Предложете някой добър сериал

MPC

New Member
Здравейте!

Наскоро приключих с гледането на сериала, който изключително много нашумя и се хареса на много хора, а именно - "Игра на калмари". Та, затова искам скоро време да започна да гледам друг сериал, но трудно си избирам.

Няма значение от жанра на сериала, стига да ми хареса. Знам, че избора на всеки е различен, и това, че на един му харесва един сериал, не значи, че и на другия ще му хареса, но все пак ще се радвам да прочета вашите мнения.

Ако имате и предложения за документални филми също може да пишете. Благодаря отново, бъдете здрави!
 
Може да останеш на корейска вълна - "Отвъд злото".
Погледнах набързо описанието и изглежда интересен. Благодаря! Не бях гледал до сега корейски филми, но определено са много интересни.
 
И разбира се Колето на времето почва на 19-ти. Още Фондацията, Проект Синя книга, IT Crowd (лудница), Акапулко, Йелоустоун, Бош, Тед Ласо, Проглеждане, Животинско царство и т.н.
 
Последно редактирано:
Ще го погледна този IT Crowd, получих още няколко предложения за него.
Да, няма да съжаляваш. Голям фен съм му. Английски хумор, но с доста буртални моменти, но като цяло доста забавен. Ето нещо, което може да те доубеди:

 
  • Like
Реакции: MPC
The Blacklist, The Umbrella Academy, Taboo, The Rookie. Различни жанрове. Започни с Taboo - само един сезон, очаква се продължение, безапелационна игра на Том Харди и mindblow сюжет.
 
  • Like
Реакции: MPC
Мога да препоръчам също Animal Kingdom и The Sinner. Определено има купища сериали, които страшно харесвам, но в момента блокирах и не се сещам за други. Dreambench е изборил повечето ми любими. :)
 
Breaking Bad, Mr. Robot, Peaky Blinders, Ozark, Stranger Things, Hannibal, Mindhunter, True Detective (1ви сезон), Sherlock, Dark, Vikings. Качествени, повечето със завършени истории и смислен край.

Сериали с над 4-5 сезона рядко стават. От тях може да очакваш предъвкана по 20 пъти история и повтарящ се сюжет.
И на мен доста от сериалите по над 4-5 сезона не ми харесват особено. Предпочитам да е 2-3 сезона, но да е качествен.
 
Мога да препоръчам също Animal Kingdom и The Sinner. Определено има купища сериали, които страшно харесвам, но в момента блокирах и не се сещам за други. Dreambench е изборил повечето ми любими. :)
Animal Kingdom стана като доктор хаус - нямат пропуск.
Иначе хелл он вхеелс е добър сериал.
 
@Blinky тия линкове не ги направи контрастни, остаряхме вече и не се виждат..
А колко хубаво можеше да е
1636994616633.png
 
@Blinky тия линкове не ги направи контрастни, остаряхме вече и не се виждат..
А колко хубаво можеше да е
Виж файлът 22205
Да. За да се кликат повече ли? Според мен неутралното е ок. Никога не съм имал планове за тях, честно казано. Ако смятате, че сме недоскив всички, ще ги оправим. :)
 
Animal Kingdom стана като доктор хаус - нямат пропуск.
Догодина последен сезон, жалко...

Не знам защо мъжете бягат от The Handmaids Tale, но е много добър сериал. Сюжетът е доста добра подготовка за бъдещето, което ни очаква. ;)
 

Горе