Предложете ми автомобил ДИЗЕЛ до 5000 лева

Статус
Not open for further replies.

monefff

Well-Known Member
Колеги, понеже моита кола е хипер каръшка реших да я продам.. След вчерашното счупване на задния прозорец, което получих от незнайни извършители по сред бял ден, реших просто да се разделя с моето Peugeot 206..

Имам Peugeot 206 1.4HDi 2003 година ..
Гори много малко, но е много каръшка.. всичко съм ремонтирал, ама не е моята кола това... изгубил съм и вярата отдавна.. а изгубиш ли вярата на една кола.. не става вече..

Та.. търся си нещо до 5000-6000 макс..
Търся си дизелче да е.. що годе икономично и да е по-бързичко..

Ще очаквам Вашите предложения..


П.С. Може да е от Mobile.de , тоест да се наложи внос от германия, не ми е проблем там да си я вкарам ;)

Поздрави,
Симеон
 
От: Предложете ми автомобил ДИЗЕЛ до 5000 лева

Огледай се за някой Seat Leon, сравнително читава кола с добър дизайн на сносна цена и са доста пъргави в случей, че решеш да си направиш кефа някой път.
 
От: Предложете ми автомобил ДИЗЕЛ до 5000 лева

307 не е лошо, карах такова преди няколко години. незнам колко върви ся ама нещо към 5к може би ще се намери

ако ще сменяш марката нещо швабско
 
От: Предложете ми автомобил ДИЗЕЛ до 5000 лева

ауди А4 B6 дизелче : )
малко скъпа поддръжка, но пък знаеш за какво си даваш парите. Пазиш ли предницата - нито ще имаш проблеми зимно време, нито ще се чупи - всичко окей.
Едно приятелче има точно такова, 180 коня, дизел. Много приятна кола. А и аз си бръмча с Ауди, много съм доволен :)
 
От: Предложете ми автомобил ДИЗЕЛ до 5000 лева

За тези пари, спокойно може да се класираш за Пасат 5, който никак не е лош и качествен, като кола. ;)

Един приятел си взе 2002-ра, Пасат 5, Дизел, 2.0, само конете му забравих, но много натокан.
 
От: Предложете ми автомобил ДИЗЕЛ до 5000 лева

Въх въх.. карам пежо 307 от няколко години и абсолютно никакви проблеми не ми е създавало.
Каквато и кола да купиш ако не я поддържаш ще ти прави проблеми.
 
От: Предложете ми автомобил ДИЗЕЛ до 5000 лева

човека си е купил кола, какво предлагате още :D
 
Статус
Not open for further replies.

Горе