Предложете телефон до 100-150 долара главно за слушане на музика

От: Предложете телефон до 100-150 долара главно за слушане на музика

Китайските реплики са супер боклуци. Според мен не се лъжи да си взимаш. Продал съм доста реплики на нокиа 8800 и iPhone, както и реплики на доста скъпи часовници и мога да кажа, че нито една не е струвала. Предпочитам най-евтин оригинален телефон пред реплика.
 
Последно редактирано:
От: Предложете телефон до 100-150 долара главно за слушане на музика

Китайските, реплики са супер боклуци. Според мен не се лъжи да си взимаш. Продал съм доста реплики на нокиа 8800 и iPhone, както и реплики на доста скъпи часовници и мога да кажа, че нито една не е струвала. Предпочитам най-евтин оригинален телефон пред реплика.
+1

Бая пръчка трябва да ти е сегашния телефон, за да искаш 2013 година да си вземеш морално остарял телефон от рода на K750... Че и втора ръка...
Имам чисто нова Nokia C1-01 http://phonearena.bg/phones/Nokia-C1-01_id4683/photos?image=21256 в неразпечатана кутия взет от оператор... Предложи някаква нормална цена и ти я давам...
 
От: Предложете телефон до 100-150 долара главно за слушане на музика

Гачи ли не четеш за какво ми е телефона а?
+1

Бая пръчка трябва да ти е сегашния телефон, за да искаш 2013 година да си вземеш морално остарял телефон от рода на K750... Че и втора ръка...
Имам чисто нова Nokia C1-01 http://phonearena.bg/phones/Nokia-C1-01_id4683/photos?image=21256 в неразпечатана кутия взет от оператор... Предложи някаква нормална цена и ти я давам...
 
От: Предложете телефон до 100-150 долара главно за слушане на музика

Лично мнение...

Вземи си един iPod. Така ще можеш да си носиш любимия си телефон без да го сменяш и да слушаш хубава музика.

Аз поне съм така - имам 2 iPod-a - единия е Mini 4Gb, другия е Touch 4 gen. И двата са въоръжени със комплект аксесоари - зарядно за кола, кабели, FM трансмитъри и калъфи. Откакто ги имам в автомобилите не слушам радио, а ако се возя на по-далечни разстояния със автобус/влак заспивам сравнително бързо след като си сложа слушалките и се абстрахирам от външните звуци.
 
От: От: Предложете телефон до 100-150 долара главно за слушане на музика

Аз какво търся ти какво предлагаш...


Най-накрая някой да ме разбере, мерси. Сега почвам да разглеждам подред

Щото се образоват от сайтове.
Сина ми има такъв уокман вече 7 или 8 години. Аз съм с К810 вече 6 години - 18 000 снимки, оригинална батерия. Разликата във звука е от слушалките - уокманските са по-музикално направени.
При мен джойстика тази година посдаде багажа, неговия още не е мръднал. Големи карти е трудно да се намерят - евентуално търси някой с голяма карта (или повреден, но с голяма карта - ефтини са).
 
От: От: Предложете телефон до 100-150 долара главно за слушане на музика

Щото се образоват от сайтове.
Сина ми има такъв уокман вече 7 или 8 години. Аз съм с К810 вече 6 години - 18 000 снимки, оригинална батерия. Разликата във звука е от слушалките - уокманските са по-музикално направени.
При мен джойстика тази година посдаде багажа, неговия още не е мръднал. Големи карти е трудно да се намерят - евентуално търси някой с голяма карта (или повреден, но с голяма карта - ефтини са).

E чак от сайтове да се образовам... И аз съм основно с k800 на 6 години дето го зареждам веднъж седмично, отделно имам и една нокия дето я зареждам веднъж месечно, но това са работни телефони... За лични нужди и основен телефон нещо с андроид е много по-практично, защото освен за разговори става и за много други неща. От тази гледна точка, зареждането на 2-3 дена не е толкова страшно, и в крайна сметка консумацията зависи от ползваемоста на устройството. Ако на един смартфон му изключил мобилния интернет, WiFi и го ползваш само за разговори, като нищо ще издържи 1 седмица, ако обаче по цял ден го ръчкаш, включил си WiFI, мобилен интернет, гледаш клипове, телевизия, играеш игри, пишеш по форуми естествено батерията ще падне...
Накратко предимствата на смартфона са:
1. Основно можеш да си тестваш приложенията на реално хардуерно устройство :)
2. Можеш да си ровиш в интернет, да си пишеш по форумите, от всякъде и по всяко време
3. Може да си гледаш клипове (youtube) телевизии...
4. Може постоянно да си следиш кореспонденцията от всякъде (важни меили)
5. Може да си постоянно на линия - Skype, Facebook and TNT
 
От: Предложете телефон до 100-150 долара главно за слушане на музика

тука само някви куботи и други измислени марки има

Добре де ти малоумен ли си, че 3 стр тема тропаш, та не можеш да си избреш телефон за 50 лв? Всеки (90%) от телефоните до 50 лв може да свири мп3.
 
От: Предложете телефон до 100-150 долара главно за слушане на музика

Аз го ползвам и нямам никакви оплаквания от батерията.

Ти нямаш проблем с него, следователно другите лъжат.
Бахти логиката! :D
 
От: Предложете телефон до 100-150 долара главно за слушане на музика

Добре де ти малоумен ли си, че 3 стр тема тропаш, та не можеш да си избреш телефон за 50 лв? Всеки (90%) от телефоните до 50 лв може да свири мп3.

Ами то и всички уредби свирят, ама има разлика коя как свири :)

Нали затова пита, ако някой преди него е имал същото лутане, сега като го посъветва и ще му спести нерви и разходи. Само трябва да изтърпи докато подходящия човек види темата и му отговори.
 
От: Предложете телефон до 100-150 долара главно за слушане на музика

Ами то и всички уредби свирят, ама има разлика коя как свири :)

Нали затова пита, ако някой преди него е имал същото лутане, сега като го посъветва и ще му спести нерви и разходи. Само трябва да изтърпи докато подходящия човек види темата и му отговори.

Уредбите не свирят - свирят колоните :) нали ме разбираш - с хубави слушалки, напр. bose за 500 лв и телефон за 10 лв ще имаш перфектен звук. :http://www.bose.co.uk/GB/en/home-an...elling-headphones/quietcomfort-20-headphones/
Друге е въпроса, че мп3 е скопен откъм честоти....
Абе малоумна е темата, в частта й от '3 страници и нараства'
 
От: Предложете телефон до 100-150 долара главно за слушане на музика

Ами да минем към страница 4 :)
Целия проблем е, че се хвърля някакъв бюджет от 150$ а 2-3 поста по надолу става ясно, че всъщност се търси телефон втора ръка за 50-тина лв.
Принципно ако бюджета беше зададен като 50-100 лв изобщо нямаше да се хабя да коментирам. Още повече, че като все взема втора ръка, всичко е въпрос на късмет.

И пак да си дам моята оферта Nokia C1-01 чисто нова неразопакована - 60 лв
Батерията държи 3-4 седмици, свири mp3, поддържа карта до 32GB, има радио, камера, слушаки в комплекта и остатъчна гаранция към 1 година маи...

Nokia-C1-01.png
 
От: Предложете телефон до 100-150 долара главно за слушане на музика

E чак от сайтове да се образовам... И аз съм основно с k800 на 6 години дето го зареждам веднъж седмично, отделно имам и една нокия дето я зареждам веднъж месечно, но това са работни телефони... За лични нужди и основен телефон нещо с андроид е много по-практично, защото освен за разговори става и за много други неща. От тази гледна точка, зареждането на 2-3 дена не е толкова страшно, и в крайна сметка консумацията зависи от ползваемоста на устройството. Ако на един смартфон му изключил мобилния интернет, WiFi и го ползваш само за разговори, като нищо ще издържи 1 седмица, ако обаче по цял ден го ръчкаш, включил си WiFI, мобилен интернет, гледаш клипове, телевизия, играеш игри, пишеш по форуми естествено батерията ще падне...
Накратко предимствата на смартфона са:
1. Основно можеш да си тестваш приложенията на реално хардуерно устройство :)
2. Можеш да си ровиш в интернет, да си пишеш по форумите, от всякъде и по всяко време
3. Може да си гледаш клипове (youtube) телевизии...
4. Може постоянно да си следиш кореспонденцията от всякъде (важни меили)
5. Може да си постоянно на линия - Skype, Facebook and TNT

И най-важната точка липсва - слушане на музика.
Търсех телефон главно за батерията, не толкова заради излишните функции.
Ами да минем към страница 4 :)
Целия проблем е, че се хвърля някакъв бюджет от 150$ а 2-3 поста по надолу става ясно, че всъщност се търси телефон втора ръка за 50-тина лв.
Принципно ако бюджета беше зададен като 50-100 лв изобщо нямаше да се хабя да коментирам. Още повече, че като все взема втора ръка, всичко е въпрос на късмет.

И пак да си дам моята оферта Nokia C1-01 чисто нова неразопакована - 60 лв
Батерията държи 3-4 седмици, свири mp3, поддържа карта до 32GB, има ра:beer:
Виж файлът 7646
Странно, днес си купих такъв от колежката за 15 лева НОВ?!?
Кви 60 лева бе пич? То може ида струва толкова ама дали ще намериш някой да ти ги даде е друг въпрос.
Засега съм поръчал 2 MP3-ки от Китай, Nokia C1-01 и още една Nokia 5300 ekspresmusic нещо си.
Ако никое от тези неща не свърши работа, ще си взема вече един Ipod.
Благодаря на всички за съветите:beer:
 
От: Предложете телефон до 100-150 долара главно за слушане на музика

Уредбите не свирят - свирят колоните :) нали ме разбираш - с хубави слушалки, напр. bose за 500 лв и телефон за 10 лв ще имаш перфектен звук. :http://www.bose.co.uk/GB/en/home-an...elling-headphones/quietcomfort-20-headphones/
Друге е въпроса, че мп3 е скопен откъм честоти....
Абе малоумна е темата, в частта й от '3 страници и нараства'


Оуу какви по-малоумни имааааааааа :) и аз имам огромен принос към подобни,
свири как да не свири аз под уредба мрънкам за пълна програма, заедно с тонколони кабели и дистанциооно дори
виж на лг фб 166 мисля е модела... бааааси яката уредба на това като си пусна музика и си посягам после...
 
От: Предложете телефон до 100-150 долара главно за слушане на музика

бааааси яката уредба на това като си пусна музика и си посягам после...

Така става като слушаш Веселин Маринов... :D
 

Горе