Предложете система за плащане

Ted Kostov

New Member
Накратко:
Искам да дам възможност на клиенти да продават продукти през сайта ми и да им вземем % от транзакциите.
Пример: при продажба за 100 евро клиента плаща през пейпал (примерно) при мен остава 2-4% от тези 100 е, и продавача получава плащането (остатъка).
Някой сблъсквал ли се е това? (групон, граббо и т.н.)

Ще съм ви адски благодарен за мнения (каквито и да са)
 
От: Предложете система за плащане

Тези сайтове действат, като търговски представители на други търговци.
Движението на парите е: клиента плаща на сайта, а сайта превежда дължимото на търговеца, като си задържа комисиона.
 
От: Предложете система за плащане

Абсолютно си прав.
Можеш ли да помогнеш с разработка на план и евентуално имплементация– Международна търговия с много различни банки.
 
За удобство на всеки може да вкараш различни разплащателни системи. 2Checkout, PayPal, Google Checkout, Moneybookers. Проучи си самите търговци, даже ако питаш мен най-добре е да пуснеш 2 известни, като направиш една страница или малък уиджит с анкета, какви методи предпочитате, и в последствие за допълваш. Повярвай ми, когато клиентите видят, че ти пука за тях, ще ти бъдат и още по-лоялни. Прави го не само за това, но и за други разработки и внедрявания. Така ти ще си улеснен, а те ще имат правилното решение. Нищо сложно. За това не харесвам сайтове, в които се нанасят промени, несъобразени нито с пазара, нито с желанието на потребителите. Не прави тази грешка и ти.

Като Групон ли ще е или като Шопзила? Като дилс сайт или като шопинг бот. Само това не ми стана ясно, защото описанието ти предразполага за развиване и на двете. :)
 

Горе