Предложете някой добър сериал

Човека който спомена Колелото на Времето - нищо лично, но си за бой малко - бива ли така да подвеждаш хората да гледат най-скапаният сериал излязъл през последните 1500 години...

Игра на Тронове, Антураж, Рим и Чернобил са добри попадения от HBO иначе.

Suits е интересен първите 3-4 сезона, също How I Met Your Mother първите 4-5 сезона, Supernatural имаше много добри 4-5 сезона, които обхващат главния арк и са правени с цел да продължи толкова, след което го поеха хора, които я доят тази крава вече четвърт век.

Демоните на Да Винчи е добър от нетфликските,

Спартак е хубав, ако се кефиш на кръв, зрелища и цици, но не особено дълбок сюжет.
 
Не знам дали съм споменавал по-горе, но преди време изгледах сериала Lupin ( Люпен ) и доста ми хареса. Просто е майсторът на дегизировката, винаги във всяка ситуация подготвен. Дано пуснат втори сезон, че не ми хареса много как завърши първият.
 
The last kingdom.. англо-викингска история.. на екс ги взех 5-те сезона.. не е зле..
 
From, Reacher, Resident Alien, Ms Fisher's Modern Murder Mysteries, Mare of Easttown, Sex Education

има и още, но ме мръзи да пиша :)
 
Човека който спомена Колелото на Времето - нищо лично, но си за бой малко - бива ли така да подвеждаш хората да гледат най-скапаният сериал излязъл през последните 1500 години...
Неочаквах, че така ще го омажат ( да не ползвам фекални фрази ) За съжаление е тотал щета и сценария и подбора на актьори за персонажите.
 
Аз съм на скандинавска вълна от доста време:
  • Bron/Broen
  • Forbrydelsen
Доста мрачни но с готина атмосфера и персонажи.
 
Tehran
Fauda
the 100

тези последни три, които изгледах, много добри. фауида и the 100 особено
 
От 19-ти започва последният сезон на Animal Kingdom - много любим!
 
По Канал 1 върви една яка италианска кримка с много непретенциозно име. На моменти имам чувството, че е някакъв римейк.
Ченгетата от Пицофалконе
 
По Канал 1 върви една яка италианска кримка с много непретенциозно име. На моменти имам чувството, че е някакъв римейк.
Ченгетата от Пицофалконе
Пак към пиците го завъртя...
 

Горе