Предложете хостинг за 20 малки сайта?

SSH_ON

New Member
Оглеждам се за решение на следния казус:
20 малки сайта, всеки на собствен домейн с privacy защита, които споделят общ хостинг пакет.

Хостинг компания и домейн регистратор?

P.S. без български фирми и с възможност за PayPal разплащане.
 
Последно редактирано:
От: Предложете хостинг за 20 малки сайта?

мисля, че мога да ти предложа да пробваш ICDsoft. те са едни от най-големите, а съпорта има е номер 1. направи рисърч и ще се убедиш. аз ги ползвам от около година и ми бяха препоръчани от уеб дезайнер, направи рисърч и ми пиши ([email protected]). мога да ти дам повече инфо и 5% discount от всички техни хостинг планове. цените са им добри. $72 на година. имам и друга идея. пиши. мерси
 
Някой ще даде ли съвет без афилиейт линк, защото така се получава конфликт на интереси? ICDsoft? Нещо изобщо не ме грабва сайта им и "офертите" им. За хостинг сигурно ще се ориентирам към BlueHost. На HostGator още не съм проверил дали могат да се хостват много домейни на един хостинг план.

Къде да регистрирам 20 .com .net . org домейна с privacy protection изгодно? Не искам да е от GoDaddy по лични съображения. И да може да се плаща с PayPal. Някой да е купувал домейни от NameCheap? Виждам че дават безплатно privacy protection за една година с всеки регистриран домейн. Не съм работил с тях, някой да сподели мнение.
 
От: Предложете хостинг за 20 малки сайта?

Оглеждам се за решение на следния казус:
20 малки сайта, всеки на собствен домейн с privacy защита, които споделят общ хостинг пакет.

Търси направо reseller-ски хостинг, повечето предлагат доста добри неща.
 
От: Предложете хостинг за 20 малки сайта?

shared хостинг си е просто пълен ташак... обещават ти едни неща... дават ти коренно различни
 
От: Re: Предложете хостинг за 20 малки сайта?

Да задам въпроса по друг начин: Baby План ще свърши ли работа или не?
Поне 10 малки афилиейт сайта с максимум 200-300 уникални на ден (всеки от тях) би трябвало да не са проблем. Или греша?

Бандита е за 20,000 уникални дневно....
Мястото - за 6,000 афф сайта

Да не забравиш и код: SPRING
20% отстъпка
 

Горе