейн за покер сайт

От: Предложете домейн за покер сайт

За момента съм се спрял на www.pokerigrach.com или www.pokerigrachi.com Кой е по-удачният вариант. Очаквам и ваши предложения.

Колко хиляди ще ми дадеш, за да си кажа мнението? :cool:

Айде нали си мой човек - сефтето е безплатно :D
Не ме кефят и двата, но ако е единия от двата и аз избирам първия. Аз съм фен на ключовите думи в домейните. Примерно моя е kazino-poker-zalozi.info. Според един приятел домейна изглежда грозно, обаче ела виж WP с копирани статии от Wikipedia как се ранква неочаквано добре :D За уникалните статии няма да казвам как се ранква :Р
 
От: Предложете домейн за покер сайт

o_O
Ще ти дам, ама в Skype да не спамим тука :D Пък и да не видят хубавия домейн :Р
 
От: От: Предложете домейн за покер сайт

обаче ела виж WP с копирани статии от Wikipedia как се ранква неочаквано добре :D За уникалните статии няма да казвам как се ранква :Р

всички статии от wikipedia , гооглето ги ранква като уникални статии и не само тия от wikipedia :)
 
От: От: От: Предложете домейн за покер сайт

всички статии от wikipedia , гооглето ги ранква като уникални статии и не само тия от wikipedia :)

Не ми се вярва, пък и дори и да е така - я се замисли колко хора преди мен са дали copy-paste? ;)
 
От: От: От: От: Предложете домейн за покер сайт

Не ми се вярва, пък и дори и да е така - я се замисли колко хора преди мен са дали copy-paste? ;)
ако искаш вервай

@датен ако не ти се дават пари това е свободно poker.bg.tc
 
От: Предложете домейн за покер сайт

Взех го дори, но нещо се бавят с опресняването на DNS-ите или пак аз съм омазал нещо. Утре ще им пиша на съпорта, че вчера беше петък, а днес е събота...
 
От: Предложете домейн за покер сайт

Колеги, вижте дали се отваря сайта http://www.pokerigrach.com
Интересна ситуация се получава. Аз лично не мога да отворя нито сайта, нито админ панела. Но, когато опитам да го отворя през прокси ( http://newipnow.com/ ) си се отваря. Това може ли да се дължи на факта, че в host файла бяха сложил:
91.196.125.77 pokerigrach.com
91.196.125.77 www.pokerigrach.com

...за да мога да работя по проекта докато чакам superhosting да си опреснят DNS-ите. В момента host файла ми е чист, но отново не мога да си отворя сайта. Може ли малко помощ.
 

Горе