Продава се: Предпазни маски за лице

kristianshoes

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте ,

предлагам предпазни маски за лице.

Трипластови 100% памук с мембрана от нетъкан текстил ,

за многократна употреба.

със сертификат за качество

цена 1.20 без ДДС

минимална заявка 50 броя .

за допълнителни въпроси на ЛС или на GSM 0895418030
 
Последно редактирано:
Да Ви кажа ... Не сте прав , за следващата седмица само ми предстои експедиция на над 9000 маски ;) хубаво е да се разшири кръгозора и да не се забравя , че България не е целия свят нали така ? ;)
Хубав ден и благодаря за мнението Ви .
 
Не съм сигурен че РМС № 159 от 2020 г е отпаднало
Отпадна доста отдавна така наречената европейска солидарност :) нека не си губя времето да търся дата моля Ви .... Достатъчно показателно е , че вече пътуват за Англия . А иначе никога не е имало пълна забрана за износа на маски било то медицински или ЛПС , просто трябваше да се поиска разрешение от здравното министерство от страна на клиента. Благодаря Ви за мненията ,но не са актуални , ако решите мога да ви произведа и изпратя за някоя страна маски за да ви докажа , че може ;)
 
А в китай мисля, че всеки който се възползва по някакъв начин от пандемията било то чрез продажба на маски на завишени цени и т.н., му взимат всички пари и отива в затвора, мисля че и тук трябва да е така заради точно такива кокошкари като тебе, пич
 
А в китай мисля, че всеки който се възползва по някакъв начин от пандемията било то чрез продажба на маски на завишени цени и т.н., му взимат всички пари и отива в затвора, мисля че и тук трябва да е така заради точно такива кокошкари като тебе, пич

Човекът не предлага еднократни маски, а шие многократни за 1.2 , ти за колко искаш да ги продава, за да не е на "завишени цени"?
Да дава по левче на всеки закупил маска ли?
 

Горе