Предложете програма за премахване на водни знаци от снимки

opelastra16

New Member
Здравейте,


Спешно ми се налага да премахна един воден знак от 85 снимки. Много се рових из нета, но нищо...

Предложете някаква програма (БеЗПЛАТНА) за сваляне или такава, която се ползва онлайн. Моля ви!!!!


Благодаря предварително на отзовалите се.
 
От: Предложете програма за премахване на водни знаци от снимки

Напомням , че снимките са със запазени авторски права и и всяко използване без разрешение е незаконно .
 
От: Предложете програма за премахване на водни знаци от снимки

Отдели време и се научи да работиш с фотошоп, именно това е необходимата ти програма. Проблема е че ще е малко бавничко за такъв обем снимки ...
 
От: Предложете програма за премахване на водни знаци от снимки

Що не си купиш снимките по-добре?
 
От: Предложете програма за премахване на водни знаци от снимки

Беджев Стил, VMILOYKOV I Tprodanov - Снимките са на мои продукти. Бяхме снимали продуктите с едни много свестни момчета, но те са вече в чужбина и няма как се обърна към тях вече.
 
От: Предложете програма за премахване на водни знаци от снимки

Пусни една снимка за пример, тук или на лични, да видя къде е водния знак, ако не е върху обекта и е разположена на едно и също място и фона е еднороден премахването може да се автоматизира и става за 5 мин.
Или пък си свали една триал версия на фотошоп и ще си ги оправиш за няколко часа и за начинаещ не е сложно ето пример:

[video=youtube;u2jsE58rZZ4]https://www.youtube.com/watch?v=u2jsE58rZZ4[/video]
 
От: Предложете програма за премахване на водни знаци от снимки

Content Aware Fill прави чудеса! За пръв път, като го пуснаха в CS5 си виках "Е**си майката!" :D
 
От: Предложете програма за премахване на водни знаци от снимки

В GIMP има един инструмент Clone Tool. С него съм махал разни неща от снимките. Заслужава си да се пробва. А и GIMP е безплатен.
Ето един пример: http://www.wikihow.com/Use-the-Clone-Tool-in-Gimp
 
От: Предложете програма за премахване на водни знаци от снимки

Ето от тук един триал на най-добрата програма за обработка на изображения и си готов само една регистрация трябва да си направиш, с всичко останало резултата ще е посредствен или незадоволителен според мен:)
 
Re: От: Предложете програма за премахване на водни знаци от снимки

Беджев Стил, VMILOYKOV I Tprodanov - Снимките са на мои продукти. Бяхме снимали продуктите с едни много свестни момчета, но те са вече в чужбина и няма как се обърна към тях вече.

Освен за фотошоп и джим (под линукс) за нищо друго не се сещам, което да се справи. ;)
 
От: От: Предложете програма за премахване на водни знаци от снимки

Здрасти,

Би ли дал линк за изтегляне на трайл версия на Photoshop CS6? Да се надявам, че това ще ми свърши работа.
 
От: Предложете програма за премахване на водни знаци от снимки

Разбирам те много добре. Но при регистрацията искат банковите реквизити. И след трайл версията - какво ще стане ...?
 
От: Предложете програма за премахване на водни знаци от снимки

Така ли, преди не искаха, ами тогава компромисни варианти или някоя безплатна от тези където са посочили колегите или от някой торент трябва да има и портабъл вариант не съм тъсил обаче такъв.
 

Горе