Предложете ми надежден хост - имам 6 сайта

roshafff

New Member
Здравейте,
имам 6 сайта (на английски) , но с по 30 посещения дневно, а плащам по 12$ в hostgator на месец.
Планирам да започна да работя по сайтовете, но май няма да е скоро...

Има ли хостинг, който ще е подходящ и таксата ще бъде по-ниска?
Не разбирам от потребление на място и си нямам на идея колко ми заемат моите сайтове, надявам се да ми предложите нещо?
 
От: Предложете ми надежден хост - имам 6 сайта

Нямам представа дали 10 гб ще ми стигнат. Има ли начин да проверя колко изразходвам в досегашния ми хост - hostgator?
 
От: Предложете ми надежден хост - имам 6 сайта

Като се логнеш в cPanel в ляво пише колко място има акаунта и колко е заето.

disk-space-usage-cpanel.gif
 
От: Предложете ми надежден хост - имам 6 сайта

Това предполагам, че значи 702 Mb , но само за майн домейна ли се отнася - в случая rnbplace.com или за всичките 7 сайта?

host.png
 
От: Предложете ми надежден хост - имам 6 сайта

За всички сайтове в конкретният акаунт се отнася. А плана ти е baby croc до колкото виждам = 1000мб пространство, поне за този акаунт.
 
От: Предложете ми надежден хост - имам 6 сайта

ОК , направих избора си за пакет, добавих само 1 домейн, понеже нямаше още свободни форми за останалите, ще мога останалите домейни да ги добавя след регистрацията, нали?

Мога ли да платя чрез неверифициран ПП акаунт?

Имам ли право на ПРОМОЦИОНАЛЕН КОД ?
 
От: Предложете ми надежден хост - имам 6 сайта

Ако посетителите са ти чужденци, може да потърсиш външна локация, най-малкото за гугъл оптимизация :)
 
От: От: Предложете ми надежден хост - имам 6 сайта

ОК , направих избора си за пакет, добавих само 1 домейн, понеже нямаше още свободни форми за останалите, ще мога останалите домейни да ги добавя след регистрацията, нали?

Мога ли да платя чрез неверифициран ПП акаунт?

Имам ли право на ПРОМОЦИОНАЛЕН КОД ?

Мога ли да платя чрез неверифициран ПП акаунт? - може

ОК , направих избора си за пакет, добавих само 1 домейн, понеже нямаше още свободни форми за останалите, ще мога останалите домейни да ги добавя след регистрацията, нали? - да, след регистрацията се добавят в контролният панел.

Имам ли право на ПРОМОЦИОНАЛЕН КОД ? - към този момент нямаме промоция за споделеният хотинг.

Също така за по-бързи отговори е добре да да се свържеш директно със съпорта през онлайн чата, email или по телефона. Там отговарят веднага :)

Ако посетителите са ти чужденци, може да потърсиш външна локация, най-малкото за гугъл оптимизация :)

Въпросните сървъри са в US.
 
От: Предложете ми надежден хост - имам 6 сайта

Благодаря Ви за отговорите и съветите :)
Ще си купя за месец за да видя как вървят нещата и след това ще си купя по-голям пакет.
 
От: Предложете ми надежден хост - имам 6 сайта

Имай предвид също, че може да имаш само 30 посещения от хора, но може и да имаш хиляди от ботове. А те също натоварват.
 
От: Предложете ми надежден хост - имам 6 сайта

Имай предвид също, че може да имаш само 30 посещения от хора, но може и да имаш хиляди от ботове. А те също натоварват.
Мда, и там оправията е по-трудна.
 
От: Предложете ми надежден хост - имам 6 сайта

Имай предвид също, че може да имаш само 30 посещения от хора, но може и да имаш хиляди от ботове. А те също натоварват.

Явно си свикнал на хостинг където ботовете са проблем. Нормално след като повечето фирми използват suphp и други подобни решения :) Ситуацията при нас е "малко" по-различна. Има доста теми из форума защо.
 
От: Предложете ми надежден хост - имам 6 сайта

Бих ти препоръчал да ползваш http://directhost.bg , от доста време съм при тях и да ти кажа честно много ама много съм доволен от предоставена услуга. Случвало ми се е да оплесквам нещата и r.stefanov винаги е помагал на минутата. Казвам го като клиент на техния хостинг, а не че искам да правя реклама. Просто съм доволен от услугите. Ти сам избираш кои да ползваш, решението е изцяло твое.
 
От: Предложете ми надежден хост - имам 6 сайта

А има ли директно плащане на 2.50 или трябва да си заредя сметката със 10 лева ? Или аз не съм видял бутона за директно плащане.
 
От: Предложете ми надежден хост - имам 6 сайта

При завършване на поръчката сайта те пренасочва към проформа ф-ра. Най-горе в дясно има бутон за плащане ( ако си избрал пейпал )
 
От: Предложете ми надежден хост - имам 6 сайта

А това неплатено как да го платя. Пише зареждане на сметка, но минимума е 10 лева.


Без име.jpg
 
От: Предложете ми надежден хост - имам 6 сайта

Като цъкнеш на бутона покажи фактура, ще те пренасочи към страницата където има бутон за плащане с пейпал.
 
От: Предложете ми надежден хост - имам 6 сайта

Супер,

Статус - Платено


Сега остава да прехвърля сайта, но нз как става. Ако пиша директно на съпорта през онлайн чата, ще могат ли да ми помогнат в това и ще струва ли нещо?
 
От: Предложете ми надежден хост - имам 6 сайта

Нищо няма да струва. Свържете се с тях, за да помогнат.
 

Горе