Предложете някой добър сериал

Да. За да се кликат повече ли? Според мен неутралното е ок. Никога не съм имал планове за тях, честно казано. Ако смятате, че сме недоскив всички, ще ги оправим. :)

Не е въпрос да се кликат повече, а въобще. Сега като цяло не е ясно, че има линк някъде. Линковете, особено в текст, трябва да са подчертани или поне да делят достатъчно като цвят. Скай е дал добър пример. Аз затова ръчно ги подчертавам като слагам някъде :)
 
И на мен доста от сериалите по над 4-5 сезона не ми харесват особено. Предпочитам да е 2-3 сезона, но да е качествен.
Breaking Bad е дълъг, но изключителен! Animal Kingdom също, както и много други. Какво значение за бога има дали е 2,3 или 4 сезона!?!?!
 
Breaking Bad е дълъг, но изключителен! Animal Kingdom също, както и много други. Какво значение за бога има дали е 2,3 или 4 сезона!?!?!
Напълно съм съгласен за Breaking Bad. Един от най-любимите ми сериали.

Нямам против дали даден сериал да има 4-5-6 сезона, просто да са добри. От тези, които съм гледал с толкова сезони малко от тях са ми били интересни през тези сезони.
 
Дневниците на червените обувки. :)

Като стане дума за класики, аз бих си свалил и изгледал пак Туин Пийкс, заради старото време. Новото продължение не става за нищо.
 
Някои от сериалите не ги намирам безплатно за гледане, явно ще трябва първо да събера за абонамент в някоя платформа, и тогава да гледам. :D
 
Дневниците на червените обувки. :)

Това беше първото дето ми дойде наум като се замислих с каква простотия да опороча темата.

Иначе и аз съм фен на британските сериали.
Без разни тъпотии за домакини от рода на Даунтън Аби.
 
Това беше първото дето ми дойде наум като се замислих с каква простотия да опороча темата.

Иначе и аз съм фен на британските сериали.
Без разни тъпотии за домакини от рода на Даунтън Аби.
Има и по-добри гаври:

Малката булка
Розалинда
Касандра

Има си и по-така сериалчета.
 
Нищо интересно напоследък, 99% от сериалите в HBOGo промотират LGBT и шоколадовите, мене лично тва ми лази по нервичките.

Сега се мъча с Британия, уж нещата се развиват бързо, па историята си седи на едно място.
 
Breaking Bad е дълъг, но изключителен! Animal Kingdom също, както и много други. Какво значение за бога има дали е 2,3 или 4 сезона!?!?!

Breaking Bad хич не е дълъг. Дълъг е Supernatural примерно с 15 сезона по 20+ серии. Там отиват вече в категория сапунки. Добра история може да се разкаже стегнато за 40-50 епизода.

Тези дето са с по 20 на сезон, има по 2-3 епизода в началото, средата и края с някаква развръзка, другото е пълнеж. Иначе ако искаш да си убиваш времето с по-посредствени неща, има доста. Всичките му там местопрестъпления, закон и ред, кости, медицински драми и прочие :)

House и Dexter също са окей, от по-дългите.
 
Нищо интересно напоследък, 99% от сериалите в HBOGo промотират LGBT и шоколадовите, мене лично тва ми лази по нервичките.

То не е само там, навсякъде. Фондацията е поредният пример. Иначе нетфликс май най се напъват в това отношение.
 
Нищо интересно напоследък, 99% от сериалите в HBOGo промотират LGBT и шоколадовите, мене лично тва ми лази по нервичките.

Сега се мъча с Британия, уж нещата се развиват бързо, па историята си седи на едно място.
Честно казано последно време нищо не ми допада. Гледам си Двама мъже и половина, може би за 3-ти път. Чакам на моя РД да излезе втората част на Вещера, нещо, което чакам с нетърпение. Но май преди това, ще трябва да изгледам отново първия сезон, че малко позабравих до къде стигнаха историите. Опитах се да загледам Мр. Робот, но след 3тата серия видях, че повече се мъча да го гледам, отколкото да ми доставя удоволствие от гледането.

С интерес очаквам да видя какво са измислили в предисторията на Игра на тронове, но черен таргериан, малко ме плаши от сега. :) Но нека не бъдем резервирани. :) Наскоро не успях и да се зарибя по Героят. А около мен се гледа Историята на прислужницата, което пак не е моето.
 
Чудех се как да спомена 'Двама мъже и половина' без да е срамно на фона на най-горещите сериали. Може да го поглеждам чат-пат и за 7-8 път. Но само сезоните докато не изгониха Чарли шмъркалката и с по-малкия Джейк, с Ащън Кътчър не ме лови толкова.
От ретрото - 'Женени с деца' пак бих го погледнал. Леко, комедийно и не много умно - като за моя вкус. :)
 
Чудех се как да спомена 'Двама мъже и половина' без да е срамно на фона на най-горещите сериали. Може да го поглеждам чат-пат и за 7-8 път. Но само сезоните докато не изгониха Чарли шмъркалката и с по-малкия Джейк, с Ащън Кътчър не ме лови толкова.
От ретрото - 'Женени с деца' пак бих го погледнал. Леко, комедийно и не много умно - като за моя вкус. :)
като си почнал добави и Алф, Приятели и Ало Ало
 
като си почнал добави и Алф, Приятели и Ало Ало
Алф и Ало Ало бих гледал пак, и то с голям кеф. Но това Приятели, вече ми се повръща от него. Това е може би сериала, който съм гледал поне 10 пъти от както се помня. :)
 

Горе