Продава се: Предпазни маски за лице

Доживях да видя някой с четири сделки във форума - нито една успешна, да дава акъл на друг човек, как да си продава маските и на каква цена.
 
Не съм сигурен че РМС № 159 от 2020 г е отпаднало
Даже не ми се проверява това л ие решенивто
А в китай мисля, че всеки който се възползва по някакъв начин от пандемията било то чрез продажба на маски на завишени цени и т.н., му взимат всички пари и отива в затвора, мисля че и тук трябва да е така заради точно такива кокошкари като тебе, пич
Ама вие за какво завишаване и възползване говорите .... Ужас , знаете ли колко излиза една маска (за многократна употреба) , знаете ли една акредитирана лаборатория колко пари взема , а един сертификат ? Тук не става въпрос за печалба и уверявам Ви 1.2 лввъобще не е много . Печалба няма да имам , но и с малка загуба да се измъкна от цялата пандемкя пак ще е добре , или какво трябваше да направя , да пусна 40 човека в неплатен отпуск , съкратя или чакам на пародията 60/40 . Изказването Ви , извинявайте ама е под всякаква критика .
 
  • Like
Реакции: Stop
Представител на Кристиян Шууз ли си? Ако е така - поздравления! В последно време във форума всеки мрънка за нещо и търси под вола теле във всяка тема. Не дръж на тези неща. ;)
 
Каквото иска пазара. Ако имахме свърхнадебеляване, сигурно такива продукти щяха да се търсят. :)
за тия неща пишем във бб форума, при здравеняците :D
 
Представител на Кристиян Шууз ли си? Ако е така - поздравления! В последно време във форума всеки мрънка за нещо и търси под вола теле във всяка тема. Не дръж на тези неща. ;)
Не държа , но излишно се оспамва темата . Благодаря за поздравленията :)
 

Горе