Предложете читава /функционална и лачена/ тема за Opencart 2.0

pa_lta

Well-Known Member
Малко не съм сигурен дали ще мога да обясня с точните думи какво ми трябва, но да опитам: търси се платена тема, с добри функционалности /колкото и нова, толкова и изпробвана поне да не е бъгясана от някой индианец/ индиец, не много тежка, с достатъчно визуални глезотии, за да луха лукс и стил. Как го казах, а? :evil:
Ще се прави магазин за луксозни ръчно изработени свещи за англ. пазар, по конкретно острова /те са малко повече от един, но кой ти ги брои/
П.П. Простете лаишките ми напъни да обясня терзанието ми, но никога до сега не съм имал онлайн магазин, е ли пък на Opencart. /човек от форума ще го прави/
Благодаря предварително.
 
От: Предложете читава /функционална и лачена/ тема за Opencart 2.0

Вземи Journal
 
От: Предложете читава /функционална и лачена/ тема за Opencart 2.0

Вземи Journal
На прима виста темата визуално и функционално е това, което търся. Предвид хилядите продажби и поне тези коментари, които прочетох до сега, и от към бъгавост - предложението е повече от добро. Благодаря, Аче. :beer:
Някой друг, не се срамувайте :wink:
 
От: Предложете читава /функционална и лачена/ тема за Opencart 2.0

Защо се спря на Опенкарт?
 
От: Предложете читава /функционална и лачена/ тема за Opencart 2.0

Защо се спря на Опенкарт?
А, де?! Много хубав въпрос!
Може би заради познанството ми- задочно с човека , който ще прави сайта /а и преди време бях поел един ангажимент към него за сайт, който така и не се реализира/.
Иначе по се чувствам в свой води в WordPress-a, макар че и там съм удавник, ма поне по-малко.
Предполагам, че за върдпреса намекваш за това се обеснявам толкова много :wink: А и ми харесва визуално и функционално Оупъна, нещо което не можахме да постигнем с един Гуру тук с вордпреса /за визуализацията де става дума/. Ти тогва го играеше фермер :lol: Иначе за протокола артикулите няма да са повече от 100, да не кажа 50.
 
От: От: Предложете читава /функционална и лачена/ тема за Opencart 2.0

Фермер не станах - цялото лято не изсъхна тоя двор, баси калта баси чудото само ориз можеше да се сее.
За Магазин WP не е работа, просто питах. :beer:
А, де?! Много хубав въпрос!
Може би заради познанството ми- задочно с човека , който ще прави сайта /а и преди време бях поел един ангажимент към него за сайт, който така и не се реализира/.
Иначе по се чувствам в свой води в WordPress-a, макар че и там съм удавник, ма поне по-малко.
Предполагам, че за върдпреса намекваш за това се обеснявам толкова много :wink: А и ми харесва визуално и функционално Оупъна, нещо което не можахме да постигнем с един Гуру тук с вордпреса /за визуализацията де става дума/. Ти тогва го играеше фермер :lol: Иначе за протокола артикулите няма да са повече от 100, да не кажа 50.
 
От: Предложете читава /функционална и лачена/ тема за Opencart 2.0

Записвам се - и аз съм пред покупка на Jurnal. Единственото нeщо, което ме притеснява е няколкото коментара в друга тема, че бил тежък и зарежда бавно.
Предвиждам 500+ продукта - искам да лети.
 
Последно редактирано:
От: От: Предложете читава /функционална и лачена/ тема за Opencart 2.0

За Магазин WP не е работа, просто питах. :beer:

Хубаво, че не реши да ми предлагаш други CMS-и :wink: и без това ми пуши главата от макетинг стратегии, опаковки, доставки, социална популяризация и т.н. :beer:
 
От: От: Предложете читава /функционална и лачена/ тема за Opencart 2.0

Записвам се - и аз съм пред покупка на Jurnal. Единственото нeщо, което ме притеснява е няколкото коментара в друга тема, че бил тежък и зарежда бавно.
Предвиждам 500+ продукта - искам да лети.
А сега пък и ти, още повече ме напрегна - разгеждах демотата на различните им версии и малко лагва при промяна на някои снимки!
Кой спец ще се изкаже това нормално ли е да става и да се дължи на демото или просто има някакъв яд с темата?!!!
 
От: От: Предложете читава /функционална и лачена/ тема за Opencart 2.0

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=18764&page=4&p=699080&viewfull=1#post699080
Свали си я от някъде преди да купуваш и тествай дали е това което търсиш.
Ама на мен не ми изглежда е от най-читавите теми.
А сега пък и ти, още повече ме напрегна - разгеждах демотата на различните им версии и малко лагва при промяна на някои снимки!
Кой спец ще се изкаже това нормално ли е да става и да се дължи на демото или просто има някакъв яд с темата?!!!
 
От: Предложете читава /функционална и лачена/ тема за Opencart 2.0

@pa-lta
Аз не съм спец нито по темите нито по ОС
Но пък съм много доволен от Journal-a.
Даже в последната версия на темата вече има и модул за плащане в една стъпка.
 
От: Предложете читава /функционална и лачена/ тема за Opencart 2.0

@pa-lta
Аз не съм спец нито по темите нито по ОС
Но пък съм много доволен от Journal-a.
Даже в последната версия на темата вече има и модул за плащане в една стъпка.
Ако имаш предвид плащнето като гост -има го в много други теми. В смисъл поне за мен не е голям плюс за темата, за теб явно е, най-вероятно си я ползваш от преди актуализацията. :wink:
 
От: Предложете читава /функционална и лачена/ тема за Opencart 2.0

Скоростта зависи от много неща Но:
https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/?url=http://www.instru.bg/
Настолни компютри - 18 / 100
Мобилни устройства: 55 / 100
WTF?

@pa-lta
Аз не съм спец нито по темите нито по ОС
Но пък съм много доволен от Journal-a.
Даже в последната версия на темата вече има и модул за плащане в една стъпка.
 
От: От: Предложете читава /функционална и лачена/ тема за Opencart 2.0

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=18764&page=4&p=699080&viewfull=1#post699080
Свали си я от някъде преди да купуваш и тествай дали е това което търсиш.
Ама на мен не ми изглежда е от най-читавите теми.
И аз така мислех да направя. Мерси все пак:wink:
Ровенето продължава така или иначе, но нещо други предложения май липсват тук.
 
От: Предложете читава /функционална и лачена/ тема за Opencart 2.0

@uphero - това не е проблем на темата
проблема е в мен
Поправете непременно:
Намаляване на времето на реакция на сървъра
Премахване на блокиращите изобразяването JavaScript и CSS от съдържанието на видимата на екрана част от страницата
Възползвайте се от кеширането на браузъра
Обмислете поправка:
Оптимизирайте изображенията
 
От: Предложете читава /функционална и лачена/ тема за Opencart 2.0

Оптимизирайте изображенията
Възползвайте се от кеширането на браузъра
Намаляване на времето на реакция на сървъра - При теста ни сървърът ви реагира след 2 секунди. :)
 
От: Предложете читава /функционална и лачена/ тема за Opencart 2.0

Аз съм известна с неприязънта си към Журнала. И не съветвам също да се ползват Паво, Бос и някакво недоразумение видях наскоро КозиУан - фреймуорк върху фреймуорк.
Дизайна е едно, а наблъсканите модули дето може и да не трябват изобщо е друго. Заради пусти икономии - да вземем повече за парите дето ги даваме, си усложняваме живота и после това не тръгва, друго чупи. Ровене в абсурдни кодове и малки чудеса за всеки следващ ектеншън.
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Предложете читава /функционална и лачена/ тема за Opencart 2.0

Аз съм известна с неприязънта си към Журнала. И не съветвам също да се ползват Паво, Бос и някакво недоразумение видях наскоро КозиУан - фреймуорк върху фреймуорк.
Дизайна е едно, а наблъсканите модули дето може и да не трябват изобщо е друго. Заради пусти икономии - да вземем повече за парите дето ги даваме, си усложняваме живота и после това не тръгва, друго чупи. Ровене в абсурдни кодове и малки чудеса за всеки следващ ектеншън.

И алтернативата тогава е? WordPress?
 
От: Предложете читава /функционална и лачена/ тема за Opencart 2.0

И алтернативата тогава е? WordPress?

За Уърдпрес - виж ми подписа :)

Опенкарт е супер за малко продукти(до около 2000 си е добре както си е), но просто трябва да се направи както трябва(оптимизация на снимките и семпли страници).
Лъскав сайт не значи тежка тема. Това което прави сайта красив са продуктовите снимки и банерите, както и шрифтовете и съдържанието, което се добавя да е оформено в грамотен хтмл.
По мои наблюдения засукания дизайн не помага ако горното не е изпълнено. Даже съвсем смотани сайтове са много успешни ако са лесни за ползване и добре подредени. И разни развяващи се като воали слайдери дразнят потребителя и е по-добре да се ползват професионално направени статични банери.
 

Горе